КОНКУРС ФОТО

МІЖНАРОДНІ КОНКУРСИ І ПРОСУВАННЯ ТАЛАНТІВ

108
Фотоконкурс | Алея Зірок Украхни

Національна творча екосистема Алея Зірок України запрошує всіх на безкоштовний фотоконкурс. Ми хочемо розповісти в Європі і в світі про красивих людей України і знайти серед учасників обличчя Алеї Зірок.

Надішліть одне своє найкраще фото в місці, де ви живете або подорожуєте. Звичайно, на фоні того, що можна показувати в ці буремні часи (наприклад, львівська Опера чи київський Майдан, інше красиве місце). Фото можуть бути зроблені не лише в Україні. Призерам з фото з Лондону, Парижу, Берліну, Риму, Мадриду, Нью-Йорку, Токіо, інших міст Європи і світу – додаткові цікаві пропозиції.

Розкажіть про себе коротко. Звідки ви, скільки вам років. Які маєте таланти. Можливо, у фото також є цікава історія.

Виграйте конкурс, отримайте персональну фотогалерею на Алеї Зірок (4 призери), просування і рекламу. Можливі додаткові призи від продюсерів.

Конкурс безкоштовний. Дипломи електронні. Додатково можна замовити друкований диплом з фото, яскраву медаль, статуетку чи кубок.

Суперпереможець стане обличчям Алеї Зірок, отримає персональну зіркову сторінку-портфоліо, свою фотогалерею, просування і рекламу.

Запрошуємо всіх людей будь-якого віку. Долучайтеся сьогодні!

Пишіть про себе і надсилайте фото на Viber 093 857-03-88.

______

Також: ВСІ НАЙБЛИЖЧІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Долучайтеся сьогодні, шановні таланти!

Алея Зірок України | Всеукраїнські та міжнародні конкурси

______

Також для вчителів: курс підвищення кваліфікації (сертифікат на 60 годин) педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів мистецької освіти “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ
ТО “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика”
Constellation World Talent Network
Зіркові сторінки для просування талантів

5/5