ЗІРКИ ЄВРОПИ: КІТЕН

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ТАЛАНТІВ
18-25 СЕРПНЯ 2024, м. Кітен, Болгарія

БРОНЮЙТЕ МІСЦЯ ВЖЕ У ЧЕРВНІ!

Конкурс Зірки Європи: Кітен | Stars of Europe Kiten talent contest

Міжнародний очний конкурс-фестиваль талантів на березі Чорного моря в місті Кітен, Болгарія.

Кітен, Болгарія | Китен, България | Kiten, Bulgaria

Організатори: Національна творча екосистема Алея Зірок України і Міжнародна мережа талантів Constellation World Talent Network, ГО “Креативні екосистеми”.

Контакти: Viber 093 857-0388.

За підтримки муніципалітета міста Приморсько, мерії міста Кітен, консульства Болгарії в Україні і консульства України в Болгарії, творчого об’єднання Сузір’я Україна, продюсерського центру AdverMAN і міжнародної мережі творчих новин Head News Network.

Головні партнери: дитячий телевізійний творчий табір Разом (Болгарія, м. Кітен), туроператор Контур (м. Дніпро).

Заявки приймаються до 30 червня 2024 року (форма нижче).

МІСІЯ КОНКУРСУ

Кожен талант має право стати зіркою України, Європи і світу. Кожна зірка важлива для сузір’я талантів і культур цієї планети.

Національна творча екосистема Алея Зірок України і Міжнародна мережа талантів Constellation World Talent Network збирають таланти і представляють їх фахівцям і поціновувачам мистецтв в Україні, Європі, США, Канаді і Японіі. Публікують, просувають і рекламують творчі роботи всіх учасників творчих конкурсів і програм.

Покажіть ваш талант світові. Отримайте фахове оцінювання і рекомендації фахівців. Ставайте резидентами творчої екосистеми, представляйте свою творчість колегам для співпраці, продюсерам і менеджерам креативних індустрій для роботи, аудиторії поціновувачів талантів для збирання армії ваших фанатів.

Творіть, творчо зростайте, йдіть вашим зоряним шляхом крізь усі негаразди і жахи війни, per aspera ad astra – крізь терни до зірок!

Ставайте зірками. ЗІРКИ ЄВРОПИ допоможуть.

ХТО І ЯК БЕРЕ УЧАСТЬ

На конкурс запрошуються автори-виконавці і виконавці будь-якого віку і рівня майстерності. Солісти і колективи, творчі родини.

Кожен конкурсант (соліст або колектив) готує 2 конкурсні номери. Колективи готують також свою “візитну картку” довільного характеру на 1-2 хвилини для параду-відкриття. Також бажано мати прапор або табличку з назвою колективу (для парадів відкриття і закриття конкурсу).

Разом із заявкою треба надіслати фонограми конкурсних виступів та списки учасників англійською мовою із зазначенням дати народження (як у закордонному паспорті, без помилок) на email kiten@adverman.com.

Всі фонограми мають бути у форматі mp3, назви файлів фонограм мають бути підписані такими: прізвище соліста (або назва колективу) + назва конкурсного твору. Увага! Фонограма-мінус вокаліста має бути з прізвищем конкурсанта, а не прізвищем співака, що зазвичай виконує пісню (наприклад, Іваненко, а не Тіна Кароль 🙂 ).

Рекомендуємо привезти на конкурс копію фонограми в цифровому вигляді на “флешці”.

Майстри (і початківці) образотворчого мистецтва демонструють твори, яки зможуть привезти.

Підтвердженням отримання та оформлення заявки є відповідь організаторів на вашу електронну пошту.

Детальна інформація про щоденний розклад в таборі і програму конкурсу буде розіслано учасникам (керівникам груп), що подали заявки, ближче до дати конкурсу.

Конкурсні виступи відбуваються на великій сцені табору і міській сцені міста Кітен. Парад відкриття – на вулицях міста Кітен і міста Приморсько. Гала-концерт і церемонія нагородження – на сцені міста Приморсько. Парад закриття – на центральному проспекті міста Приморсько.

