Правила допомоги талантам на Алеї Талантів України

Допомога таланту від мецената йде на рекламу творчості талановитої людини, на просування творчих робіт, на те, щоб зробити учасника наших творчих програм відомим.

Грошова допомога також опосередковано підвищує рейтинг таланта в екосистемі, цьому сприяють додаткова реклама і творча активність.

Конкурсанти можуть також збирати допомогу від кількох меценатів для оплати конкурсних пакетів, таких як “Золотий”, Hollywood”, “World”, “Constellation” тощо. Метод краудфандингу.

Щоб зробити грошовий внесок, будь ласка, перейдіть за посиланням на захищений платіжний інтерфейс WayForPay, введіть суму, яку бажаєте перерахувати учаснику, і оплатіть карткою будь-якого банку або через Приват24.

Надішліть нам лист з інформацією, якому саме учаснику ви допомагаєте і чому. Можете додати коментар, побажання артисту, привітання, пропозицію. Форма для повідомлення – на цій сторінці, нижче.

Важливо! Якщо ви не підтверджуєте отримувача допомоги на email (або через форму), платіж іде на рекламування всіх творчих робіт всіх учасників творчих програм. Підтримати всіх – це також гарно. Всі наші таланти – на Алеї Талантів України.

WayForPay

Український платіжний сервіс (безпечний, перевірено):

ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ

Це легальні платежі, якими ви оплачуєте рекламування і просування творчих робіт талановитих людей. Ми сплачуємо всі необхідні податки.

Також ви можете спочатку написати нам листа, в якому прокоментувати, який саме спосіб оплати вас більше влаштовує, і ми домовимось про оплату.

Лист мецената


    Вкажіть ім'я і прізвище (або назву колективу) того, кому ви допомагаєте.
    Enter the name (or team name) of the person (or team) you are donating to.

    5/5