Алея Зірок України: каталог талантів, каталог зірок

1156
Алея Зірок України

Алея Талантів України | Алея Зірок України

Коротко: ви можете отримати почесне місце в рейтинговому каталозі Алея Зірок України двома шляхами: отримати високі бали (98 і більше) і рекомендацію журі на одному з наших конкурсів або подати свою творчу роботу позаконкурсно, безпосередньо в каталог (якщо вас не цікавить участь в конкурсі) – через форму нижче.

В продюсерський каталог Алея Талантів України збираються всі творчі роботи всіх учасників наших конкурсів. Виберіть найближчий конкурс, який вам подобається, і долучайтеся до найкрутішої творчої спільноти країни.

Докладніше дивіться далі:

ДОДАЙТЕ СЕБЕ В ПРОДЮСЕРСЬКИЙ КАТАЛОГ ТАЛАНТІВ І РЕЙТИНГОВИЙ КАТАЛОГ НАЙЯСКРАВІШИХ ЗІРОК

Заявки приймаються постійно

Тел.: (098) 156-0-256
Viber: (093) 857-03-88

(ФОРМА ЗАЯВКИ НИЖЧЕ)

Алея Зірок Українице програма представлення і просування талантів України – всіх талантів – будь-якого віку, рівня майстерності, виду мистецтв.

Це творчі конкурси з публікацією творчих робіт, рекламою і просуванням учасників, які потребують конкурсів.

Це каталоги талантів – прості та з рейтингами і чартами, зі створенням сторінок-портфоліо, з рекламою і просуванням творчих людей.

Це все в комплексі – конкурси, портфоліо, каталоги, рейтинги, чарти, просування і освітні програми – творча екосистема для всіх, хто прагне творчо зростати від початківця до майстра і суперзірки.

Кожен талант має бути представлений в творчому житті країни. Всі творчі люди, а не троє-п’ятеро. Всі творчі роботи, а не п’ять-десять. Про всіх треба говорити і писати, всіх показувати. Такого досі не було. Але відтепер – є.

Ви бачите на наших сайтах тисячі творчих робіт. Ми робимо творчі каталоги всіх наших талантів, де кожна творча людина отримає свою персональну сторінку-портфоліо. І творчий чарт для всіх.

Алея Зірок України – Творчий Бренд кожному таланту

Конкурс чи поза конкурсом

АЛЕЯ ТАЛАНТІВ УКРАЇНИ

Всі учасники наших творчих конкурсів автоматично долучаються до Алеї Талантів України. На цю Алею можна потрапити також і поза конкурсами – треба надіслати заявку (вона нижче) з усіма необхідними матеріалами. Це продюсерський каталог всіх талантів для того, щоб усіх бачили продюсери і менеджери музичної, кіно- і всіх інших креативних індустрій, щоб пропонували співпрацю.

АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ

Щомісяця ми підбиваємо підсумки, хто з учасників наших конкурсів долучається до Алеї Зірок України. Так, і на цю Алею можна потрапити також поза конкурсами – але все одно треба буде запросити персональне оцінювання від журі. Це рейтинговий каталог талантів, які представили найцікавіші творчі роботи. Справжня народна Алея Зірок України. І вручення Суперпремії за підсумками творчого року!

ЧАРТ

Національний чарт формується кожного місяця не лише за популярністю, а також – і це головне – за якістю творчих робіт учасників. Щоб поки що маловідомі, але цікаві з творчої точки зору роботи могли сміливо конкурувати з популярними. І ставали теж популярними.

ЦІНИ

Публікація сторінок учасників в каталогах, просування і рекламування цих сторінок – це кваліфікована робота фахівців, тому вона не безкоштовна. При цьому будь-яка творча людина може виграти безкоштовні для себе (оплачені екосистемою) публікації в каталогах, пакети з просування і реклами – вже під час попередніх безкоштовних прослуховувань і переглядів. Також нашим талановитим учасникам допомагають меценати. Кожен може стати меценатом.

Вартість участі в каталогах.

1. Акція для дітей. Публікація про дитину і її талант в спеціальному онлайн каталозі Юна Зірка України | Young Star of Ukraine на творчій платформі Алея Зірок України:
150 грн.

Юна Зірка України | Young Star of Ukraine – Алея Зірок України

2. Позаконкурсна публікація на Алеї Талантів і базове просування:
300 грн.

3. Позаконкурсна публікація на Алеї Зірок (з попереднім оцінюванням) і базове просування:
500 грн.

