Оксана Ядвіга

4453
Оксана Ядвіга

Оксана Ядвіга

20 років, с. Рогізка, Вінницька обл., Україна
Декоративно-ужиткове мистецтво

Творча робота
“Пісня України” (О. Ядвіга)

Міжнародний конкурс Сузір’я Україна-Європа. 22-й сезон

Щоб ставати відомими артистами, долучайтеся до програми просування талантів Alley of Stars Promo. Створюйте онлайн портфоліо за програмою Hollywood!

Пісня України

Пісня України
“Пісня України” (О. Ядвіга)

Про роботу

Композиція “Пісня України” є для мене символом співучої нації українців.
Українська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, геніальною поетичною біографією.

Українці — це саме та нація, яка народилася разом з піснею, зростала, виховувала на своїх піснях, яка вкладала в їх слова усе, що не могла просто забути. Недарма ж говорять, що українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його мова.

Пісня – це віддзеркалення народу. Вона скарбниця віків, в якій все: радість і горе, кохання і зрада, піднесення й розпач, щирі усмішки й плач…

Ми можемо вивчати історію співаючи або слухаючи пісні, в яких відображена вся палітра відчуттів, які проживали українці в певному історичному часі.

В нашій країні війна. А Україна співає! Співає так, що чує весь світ! Час нанизує століття, як намистини, а українці знову переживають невимовно важкі події, і знову з піснею, патріотичною піснею. Адже саме вона – цілителька незламного духу українців!

Застосовано техніки з папером: аплікація, квілінг, вирізання з паперу, витинанка, плетіння бісером, плетіння зі стрічок, орігамі.

Дівчина уособлює майбутнє покоління українців, в руках у неї колоситься й квітує Україна.

Бджілка – символ невимовно працьовитого народу.

Голуб летить до України, несучи на крилах мрію всіх українців – МИР.

Вишиванка – символ традиційного зв’язку поколінь, який не переривається.

На рукавах вишиванки замість вишивки – духовний гімн України, музику до якого написав батько української музики – Микола Лисенко.

Бандура – символ незламного пісенного духу Кобзаря.

Соловей – символ мелодійної, дзвінкої мови українців, наспівує “Ой, у лузі червона калина”.

Вона була написана на початку Першої світової війни в 1914 році Степаном Чернецьким. Її співали січові стрільці.

А у Другій світовій війні з цією піснею, бійці УПА воювали за вільну державу. І нині знову війна, і ця пісня знову ожила, прозвучала на весь світ, єднаючи серця українців з усіх кутків планети.

Чому бійці співають про калину?

Вона символізує матір невмирущого вільного роду, де кущ є мати, а плоди – народ. Ця матір і є Україна!

Композиція створена аби пам’ятати, ЩО ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ПЕРЕД НАМИ БУЛО, Є І БУДЕ – ЗУМІТИ ЗБЕРЕГТИ НАШУ КУЛЬТУРУ СКАРБНИЦЮ ВІКІВ. ЇЇ НАМ ЗМОГЛИ МИНУЛІ ПОКОЛІННЯ ПЕРЕДАТИ. А ЧИ ЗМОЖЕМО МИ? ЗМОЖЕМО! МИ ЗБЕРЕЖЕМО Й ПРИМНОЖИМО НАШУ КУЛЬТУРУ, МИ БУДЕМО СПІВАТИ НА ВЕСЬ СВІТ, ЩОБ З ГОРДІСТЮ В СЕРЦІ ТА ТРЕПЕТОМ В ДУШІ ВІДГУКНУЛИСЯ НАШІ МАЙБУТНІ ПОКОЛІННЯ, ПИШАЮЧИСЬ, ЩО МИ І ВОНИ УКРАЇНЦІ.

Солов’їна скарбниця наповнювалася ціною життя. Не даймо її знищити нікому, бо це біографія українського народу. Поки жива пісня – доти є українці!

ПУБЛІКУЙТЕ ЦЕ І КОМЕНТУЙТЕ В FACEBOOK-ГРУПІ

ВСІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ФОНД

НАЙКРАЩІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В МІЖНАРОДНИЙ ЗОЛОТИЙ ФОНД ТВОРЧОСТІ


Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Подаруйте учаснику квиток в UA:TOP
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЧАРТ: ГОЛОСУВАННЯ ЗА УЧАСНИКІВ (натисніть)

  ГОЛОСУВАННЯ

  Ви можете проголосувати за цю творчу роботу. Це чесне кваліфіковане аргументоване голосування за творчі роботи учасників Творчої екосистеми Алея Зірок України для Національного Творчого Чарту. Просимо шановних виборців ставитися до оцінок і коментарів відповідально. Ваші оцінки розглядатимуться поважним журі Чарту, продюсерами і талант-менеджерами, і можуть суттєво вплинути на творчі, організаційні і фінансові пропозиції артистам. Журі може додатково поспілкуватися з вами про ваш вибір.

  Також ви можете допомогти таланту фінансово. Така допомога прямо не впливає на головний рейтинг, але додає реклами учаснику, робить талант більш відомим. При цьому грошова допомога впливає на спеціальний рейтинг підтримки, де рейтингуються таланти, що отримали допомогу меценатів. Також ви можете підняти учасника в UA:TOP сайту Алея Зірок.

  Ваша оцінка творчих робіт (обов'язково) ↓

  Чому ви оцінили саме так? (обов'язково) ↓

  Ваші побажання артисту ↓

  Кого ще ви рекомендуєте подивитися/послухати журі Чарту?

  Ім'я артиста, назва колективу ↓

  Посилання на відео, аудіо, фото, акаунт ↓

  Допомогти таланту фінансово.

  Купити таланту квиток в UA:TOP

  Сайт рейтингу: Національний Творчий Чарт
  Група Національного Творчого Чарту в Facebook

  Наші Facebook групи: Алея Талантів і Алея Зірок ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

  Допомога талантам

  Ви можете допомогти таланту, додавши свій внесок на створення творчих робіт і просування українських артистів. Так ви стаєте співпродюсером і співменеджером талантів Алеї Зірок України. Долучайтеся!
  ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ
  МЕЦЕНАТСЬКИЙ РЕЙТИНГ
  ПРО КОНКУРСИ. Сузір’я Україна-Європа – творчі конкурси міжнародної мережі Constellation World Talent Network і творчої платформи “Алея Зірок України”. Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. І додаються в продюсерський каталог талантів України, рейтинговий каталог найяскравіших зірок України, в Національний творчий чарт. Конкурси ідеальні для атестації в Україні. Докладніше (положення і заявка).

  Всеукраїнські і міжнародні конкурси в Творчій екосистемі Алея Зірок України.

  __________

  СЬОГОДНІ В ПРОМО

  ДОЛУЧАЙТЕСЯ

  Обрій в її очах

  Я відчувала те саме

  Дівчинка з Місяця

  Ілон Маск – марсіанин