AdverMAN Arts – міжнародний фестиваль-конкурс талантів

11386

Фестиваль безкоштовний, він просуває і рекламує (на базовому рівні) опубліковані вами у нас творчі роботи. Конкурс платний, 180 грн за творчу роботу (видається диплом конкурсанту і подяка вчителю).

Учасники і фестивалю, і конкурсу можуть ставати артистами Міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network.

Constellation World Talent Network
Читати одразу про конкурс

Положення

AdverMAN Arts Free Fest – міжнародний безкоштовний постійний онлайн фестиваль-конкурс талантів – співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, диригентів, концертмейстерів, танцюристів, хореографів, акробатів, акторів, режисерів, кліпмейкерів, художників, фотохудожників, дизайнерів, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

Що подавати

Участь беруть творчі роботи учасників Творчої екосистеми “Музика”. Будь-яке мистецтво, яке можна показати онлайн.

Учасники можуть бути будь-якого віку і рівня майстерності.

Як взяти участь

1. Зареєструйтеся в творчій екосистемі “Музика”, якщо ви ще не зареєстровані.

2. Зніміть відео (в приміщенні чи на вулиці), де ви співаєте, граєте на музичних інструментах, танцюєте, читаєте вірші або прозу, демонструєте інші твори. ОБОВ’ЯЗКОВО в цьому ж відео, наприкінці, скажіть: “Я учасник (учасниця) Творчої екосистеми Музика”. Можете додати ще кілька слів про вашу творчість. Якщо ви зробите відео не лише з виконанням твору, а і з цікавою розповіддю про себе, це відео може потрапити в наші творчі відеоновини і навіть виграти конкурс – Сузір’я Відео.

3. Опублікуйте вашу творчу роботу у вашому блозі на цьому сайті з відміткою “Фест” (додайте слово “Фест” в заголовок публікації).

Обов’язково вкажіть:
ім’я та прізвище виконавця,
вік виконавця,
звідки артист (місто або село),
назву твору,
авторів твору,
ім’я та прізвище вчителя.

Наприклад:
Оксана Іваненко, 10 років, м. Дружківка.
Пісня “Моя мама”, слова і музика А. Музиченко.
Вчитель Валентина Миколаєнко

Як публікувати

Як вже зареєстрований учасник екосистеми, створіть публікацію на сторінці створення публікацій.

Відео додавайте простим посиланням на ваше опубліковане на YouTube або Facebook відео (налаштування цього відео повинні бути “для всіх”, а не лише для друзів).

Увага! Не публікуйте свій матеріал 10 разів, просто дочекайтеся модерації. Конкурсна публікація, підготовлена недбало, може бути відхилена.

Зразок заповнення форми для публікації:

4. Дочекайтеся модерації – ваша публікація з’явиться на сайті і одразу розпочне свою участь у фестивалі.

Опублікувати творчу роботу

КОНКУРС

Якщо ви хочете не лише представити свою творчість у режимі фестивалю, а в режимі конкурсу запросити для себе оцінку і коментар журі, а також диплом і подяку – напишіть про це прямо в публікації, після всієї творчої інформації. Наприклад, додайте слово “Конкурс”. Модератор побачить це і переведе вас в режим конкурсу.

Ви можете публікувати творчі роботи як зареєстрований учасник екосистеми “Музика” (див. трохи вище). Також ви можете опублікувати ваші творчі роботи з позначкою “Конкурс” в фейсбук групі фестивалю-конкурсу AdverMAN Arts.

Facebook група AdverMAN Arts


Журі і продюсери подивляться вашу творчу роботу, визначать ваше місце і запропонують подальше спілкування, подальший розвиток.

Ваш результат буде оголошений орієнтовно через тиждень після розгляду журі. Результати оголошуються для кожного учасника окремо, учасники не чекають один одного. Фестиваль-конкурс відбувається постійно і безперервно.

Результати всіх учасників конкурсної частини фестивалю поступово публікуються на цьому сайті тут.

Увага! Фестиваль безкоштовний. Він для того, щоб рекламувати українські таланти в Україні і в світі засобами екосистеми “Музика”. Конкурсна частина є платною – працює фахове журі, виготовляються дипломи. Будь ласка, не плутайте фестивальну і конкурсну частини.

Участь в конкурсі коштує 180 грн за одну творчу роботу.

Оплатити участь в конкурсі

Що отримують конкурсанти

Учасник конкурсу отримує місце в кожній номінації (жанр + вікова категорія):

 • володар Grand Prix;
 • лауреати І, ІІ, ІІІ, IV, V, VI ступеня (1, 2, 3, 4, 5, 6 місце);
 • учасник конкурсу, резидент творчої екосистеми «Музика»;
 • диплом конкурсу (і подяку вчителю);
 • спеціальні відзнаки за рішенням журі.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання (створення) творів.

Учасники також можуть замовити собі нагороди додатково:

Вікові категорії

 • 3–6 років,
 • 7–10 років,
 • 11–14 років,
 • 15–18 років,
 • 19–25 років,
 • старші 25 років (дорослі будь-якого віку),
 • змішана вікова категорія (діти і дорослі),
 • учитель + учень,
 • творча родина.

Стан здоров’я

В фестивалі-конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені чи в кадрі. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно.

Мета фестивалю-конкурсу — допомогти всім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

Авторські права на твори

Творча екосистема “Музика” дбає про збереження авторських прав шановних авторів. Будь ласка, акуратно вказуйте авторів творів, які ви представляєте.

Ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. Творча екосистема “Музика” не претендує на чужі авторські права і не передає чужі творчі роботи третім особам.

Контакти

Ви можете контактувати з нами стосовно цього або інших наших конкурсів, надсилаючи листи зі сторінки Контакти.

HOLLYWOOD

Вже сьогодні ви можете розпочати свій шлях майбутнього відомого артиста, суперзірки і мільйонера за програмою просування українських талантів в Україні, Європі і в світі:

Hollywood Promotion Program – програма прсування українських талантів в Європі і США

Найближчі круті конкурси

5/5