Віртуальні нагороди

Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Учасники (резиденти) Творчої екосистеми Алея Зірок України отримують також віртуальні (онлайнові, online awards) нагороди.

Це може бути віртуальна медаль, віртуальна статуетка, віртуальний кубок, віртуальна Меценатська нагорода (або пакет таких нагород).

Сенс такої нагороди полягає в тому, що нагороджений учасник отримує додаткове спеціальне просування, рекламування, популяризацію і додаткові публікації на сайті Алеї Зірок і партнерських сайтах, в соцмережах тощо.

Учасник може бути нагороджений журі творчого конкурсу, продюсерами, незалежними фахівцями відповідних мистецтв, а також будь-якою компанією, організацією або приватною особою – поціновувачем творчості (фанатом).

Наприклад, журі вручає конкурсанту віртуальний кубок за творчі досягнення. Це означає, що талант отримає більше популяризації своєї творчости в мережі.

Наприклад, фанат оплачує “медаль і кубок” для учасника. Це означає, що він оплачує створення і розміщення рекламно-інформаційних матеріалів про учасника на сайті Алеї Зірок. На сторінці учасника з’являється зображення медалі і кубка.

Головною метою Творчої екосистеми Алея Зірок України є популяризація українських талантів в Україні, Європі і світі, піднесення рівня культури. Віртуальні нагороди (оплата додаткової популяризації творчих робіт, авторів і виконавців) – один з рекламних і PR-інструментів для цього.

Вручайте віртуальні нагороди талановитим людям, шановні колеги і фанати!

З повагою,
Алея Зірок України

2010

5/5