АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ

Вітаємо на Алеї Зірок України!

Що таке Алея Зірок України?

Алея Зірок України – це Національна творча освітня екосистема для всіх творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності – талантів усіх мистецтв. Для дітей і дорослих, для початківців і майстрів, учнів і вчителів. Для авторів і виконавців, солістів і колективів, для творчих родин.

Алея Зірок України збирає таланти, публікує і зберігає творчі роботи, просуває авторів і виконавців.

Що є цікавого на Алеї Зірок України?

Конкурси

Творчим людям ми пропонуємо конкурси талантів. Це справжні якісні конкурси, які одночасно також є творчими освітніми програмами, що професійно і доброзичливо оцінюють, навчають конкурсантів, реально публікують на Алеї Талантів України, рекламують і просувають творчі роботи, роблять таланти відомими, а викладачам допомагають з атестацією.

Найближчі всеукраїнські і міжнародні конкурси можна побачити тут.

Просування

Також у нас працюють програми з просування талантів в Україні, Європі, США, Канаді та Японії. Це програми Hollywood Promotion, Star Talent Pages та Алея Зірок: моя історія успіху. Творчі й педагогічні сторінки-портфоліо представляють і просувають, рекламують резидентів Алеї Зірок в світі.

Рейтинг

Рейтинг Талантів | Star Chart представляє персональні конкурсні сторінки талантів з творчими роботами, які активно просуваються зараз завдяки підтримці меценатів, свіжі публікації конкурсантів, які отримали 100 балів і Grand Prix творчих конкурсів, а також конкурсантів, отримавших 99 і 98 балів і, відповідно, Перші місця.

Меценати

Меценати підтримують наших учасників фінансово – вручають віртуальні меценатські нагороди, за якими стоять грошові внески на рекламування талантів, які сподобалися поціновувачам мистецтв, авторів, виконавців.

Які конкурси є на Алеї Зірок України?

Національна творча освітня екосистема Алея Зірок України разом із Міжнародною мережею талантів Constellation World Talent Network, інноваційною освітньою екосистемою AdverMAN Education і міжнародною мережею творчих новин Head News Network проводять всеукраїнські і міжнародні конкурси.

Перелік актуальних конкурсів:

Які каталоги талантів є на Алеї Зірок України?

Ми дбайливо збираємо творчі роботи в рейтинговий каталог Алея Зірок України і продюсерський каталог Алея Талантів України, щоб наших талановитих людей знаходили колеги для співпраці, роботодавці і талант-менеджери креативних індустрій тощо – з усього світу.

Які курси пропонує Алея Зірок України?

Сьогодні ми пропонуємо і рекомендуємо курси підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів музичної і мистецької освіти:

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ. Курс надає сертифікат підвищення кваліфікації на 60 годин (2 кредити ECTS).

Також в усіх наших конкурсах є пакети участи “Стандарт+сертифікат”, які надають викладачам сертифікати на 10 годин курсу “Талант-менеджмент в цифрову епоху: культура, освіта, мистецтво”.

В чому користь Алеї Зірок України?

Користі багато. Зокрема:

Для здоров’я

Творча людина має давати вихід своїй творчій енергії. Особливо під час важких випробувань. Якщо талант не дає виходу силі творчості, не показує свою творчість світу, він може впасти в депресію, серйозно захворіти. А під час страшної війни творчість – це також потужна психологічна реабілітація, особливо для дітей. Творіть, демонструйте ваші таланти. Алея Зірок України допоможе – опублікує творчі роботи, доброзичливо оцінить і прокоментує для подальшого творчого зростання, представить аудиторії і просуватиме стільки часу, скільки буде потрібно.

Для розвитку культури

Українські таланти і їх творчі друзі мають бути відомими у світі. Ми маємо припинити ганебну практику, коли щорічно тисячі талантів йдуть в нікуди, тому що ніхто не показує їх світу, ніхто не підтримує ані словом, ані ділом. Відтепер кожен талант може показати себе на Алеї Зірок України. Розпочати легко – візьміть участь в будь-якому з наших конкурсів.

Щоб не було бідних

Крім піднесення культури в Україні, ми також розбудовуємо креативні індустрії, щоб творчі люди могли заробляти своєю творчістю більше. Щоб вчителі не жебракували, а ставали заможними людьми. Щоб креативні індустрії ставали вагомими складовими економіки країни. Щоб ніхто не зміг запитати: “Якщо ви такі талановиті, чому ви такі бідні?”. Про це, до речі, йдеться і в нашому курсі “Музіндустрія“, який є дуже корисним і для вчителів, і для батьків талановитих дітей.

Ставайте багатими, економічно незалежними людьми – завдяки своїм талантам митця або педагога, своїй творчості, своїм мистецьким і освітнім проєктам.

Не треба боятися

Не треба нічого боятися взагалі. Усі виклики долі треба розглядати як задачі, які вам потрібно розв’язати.

Також не треба боятися творити і показувати свою творчість людям. Зокрема у нас, на Алеї Зірок України.

Деякі творчі люди кажуть: “Ой, у вас тут так круто, стільки талантів, крутих талантів, куди мені… я боюся стати учасником”. 🙂

НЕ БІЙТЕСЯ. Алея Зірок України – лагідна екосистема і надійна платформа для всіх творчих людей. Долучайтеся. Хай про вас знає світ, адже ви того варті!

Нікого і нічого не бійтеся. Бийтеся! Своїм серцем, розумом, натхненням, почуттями, творчою душею бийтеся за кращий, талановитий, красивий світ навколо.

Ми впевнені, що

Талановита Україна переможе!

Долучайтеся сьогодні, запрошую.

З повагою,
Андрій Мірошниченко
головний продюсер НТЕ Алея Зірок України

Андрій Мірошниченко, головний продюсер творчої екосистеми Алея Зірок України

* * *

Якщо у вас є запитання і пропозиції, контактуйте з нами:

Viber: 093 857-03-88

Лист на Алею Зірок України

    Перевірка (українською мовою):

    5/5