ВАШЕ МІСЦЕ У ВСЕСВІТІ ТАЛАНТІВ

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ | STAR PAGES of Talents - Алея Зірок України

Шановні талановиті друзі!

В творчій екосистемі Алея Зірок України ви можете опублікувати ваші спеціальні творчі сторінки, які представлятимуть вас аудиторії для збирання власної армії фанатів, для показу вашої творчості колегам, для демонстрації ваших талантів навчальним закладам, замовникам, продюсерським компаніям, музичним лейблам, талант-менеджерам тощо. Ці сторінки – ваша платформа на авторитетному сайті, в авторитетній творчій екосистемі, а також база для запуску вашого просування і професійної реклами.

Сторінка на Алеї Талантів

Будь-яка творча людина може опублікувати у нас сторінку з творчою роботою (фото, аудіо, відео). Ця сторінка представляє талант і його (її) творчість аудиторії в продюсерському онлайн-каталозі Алея Талантів України, бере участь в просуванні наших резидентів в Україні, Європі, США, Японії тощо. Як правило, такі сторінки отримують всі учасники наших конкурсів, але сторінку можна опублікувати й не беручи участі в конкурсах.

Базова сторінка коштує 300 грн.

Срібна сторінка (з більш потужним просуванням в мережі і більш “топовим” представленням аудиторії на сайті) коштує 500 грн.

Золота сторінка (з потужним просуванням в мережі і першочерговим представленням аудиторії на сайті) коштує 800 грн.

Зіркова сторінка-портфоліо

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ (Star Pages) творчої екосистеми Алея Зірок України розповідають про ваші таланти, демонструють свіжі і найкрутіші творчі роботи, а також “підтягують” до себе усі ваші онлайн-ресурси і конкурсні сторінки, які ви отримали і ще отримаєте на наших конкурсах, якщо берете участь. Це сторінки-портфоліо, які чудово і повно представляють ваші таланти світові – Україні, Європі, США, Японії тощо.

Цими сторінками опікуються фахівці з просування талантів. І ви завжди можете посилатися на такі свої сторінки, як власну платформу на авторитетному сайті, в авторитетній творчій екосистемі, для представлення себе колегам, роботодавцям, навчальним закладам тощо.

Зіркова сторінка коштує 1000 грн.

Ви можете отримати таку сторінку на конкурсах (пакет Hollywood) або замовити зараз.

HOLLYWOOD сторінка-портфоліо

HOLLYWOO-СТОРІНКИ програми просування талантів Hollywood Promo творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network розповідають про ваші таланти, демонструють свіжі і найкрутіші творчі роботи, а також “підтягують” до себе усі ваші онлайн-ресурси і конкурсні сторінки, які ви отримали і ще отримаєте на наших конкурсах, якщо берете участь. Це сторінки-портфоліо, які чудово і повно представляють ваші таланти світові – Україні, Європі, США (зокрема Нью-Йорку, Лос-Анджелесу (Голівуду)), Японії тощо.

Цими сторінками опікуються фахівці з просування талантів. І ви завжди можете посилатися на такі свої сторінки, як власну платформу на авторитетному сайті, в авторитетній творчій екосистемі, для представлення себе колегам, роботодавцям, навчальним закладам тощо.

Hollywood-сторінка коштує 1000 грн.

Ви можете отримати таку сторінку на конкурсах (пакет Hollywood) або замовити зараз.

STAR+ and HOLLYWOOD+

Ваша Зіркова сторінка чи Hollywood-сторінка може бути базою для рекламної кампанії, що просуває вашу нову творчу роботу, нові досягнення шляхом потужного smm-просування і прямої професійної реклами в соцмережах (Facebook, Instagram, YouTube тощо).Тобто, крім функції портфоліо, ваша сторінка виконуватиме також функцію промо-платформи для таланта. Зі спеціальним представленням того, що рекламуємо, на додаток до звичайного портфоліо.

Цими “просунутими” сторінками також опікуються фахівці з просування талантів, талант-менеджери. І ви завжди можете посилатися на такі свої сторінки, як власну платформу на авторитетному сайті, в авторитетній творчій екосистемі, для представлення себе колегам, роботодавцям, навчальним закладам тощо. І це буде “аеродром” для зльоту ваших рекламних кампаній.

Star+ та Hollywood+ сторінка коштує 2000 грн.

STAR JOURNAL | ЗОРЯНИЙ ЖУРНАЛ

Для “глянцевого”, журнального представлення свого таланту ви можете замовити персональну творчу сторінку в Star Journal – Зоряному журналі.

Ви отримаєте Базову сторінку в каталозі Алея Талантів України і персональну творчу сторінку в Зоряному журналі (наприклад, сторінка Михайла Журби).

Сторінка в Зоряному журналі представить вас аудиторії журнально, “глянцево”, з дизайном і великими фото, більш креативно і яскраво.

Такою сторінкою теж опікуються наші фахівці з просування талантів, талант-менеджери. Така сторінка також працює базою для потужного smm-просування і прямої професійної реклами в соцмережах (Facebook, Instagram, YouTube тощо).

Представьте свій талант світові яскраво!

Сторінка в Зоряному журналі коштує 3000 грн.

Ви можете отримати таку сторінку на конкурсах (пакет Constellation) або замовити зараз.

РОЗСИЛКА

Також ви можете додатково прорекламувати свою творчу роботу, себе, свій колектив або заклад у нашій щомісячній розсилці на 10 тисяч адрес поціновувачів мистецтв і мистецької освіти. Участь в розсилці коштує 1000 грн. Про бажання потрапити у розсику ви можете написати в коментарі до заявки або на Viber 093 857-0388.


Отже, Ви можете отримати відповідну сторінку і просування через будь-який наш конкурс, а можете просто замовити свою сторінку зараз. Всі додаткові запитання та побажання можна зазначити в коментарі до заявки.

ЗАЯВКА НА СТОРІНКУ


  Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.


  Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.

  Я вибираю пакет (обов'язково) ↓

  Відео і фото також можна надіслати нам на Viber 093 857-03-88, Telegram 098 156-0-256 (обов'язково зазначте, хто учасник), а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор. Також можна завантажити файли через цю форму. Або на ваші YouTube, Google Drive, iCloud.

  АДРЕСА ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТІВ І НАГОРОД ↓

  Ви можете дочекатися відповіді на вашу заявку і отримати платіжні реквізити, а можете оплатити участь в творчій програмі (квиток на участь) одразу, якщо впевнені, що подаєте всю необхідну для участі інформацію. Кнопка “Оплата” відкриє захищену платіжну сторінку.

  ОПЛАТА

  Viber 093 857-0388
  Наша група в Facebook

  5/5