Якщо творча робота, за оцінкою журі, поки не “дотягує” до Алеї Зірок, вона потрапляє на Алею Талантів. Ніхто не опиняється за бортом нашого творчого процесу.

4. Позаконкурсна публікація на Алеї Талантів і створення сторінки-портфоліо – Hollywood або Зіркової сторінки:
1000 грн.

5. Позаконкурсна публікація на Алеї Талантів і створення сторінки-портфоліо – Hollywood+ або Зіркової+ сторінки для професійного просування і рекламної кампанії таланта.
2000 грн.

6. Позаконкурсна публікація на Алеї Талантів, створення сторінки-портфоліо – Hollywood або Зіркової сторінки, а також зіркової сторінки в Зоряному журналі.
3000 грн.

Ви можете брати участь в наших творчих конкурсах і, відповідно до пакетів участі, отримувати багато корисного – від зіркових сторінок-портфоліо – до сторінок персональних концертів і професійної реклами в мережі по Україні, Європі і в США.

Конкурси

Ви можете долучатися до каталогів як безпосередньо, так і через конкурси Алея Зірок (також дивіться ВСІ КОНКУРСИ), положення яких публікуємо нижче (розділи відкриваються при натисканні):

ВИДИ КОНКУРСІВ (НОМІНАЦІЇ)
Алея Зірок | Alley of Stars – міжнародна творча конкурсна система, яка проводить міжнародні фахові двотурові конкурси:
– конкурс співаків;
– конкурс авторів пісень;
– конкурс композиторів;
– конкурси музикантів-інструменталістів:
–– фортепіано;
–– струнні інструменти;
–– духові інструменти;
–– ударні інструменти;
–– народні інструменти;
– конкурс вокально-інструментальний (бандуристи тощо);
– конкурс диригентів;
– конкурс концертмейстерів (в т.ч. хору, оркестру; ілюстратор);
– конкурс музично-теоретичний (у форматі текстів, презентацій, аудіо, відео);
– конкурс авторів музичних, освітніх і інших відео;
– конкурс авторів віршів та прози;
– конкурс акторів (в т.ч. читців) і режисерів (театр і кіно);
– конкурс теле- і радіоведучих;
– конкурс моделей (фото і відео, дефіле, косплей тощо);
– конкурс художників;
– конкурс фотохудожників;
– конкурс скульпторів;
– конкурс дизайнерів (в т.ч. одягу, театрів мод);
– конкурс майстрів декоративно-ужиткового мистецтва;
– конкурс танцюристів і хореографів;
– конкурс артистів цирку;
– конкурс вчителів (навчальні, методичні матеріали);
– конкурс фото і відео з фізичної культури (навчальні, художні, кумедні тощо);
– конкурс бібліотечних фото і відео (виставки, тематичні заходи тощо);
– інші мистецтва.
Запрошуються солісти і колективи. Будь-яка кількість учасників, будь-який вік, всі рівні майстерності. Творчі родини.
Кожен фіналіст отримує диплом свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс бандуристів, конкурс вокалістів, конкурс художників тощо).
ЩО ОТРИМУЄ ВЧИТЕЛЬ
Учителю за кожного учня-конкурсанта (в пакетах від “срібного” і вище) ми надаємо сертифікат з інформацією:
– Міжнародний статус конкурсу.
– Назва конкурсу.
– Дата проведення.
– Двотуровість (з одним очним туром, при цьому можна брати участь в конкурсах повністю дистанційно).
– Фах конкурсу (вокальний конкурс, конкурс піаністів, бандуристів тощо – кожен фах оцінює відповідний склад журі).
– Місце конкурсанта, якого представляв на конкурс учитель (сертифікат за кожного конкурсанта).
– Схвалення Міністерства культури та інформаційної політики України.
– Участь учителя в інноваційній мистецькій програмі на платформі Всеукраїнської творчої екосистеми “Музика”.
– Участь учителя в роботі Міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network.
ДВОТУРОВІСТЬ
Конкурси відбуваються в два тури.
Перший тур відбірковий, очний (за викликом журі і продюсерів, якщо є необхідність – очні конкурсні перегляди і прослуховування, з урахуванням епідемічної ситуації).
Другий тур фінальний, який публікує творчі роботи, оцінює їх, коментує, нагороджує, рекламує і просуває таланти. Очність і двотуровість конкурсів зазначаються в дипломах і подяках.
Якщо ви не маєте можливості або необхідності бути присутніми на очному відборі, ви можете брати участь в конкурсах (в обох турах) повністю дистанційно.
ЦІКАВИНКИ КОНКУРСІВ
– Крім диплому, кожен конкурсант-фіналіст отримує персональну сторінку в сезоні. Ця сторінка рекламується в мережі (в залежності від обраного пакету). Тому просимо подавати для публікації, крім відео творчих робіт, також цікаві портретні фото гарної якості. Ці фото беруть участь в додатковому конкурсі іміджевих фото музикантів і авторів. А це додаткова реклама для учасників.
– Відтепер всі сторінки конкурсантів представлені на Алеї Талантів творчої екосистеми Алея Зірок України.
– Цікаві творчі роботи (а також усі в пакетах від “Золотого” і вище) також публікуються в новинах.
– Найкращі творчі роботи представлятимуться на Алеї Зірок України. Зірковий учасник отримає офіційне запрошення, офіційну публікацію і офіційний сертифікат. І рекламу.