ТАКОЖ: онлайн участь для всіх, хто не зможе приїхати в Болгарію – у відповідному дистанційному сезоні міжнародного конкурсу STARS of EUROPE | ЗІРКИ ЄВРОПИ.

Конкурс Зірки Європи | Stars of Europe – Алея Зірок України

МИСТЕЦТВА

Запрошуються автори і виконавці, солісти і колективи, початківці і майстри будь-якого віку і рівня майстерності у мистецтвах:

СПІВ

Автори-виконавці, виконавці.

– Академічний спів;
– Естрадний спів;
– Народний спів.

Джаз, рок, вокально-інструментальні номери (бандуристи тощо), вокально-танцювальні номери (J-pop, K-pop idols тощо), інші жанри, стилі і напрями.

На місці є 3-4 мікрофони. Якщо у вас є додаткові технічні вимоги, вкажіть їх у коментарі до заявки.

Критерії оцінювання: музикальність, художнє трактування твору, чистота інтонації та якість звуку, краса тембру та сили голосу, сценічна культура, складність репертуару, відповідність репертуару виконавським можливостям та віковій категорії виконавця, виконавська майстерність.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

Автори-виконавці, виконавці.

Все, що можна виконувати на інструментах, які конкурсанти здатні привезти самостійно (на місці є клавішні інструменти, їх наявність і стан треба уточнити ближче до дати конкурсу).

Критерії оцінювання: володіння інструментом (звуковидобування тощо), інтонація, артикуляція, динаміка, агогіка, музикальність, сценічна витримка, артистичність, художнє трактування твору, складність твору та/або аранжування.

ТЕАТР

Автори-виконавці, виконавці. Читання, дія.

Критерії оцінювання: володіння голосом (динаміка, сила, тембр тощо), дикція, емоційність, виразність, агогіка, харизма, вплив на слухача/глядача (здатність зацікавити, захопити увагу), розуміння твору з точки зору логіки, композиції (вміння передати кульмінаційний момент тощо), вміння відчути жанр твору, сценічна культура.

Також: театри мод із сюжетними творчими роботами. Cosplay.

ТАНЕЦЬ

Хореографи і танцівники.

– Дитячий танець;
– Класичний танець;
– Народний танець (в т.ч. стилізація);
– Сучасний танець;
– Естрадний, естрадно-спортивний танець;
– Вуличний танець;
– Східний танець;
– Танцювальне шоу (також cheerleading);
– Танцювально-музичне шоу (також дефіле музикантів).

Критерії оцінювання: виконавська майстерність, відповідність репертуару віковим особливостям виконавців, театральність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання), відповідність музичного та хореографічного матеріалу, артистизм, розкриття художнього образу.

ЦИРК

Виконавці.

– Акробатика;
– Жонглювання;
– Еквілібристика;
– Ілюзія та маніпуляція;
– Пантоміма;
– Клоунада.

Критерії оцінювання: професіоналізм виконавців, оригінальність номера і способу виконання, складність трюкового репертуару, художнє рішення в оформленні реквізиту і костюма.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Автори-виконавці. Художники, декоративники, скульптори тощо. Учасники демонструють твори, яки зможуть привезти.

Критерії оцінювання: оригінальність авторського задуму та його втілення; художньо-естетична цінність; художня майстерність, композиційне і кольорове рішення тощо; повнота розкриття художнього образу.

ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ

– 3–6 років
– 7–10 років
– 11–14 років
– 15–18 років
– 19–25 років
– 26–39 років
– 40–59 років
– 60+ років
– Змішана вікова категорія
– Вчитель + учень
– Творча родина

ОЦІНЮВАННЯ І РЕЗУЛЬТАТИ

В журі творчих конкурсів національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network – фахівці і викладачі відповідних мистецтв, продюсери і талант-менеджери з України, Європи і США.

