Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність важлива для нас. Творча платформа “Алея Зірок України” знає, що ви турбуєтеся про те, як використовуються та поширюються ваші персональні дані, і ми високо цінуємо вашу довіру, тому ми робимо це обережно і розсудливо.

Особиста інформація, яку ви вказали на сайті при реєстрації або заповненні заявки на участь в конкурсі, використовується виключно у ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається третім особам.

Ми регулярно проводимо творчі конкурси, для участі в яких потрібно вказати свої ім’я, електронну адресу и номер телефону. Email і телефон використовуються виключно для організації участі конкурсантів в творчих подіях і необхідного інформування.

Якщо ви надаєте нам дані інших осіб, а не власні – обов’язково отримайте дозвіл на це у відповідних осіб.

Ми використовуємо ваші дані для:

– Відправки службових повідомлень;
– Опрацювання заявок;
– Надання доступів до інформаційних продуктів/послуг;
– Відправлення новин, інформації про спеціальні пропозиції.

Вказані вами Ім’я, Прізвище і email, які передаються не для публікації, за жодних умов не передаються третім особам, окрім випадків, передбачених законодавстом. Ця інформація зберігається на захищених серверах і використовується у відповідності з політикою конфіденційності.

На сайті alley.constellation.org.ua використовуються cookies – невеликі текстові файли, створені для персоналізації обліку відвідувань, вивчення поведінки та регістрації дій відвідувача на сайті з допомогою Google Analytics.

Відключити їх можна в любий момент в налаштуваннях браузера. При цьому варто враховувати, що деякі функції та сервиси сайту не зможуть працювати в повній мірі.

Для захисту вашої особистої інформації, вказаної на нашому сайті, ми використовуємо різні міри безпеки: адміністративні, технічні, управлінські. Також ми слідуємо міжнародним стандартам контролю, які направлені на роботу з особистою інформацією.

Кожен співробітник “Алеї Зірок України” ознайомлений з нормами, інструкціями контролю і проінформований про важливість політики конфіденційності. Проте, не дивлячись на те, що ми докладаємо максимум зусиль, щоб захистити ваші персональні дані, ми не можемо гарантувати абсолютне усунення ризиків (наприклад, незаконний доступ до інформації хакерів). Тому рекомендуємо вам додатково самостійно здійснювати необхідні заходи безпеки під час перебування в інтернеті: надійно зберігати паролі до облікових записів, а якщо стане відомо про порушення інформаційної безпеки – повідомити нам якнайшвидше.

Персональну інформацію дітей – учасників творчих конкурсів – надають їхні дорослі, які мають право це робити, і відповідають за таке надання.

У випадку зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про оновлення на цій сторінці або, в особливих випадках, отримаєте лист на свій email.