Олеся Колодич

4726
Олеся Колодич

Олеся Колодич

11 років, с. Познань, Рівненська обл., Україна
Авторська проза

Творча робота
Оповідання «Новий друг» (Олеся Колодич),
Оповідання «Щедрі рятівники» (Олеся Колодич)
Керівник Ліана Борисовець

Міжнародний конкурс Творча Сотня

Щоб ставати відомими артистами, долучайтеся до програми просування талантів Alley of Stars Promo. Створюйте онлайн портфоліо за програмою Hollywood!

Новий друг

Одного похмурого ранку, коли літаки не давали спокійно спати містянам, Максимко почув жалібне скавчання якогось цуценяти. Очевидно, тваринка злякалася гучних звуків і просилася до підвалу.

Дорослих не дуже турбувало це скавчання.

– Мамо, чуєш цей плач? – запитав хлопчик.

– Напевно, загубилось, – тихо сказала мама.

Максимко на хвилинку задумався. Потім каже:

– Потрібно його забрати

– Там небезпечно, синку.

– Але йому дуже страшно!

Після цих слів хлопчик зірвався з місця і побіг до дверей підвалу. Гучні звуки аж ніяк не лякали Максимка. На вулиці він побачив маленького цуцика, який тремтів від холоду і страху. Хтозна скільки днів і ночей песик самотньо блукав вулицями міста.

– Як ти мене злякав! Чому вибіг без мене? – закричала мама і водночас сильно обійняла хлопчика.

– Мамо, він залишиться з нами? Подивись, який він маленький, – тихенько промовив Максим.

Кожного вечора красивий юнак із добрими очима гуляв стежками парку. Поруч із ним завжди був вірний друг. Великий, непосидючий пес. І дружба ця тривала роками з того самого похмурого, неспокійного ранку.

© Олеся Колодич

Щедрі рятівники

Була люта зима. Ліс давно вже забув про такі морози. Але завбачливі звірі і птахи зазделегідь підготувались до зими. Одного морозного ранку сімейство коноплянок почуло плач. Маленький снігур сидів на гілці і плакав. Він змерз і був голодний. Рослинки, шишки заледеніли.

– Чого плачеш, снігуре?

– Я загубив свою зграю і давно вже нічого не їв.

Жаль стало коноплянкам снігура. Запросили вони його до свого гнізда. Пригостили смачним насінням. Снігур поїв, зігрівся, сидить і вдячно посміхається щедрій сімейці.

© Олеся Колодич

ВСІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ФОНД

НАЙКРАЩІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В МІЖНАРОДНИЙ ЗОЛОТИЙ ФОНД ТВОРЧОСТІ

Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?

 Поділитися в соцмережах:

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЧАРТ: ГОЛОСУВАННЯ ЗА УЧАСНИКІВ (натисніть)

  ГОЛОСУВАННЯ

  Ви можете проголосувати за цю творчу роботу. Це чесне кваліфіковане аргументоване голосування за творчі роботи учасників Національної творчої екосистеми Алея Зірок України для Рейтингу Алеї Зірок та Національного Творчого Чарту. Просимо шановних виборців ставитися до оцінок і коментарів відповідально. Ваші оцінки розглядатимуться поважним журі Чарту, продюсерами і талант-менеджерами, і можуть суттєво вплинути на творчі, організаційні і фінансові пропозиції артистам. Журі може додатково поспілкуватися з вами про ваш вибір.

  Також ви можете допомогти таланту фінансово. Така допомога прямо не впливає на головний рейтинг, але додає реклами учаснику, робить талант більш відомим. При цьому грошова допомога впливає на спеціальний рейтинг підтримки, де рейтингуються таланти, що отримали допомогу меценатів. Також ви можете подарувати таланту Меценатську нагороду.

  Ваша оцінка творчих робіт (обов'язково) ↓

  Чому ви оцінили саме так? (обов'язково) ↓

  Ваші побажання артисту ↓

  Кого ще ви рекомендуєте подивитися/послухати журі Чарту?

  Ім'я артиста, назва колективу ↓

  Посилання на відео, аудіо, фото, акаунт ↓

  Подарувати таланту Меценатську нагороду

  Star Chart: Рейтинг Алеї Зірок

  Також: Національний Творчий Чарт

  ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

  Допомога талантам

  Ви можете допомогти таланту, додавши свій внесок на створення творчих робіт і просування українських артистів. Так ви стаєте співпродюсером і співменеджером талантів Алеї Зірок України. Долучайтеся!
  ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ
  МЕЦЕНАТСЬКИЙ РЕЙТИНГ
  ПРО КОНКУРС. Творча Сотня – базовий конкурс рейтингу талантів НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЧАРТ міжнародної мережі Constellation World Talent Network і творчого об’єднання “Сузір’я Україна”. Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України, в Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. Конкурси ідеальні для атестації в Україні. Докладніше (положення і заявка).

  Всеукраїнські і міжнародні конкурси в Творчій екосистемі Алея Зірок України.

  __________

  ЗОРЯНИЙ ЖУРНАЛ

  Персональні сторінки творчих людей і колективів в Зоряному журналі. Покажіть ваш талант світові. Долучайтеся прямо або через будь-який наш конкурс сьогодні!
  Зоряний журнал талантів України і світу | Star Journal by AdverMAN

  СЬОГОДНІ В ПРОМО

  ДОЛУЧАЙТЕСЯ

  Обрій в її очах

  Я відчувала те саме

  Дівчинка з Місяця

  Ілон Маск – марсіанин