Журі оцінює учасників за 100-бальною системою шляхом таємного голосування. Результати оцінювання конкурсу оформлюються протоколами та перегляду не підлягають.

Переможці нагороджуються кубками та дипломами Лауреата І, ІІ, ІІІ ступеня. Решта конкурсантів отримують дипломи учасників.

Гран Прі присуджується окремо в кожному виді мистецтв (спів, інструментальна музика, танець, цирк), якщо є конкурсант, що отримав 100 балів і здивував журі своїм мистецтвом.

Всі конкурсанти отримують також сертифікат резидента Алеї Зірок України і пам’ятну медаль.

Для гала-концерту на головній сцені міста Приморсько журі відбирає на свій розсуд найяскравіші конкурсні номери, незалежно від наданого конкурсанту місця і не більше 20 номерів з усього конкурсу.

Конкурсанти дізнаються про результати і нагороджуються на гала-концерті.

ОПЛАТА

Вся оплата складається з конкурсного внеску, оплати проживання і харчування, транспортних послуг.

КОНКУРСНИЙ ВНЕСОК

Соло, тріо, дуети – 30 евро з учасника за 2 номери (якщо учасник може представити тільки 1 номер, сума внеску не змінюється).

Колективи від 4-х учасників і більше – 20 евро з учасника за 2 номери (якщо учасник може представити тільки 1 номер, сума внеску не змінюється).

Участь в додаткових номінаціях – 10 евро з учасника.

ПРОЖИВАННЯ І ХАРЧУВАННЯ

Всі конкурсанти проживають на території табору «Разом» (Болгарія, місто Кітен) у корпусі «Лісовий».

ВАРТІСТЬ

Дорослі – 210 євро.
Діти – 190 євро. Для дитини до 5 років, якщо без ліжка у номері на три людини, проживання безкоштовне. Додаткове ліжко оплачується додатково (уточнюйте у менеджера табору).

У вартість входить:
– проживання по 3 людини в кімнаті (душ та туалет у номері);
– харчування 3 рази на день (“шведська лінія”);
– користування дитячою кімнатою, клубом для тінейджерів, клубом психологічної підтримки для мам, анімаційна програма, користування пляжем та пляжною анімацією, басейном, футбольним полем, дитячим та спортивним майданчиками, щоденні вечірні шоу, кінозал, дискотеки.

На 10 учасників 1 керівник – безкоштовно.

Проживання в таборі треба забронювати заздалегідь – слатити 1000 грн на реквізити представника табору. Ці реквізити ви отримаєте після подання заявки. Також можна буде поспілкуватися з представниками табору по телефону.

ДОДАТКОВО

Додатково оплачується медичне страхування, а також медичне обслуговування безпосередньо у таборі (220 гривень за 1 тиждень).

Екскурсії (за бажанням).

Додатковий обід в день виїзду – 5 евро (за бажанням).

ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Проїзд автобусом туроператора “Контур” (до м. Кітен і назад, в обидва напрямки) з Одеси та Чернівців – 105 евро з людини, з Києва – 150 евро з людини.

Проїзд на гала-концерт до м. Приморсько та назад – 3 євро з людини. Присутність на гала-концерті є обов’язковою.

ЗАЯВКА

  Увага! Все, що ви вважаєте потрібним додатково вказати в заявці, ви можете зазначити в коментарі.

  ЗАЯВНИК:

  КЕРІВНИК ГРУПИ:


  Як в закордонному паспорті

  КОНКУРСАНТ:

  Як в закордонному паспорті або офіційна транслітерація

  ТВОРЧА РОБОТА:

  НОМІНАЦІЇ (обов'язково) ↓

  Аудіо також можна надіслати нам на Viber (093) 857-0388 або на e-mail kiten@adverman.com

  ВСІ КОНКУРСИ

  Всі найближчі онлайн конкурси Національної творчої екосистеми Алея Зірок України:

  Всі конкурси | Алея Зірок України - всеукраїнські та міжнародні конкурси