– Конкурс також є офіційним відбором кандидатів в номінанти на Суперпремію року, яка вручається за підсумками творчого року кращим співакам, музикантам-інструменталістам, авторам пісень, композиторам (в т.ч. аранжувальникам), танцюристам, хореографам, акторам, режисерам, художникам, вчителям тощо.
– Конкурсанти, які вибирають пакет Hollywood, отримують додаткову персональну творчу сторінку, яка не залежить від конкурсів і сезонів, яка спеціально налаштована на просування для міжнародної аудиторії – щоб талант знаходили менеджери музичних лейблів, кіностудій і т.д. коли шукатимуть артистів, співаків, авторів пісень, саундтреків тощо.
– Найцікавіші творчі роботи публікуються також на сайті міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network, в т.ч. можуть подаватися на конкурси CWTN від ТО “Сузір’я Україна” для додаткового рекламування талантів і отримання додаткових коментарів і порад фахівців (таке подання є безкоштовим для конкурсанта).
– Конкурсанти, які представили цікаві творчі роботи, отримали Перше місце або Grand Prix і серйозно налаштовані стати відомими артистами, за рішенням журі можуть отримати Сертифікати на просування на суму від 1000 до 10000 гривень.
ЩО ПОДАВАТИ
На конкурси подаються відеозаписи живих виступів, студійні записи і музичні відеокліпи, фото творчих робіт, а також фото конкурсантів для персональних сторінок у сезонах.
Живі очні виступи представляють поточну майстерність виконавців, записи формують персональні сторінки учасників, на основі яких здійснюється рекламування, просування артистів, збирання аудиторії, створення портфоліо артистів, створення брендів.
Будь ласка, подавайте фото, аудіо і відеозаписи високої якості (звісно, виходячи з ваших реальних можливостей).
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ
1. Заповніть заявку на участь в конкурсі (заявка нижче, під цим текстом).
2. Ви отримаєте відповідь на ваш email від адміністраторів – ваша заявка прийнята або є додаткові запитання.
3. Журі і продюсери можуть запросити вас на очні відбіркові перегляди і прослуховування.
4. Ваша творча робота (роботи) публікується на сайті у розділі сезону конкурсу з фото і відео (чи аудіо), посилання на які ви надали в заявці.
5. Журі і продюсери слухають і дивляться вашу творчу роботу, за результатами двох турів визначають ваше місце у сезоні, коментують творчі роботи, виписують дипломи учасникам та подяки вчителям і школам, пропонують подальше спілкування, подальший розвиток. Ці конкурси для того, щоб показувати таланти, вдосконалюватися, створювати і публікувати пісні і музику, художні роботи, танці, акторські роботи, ставати професіоналами креативних індустрій, зірками і суперзірками.
ЩО ОТРИМУЮТЬ КОНКУРСАНТИ
Учасник конкурсу отримує місце у своїй номінації (жанр + вікова категорія):
– Володар Grand Prix;
– Лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
– Учасник конкурсу;
– А також (за рішенням журі і продюсерів) спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки тощо;
– Найбільш вдалі творчі роботи володарів Grand Prix і Перших місць представляються на Алеї Зірок і отримують розширену рекламу;
– Всі конкурсанти отримують персональні сторінки в сезоні конкурсу, які представляються на Алеї Талантів, рекламу і просування в мережі;
Результати конкурсів публікуються на сайті. Учасник отримує диплом (а вчитель – подяку (є схвалення Міністерства культури України), учитель також отримує сертифікат як учасник інноваційної освітньої мистецької програми, в старших пакетах) – у відділенні “Нової пошти”, вказаному у заявці.
Конкурс насамперед рекламує учасників і просуває їхні творчі роботи, передає в продюсування і менеджмент. Конкурсанти можуть замовити собі призи до конкурсу (і не лише для конкурсу) додатково в нашому Призовому центрі. Також можна додатково замовити диплом з фото конкурсанта. І рекламну новину в ЗМІ.
Принцип конкурсу – екзаменаційний. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня творів. Передбачене дублювання місць для учасників, що посіли однаковий рівень за кількістю балів.
Всі учасники представляються на Алеї Талантів. Найкращі творчі роботи представляються на Алеї Зірок. Цікаві творчі роботи публікуються в онлайн ЗМІ. Ці публікації також розповсюджуються у соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року, Суперпремію.
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ
– 3–6 років
– 7–10 років
– 11–14 років
– 15–18 років
– 19–25 років
– 26–39 років
– 40–59 років
– 60+ років
– Змішана вікова категорія
– Вчитель + учень
– Творча родина
КІЛЬКІСНІ КАТЕГОРІЇ
МУЗИКАНТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Ансамблі, хори, оркестри (будь-які кількість і склад).
ТАНЦЮРИСТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Мала форма (від 4 до 7 учасників).
– Ансамбль (від 8 до 14 учасників).
– Формейшн (від 15 і більше учасників).

