Відмова від відповідальності

Сайт і домен alley.constellation.org.ua (далі “Сайт”), а також всі розміщені матеріали містять інформацію, призначену для вільного ознайомлення користувачів з питаннями, які їх зацікавили. Наша команда прикладає всіх зусиль для того, щоб надавати достовірну і корисну інформацію, проте ми не виключаємо можливості помилок на Сайті. Вся інформація надається без гарантій повноти або своєчасності і без інших явно виражених або припущених гарантій.

Доступ до Сайту, а також використання його вмісту здійснюються виключно на ваш розсуд і на ваш ризик. Адміністрація Сайту і довірені особи мають право змінювати і видаляти аудіо-, відео- та інші файли і посилання, розміщені на Сайті без попереднього повідомлення і пояснення причин.

Деякі посилання на цьому Сайті ведуть на сторонні ресурси. Ці посилання розміщені для зручності для вас і це не означає, що адміністрація сайту схвалює зміст інших веб-ресурсів. Крім цього, адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і їх вміст. Це правило поширюється на всі посилання на Сайті.

Відповідно до чинного законодавства України, ми відмовляємося від будь-яких запевнень і гарантій щодо Сайту, його вмісту та використання. Ні в якому разі не несемо відповідальності ні перед якою стороною за будь-які збитки в результаті будь-якого використання вмісту матеріалів, представлених на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого сайту.

Ні за яких обставин (навіть при доведенні до відома) Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за наступне:

1. Виникнення будь-якого (прямого, непрямого, особливого або іншого непрямого) збитку в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого Сайту.

2. Виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, припинення господарської діяльності та іншу упущену вигоду.

3. Втрату програм або даних у ваших інформаційних системах чи комп’ютерній техніці, що виникли в зв’язку з доступом, використанням або неможливістю використання сайту, вмісту або будь-якого пов’язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп’ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрацію буде повідомлено про можливість такого збитку.

Ми не несемо відповідальність за те, що особа, яка бере участь в конкурсах чи проходить курсі, досягне таких самих результатів, як інші особи. Досягнення тих чи інших результатів і поставлених цілей залежить виключно від самої особи. Ми не несемо відповідальності за всі відгуки (позитивні чи негативні), які люди залишають на різних інтернет-ресурсах.

Стосовно авторських прав на творчі роботи ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. Ми не претендуємо на чужі авторські права і не передаємо чужі творчі роботи третім особам.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами українського права.

Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь з цією Відмовою від відповідальності і встановленими Правилами і розумієте всю відповідальність, яка може бути на вас покладена.