Увага! Підсумкова вартість участі в конкурсі (чи і в конкурсі, і в каталозі) визначається за старшим (більш дорогим) пакетом, який ви вибираєте. Вартість участі саме в конкурсах тут:

ОПЛАТА
Одна творча робота:
Пакет “Стандарт” = 300 грн.
В пакеті: диплом учасника з місцем, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, базова реклама учасника.
Пакет “Срібний” = 500 грн.
В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, медаль, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, рекламний пакет “Старт”.
Пакет “Золотий” = 800 грн.
В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, зіркова статуетка, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”.
Пакет “Hollywood” = 1000 грн (можлива оплата частинами через банки: Монобанк, Приватбанк, А-Банк).
В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”, а також персональна творча сторінка артиста, яка бере участь в представленні таланта міжнародній аудиторії в каталозі Hollywood UA.
Пакет “WORLD” = 1500 грн (можлива оплата частинами через банки: Монобанк, Приватбанк, А-Банк).
Українські учасники конкурсів “Алея Зірок” можуть одночасно представити свої творчї роботи на конкурсі міжнародної платформи Constellation World Talent Network і отримати другий диплом зі знижкою. Два конкурси і два дипломи за 1500 грн (зазвичай участь в міжнародних конкурсах на платформі Constellation World Talent Network коштує від 50-ти євро за одну творчу роботу).

В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), 2 дипломи учасника з місцем, сертифікат учасника, персональні сторінки учасника в Творчій екосистемі “Музика” і в Міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”.

Пакет “CONSTELLATION” = 2700 грн (можлива оплата частинами через банки: Монобанк, Приватбанк, А-Банк).
Учасник конкурсу “Алея Зірок” отримує Star Page – “Зіркову сторінку” для представлення себе як артиста і збирання свого портфоліо, а також Promo Page – сторінку для активного просування і рекламування нових творчих робіт на Європу і США в Міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network.

В пакеті також можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, конкурс глядацьких симпатій.

Для всіх пакетів. За кожну другу (третю і т.д.) творчу роботу від одного і того ж конкурсанта в одному і тому ж пакеті = 50% від ціни цього пакета. Якщо подаються декілька творчих робіт в різних пакетах, першою іде робота в старшому пакеті.
→ Будь ласка, не забувайте, крім відео з творчими роботами, надавати портретні фото учасників – персональні сторінки конкурсантів рекламуються в мережі.
ХОРЕОГРАФІЯ:
Пакет “Стандарт”
– Соло = 250 грн.
– Дует, Тріо = 150 грн з учасника.
– Мала форма (4-7 учасників) = 120 грн з учасника.
– Ансамбль (8-14 учасників) = 90 грн з учасника.
– Формейшн (15 і більше учасників) = 70 грн з учасника.
В пакеті: диплом учасника (це соліст або колектив) з місцем, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, базова реклама учасника.
Пакет “Срібний” +250 грн (тобто, наприклад, соліст 250+250=500 грн).
В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, медаль, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, рекламний пакет “Старт”.
Пакет “Золотий” +550 грн (тобто, наприклад, соліст 250+550=800 грн).
В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, зіркова статуетка, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”.
Пакет “Hollywood” +750 грн (тобто, наприклад, соліст 250+750=1000 грн) (для соліста можлива оплата частинами через банки: Монобанк, Приватбанк, А-Банк).
В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”, а також персональна творча сторінка артиста (наприклад), яка бере участь в представленні таланта міжнародній аудиторії в каталозі Hollywood UA.
Пакет “WORLD” +1250 грн (тобто, наприклад, соліст 250+1250=1500 грн) (за соліста можлива оплата частинами через банки: Монобанк, Приватбанк, А-Банк).
Українські учасники конкурсів “Алея Зірок” можуть одночасно представити свої творчї роботи на конкурсі міжнародної платформи Constellation World Talent Network і отримати другий диплом зі знижкою. Два конкурси і два дипломи за 1500 грн (зазвичай участь в міжнародних конкурсах на платформі Constellation World Talent Network коштує від 50-ти євро за одну творчу роботу).

В пакеті: можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), 2 дипломи учасника з місцем, сертифікат учасника, персональні сторінки учасника в Творчій екосистемі “Музика” і в Міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”.

Пакет “CONSTELLATION” = 2700 грн (можлива оплата частинами через банки: Монобанк, Приватбанк, А-Банк).
Учасник конкурсу “Алея Зірок” отримує Star Page – “Зіркову сторінку” для представлення себе як артиста і збирання свого портфоліо, а також Promo Page – сторінку для активного просування і рекламування нових творчих робіт на Європу і США в Міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network.

В пакеті також можливість публікації в каталозі Алея Зірок України (за рішенням журі), диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, конкурс глядацьких симпатій.

Для всіх пакетів. За кожну другу (третю і т.д.) творчу роботу від одного і того ж конкурсанта – знижка 25% від повної ціни одного і того ж пакета. Якщо подаються декілька творчих робіт в різних пакетах, першою іде робота в старшому пакеті.
→ Будь ласка, не забувайте, крім відео з творчими роботами, надавати портретні фото учасників – персональні сторінки конкурсантів рекламуються в мережі.
ДОДАТКОВІ РЕКЛАМНІ ПАКЕТИ
Додатково можна замовити платну рекламу в Facebook/Instagram.
За основу береться пакет “Стандарт” і додається:
Пакет “GoldStar” = “Стандарт” (або ціна іншого конкурсного пакету, за бажанням) + 20 USD (за курсом НБУ).
В пакеті: платна реклама в Facebook/Instagram упродовж тижня на основі персональної сторінки конкурсанта в сезоні конкурсу.
Пакет “SuperStar” = “Стандарт” (або ціна іншого конкурсного пакету, за бажанням) + 40 USD (за курсом НБУ).
В пакеті: платна реклама в Facebook/Instagram упродовж місяця на основі персональної сторінки конкурсанта в сезоні конкурсу.
Ці рекламні пакети можуть додаватися не лише до пакету “Стандарт”, а і до інших пакетів.
За свій мінімальний внесок конкурсант отримує персональну сторінку у сезоні конкурсу (наприклад), постійне просування і рекламу цієї сторінки, оцінку фахівців, коментарі і поради (якщо є що коментувати і радити), представлення для Європи (окреме подання вдалих творчих робіт європейськими мовами) і додаткові бонуси за високі місця.
Доставку дипломів, подяк і сертифікатів «Новою поштою» отримувачі оплачують самостійно.
Також додатково завжди можна замовити рекламні новини в ЗМІ, дипломи з портретами, медалі, статуетки, кубки.

Заявка

Viber: (093) 857-03-88


  Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.


  Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.

  Це заявка в каталог (обов'язково) ↓

  Увага! Каталог "Алея Зірок України" є рейтинговим, оплата береться також за оцінювання, в цьому каталозі публікуються учасники, що отримали 98 і більше балів. В каталозі "Алея Талантів України" публікуються всі учасники.

  Ви берете участь також в конкурсі чи лише в каталозі? (обов'язково) ↓

  Увага! Уважно прочитайте розділ цього Положення "Оплата". Підсумкова вартість визначається за старшим (найбільш дорогим) пакетом.

  Відео також можна надіслати нам на Viber (093) 857-03-88, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або завантажте на YouTube, Google Drive, iCloud.

  АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД ↓

  Наша група в Facebook

  5/5