КОНКУРСИ І ТВОРЧІ ПРОГРАМИ

Алея Зірок України

Добрий день!

Ми впевнені, що талановита, красива і розумна Україна обов’язково переможе. Тому продовжуємо нашу освітню і творчу роботу. Повідомляємо про конкурси і курси у жовтні.

Учасники наших конкурсів додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України, в Національний Творчий Чарт, Національний Творчий Фонд. Просуваються в Україні, Європі і США. Конкурси також є відбірковими на Суперпремію творчого року.

КОНКУРСИ

ЯКІ КОНКУРСИ В НАС Є

КОРОТКО
Ми пропонуємо міжнародні двотурові конкурси талантів:
АЛЕЯ ЗІРОК
СУЗІР’Я УКРАЇНА-ЄВРОПА
ТВОРЧА СОТНЯ
ЗІРКИ ЄВРОПИ
LONDON STARS
NEW YORK STARLIGHTS
TOKYO ART NINJA
WORLD VISION
СУПЕРПРЕМІЯ РОКУ

а також Курс підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів мистецької освіти “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Сертифікат на 60 годин (2 кредити ЄКТС).

ДОКЛАДНІШЕ
Всі конкурси фахові двотурові. Можна брати участь в обох турах повністю дистанційно. Дипломи, подяки і сертифікати конкурсів ідеальні для атестації.

Учитель отримує подяку, а також сертифікат, який містить таку інформацію:

– Міжнародний або всеукраїнський статус конкурсу.
– Назва конкурсу.
– Дата проведення.
– Двотуровість (з одним очним туром, при цьому можна брати участь в конкурсах повністю дистанційно).
– Фах конкурсу (вокальний конкурс, конкурс піаністів, бандуристів тощо – кожен фах оцінює відповідний склад журі).
– Місце конкурсанта, якого представляв на конкурс учитель (сертифікат за кожного конкурсанта).
– Схвалення Міністерства культури та інформаційної політики України.
– Участь учителя в інноваційній мистецькій програмі на Творчій платформі “Алея Зірок України”.
– Участь учителя в роботі Міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network.

Це фахові двотурові конкурси:

– конкурс співаків;
– конкурс авторів пісень;
– конкурс композиторів;
– конкурси музикантів-інструменталістів:
— фортепіано;
— струнні інструменти;
— духові інструменти;
— ударні інструменти;
— народні інструменти;
– конкурс диригентів;
– конкурс концертмейстерів;
– конкурс авторів віршів і прози;
– конкурс авторів музичних відео;
– конкурс акторів (в т.ч. читців) і режисерів (театр і кіно);
– конкурс моделей (фото і відео, дефіле, косплей тощо);
– конкурс художників;
– конкурс фотохудожників;
– конкурс скульпторів;
– конкурс дизайнерів (в т.ч. одягу, театрів мод);
– конкурс танцюристів і хореографів;
– конкурс артистів цирку;
– конкурс майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо.


АЛЕЯ ЗІРОК: КРАЇНА ГЕРОЇВ

АЛЕЯ ЗІРОК: КРАЇНА ГЕРОЇВ. Головний міжнародний суперконкурс Всеукраїнської творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Фахові двотурові конкурси. Учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України, в Національному творчому чарті. Додаються в Національний Творчий Фонд. Всі мистецтва. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 5-го жовтня включно.
Положення і заявка

КРАЇНА ГЕРОЇВ – міжнародний конкурс талантів на Творчій платформі Алея Зірок України

СУЗІР’Я УКРАЇНА-ЄВРОПА

СУЗІР’Я УКРАЇНА-ЄВРОПА – міжнародний конкурс талантів творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Фахові двотурові конкурси. Учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України, в Національному творчому чарті. Додаються в Національний Творчий Фонд. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 6-го жовтня включно.
Положення і заявка


TOKYO ART NINJA

TOKYO ART NINJA – міжнародний конкурс талантів творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України, в Національному творчому чарті. Додаються в Національний Творчий Фонд. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 7-го жовтня включно.
Положення і заявка

Tokyo Art Ninja talent contest

ЗІРКИ ЄВРОПИ

ЗІРКИ ЄВРОПИ | STARS of EUROPE – міжнародний конкурс талантів творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Фахові двотурові конкурси. Учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України, в Національному творчому чарті. Додаються в Національний Творчий Фонд. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 10-го жовтня включно.
Положення і заявка

Stars of Europe contest

NEW YORK STARLIGHTS

NEW YORK STARLIGHTS – міжнародний конкурс талантів творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Фахові двотурові конкурси. Учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України, в Національному творчому чарті. Додаються в Національний Творчий Фонд. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 12-го жовтня включно.
Положення і заявка

Конкурс New York Starlights

WORLD VISION

WORLD VISION – міжнародний конкурс талантів творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Фахові двотурові конкурси. Учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України, в Національному творчому чарті. Додаються в Національний Творчий Фонд. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 14-го жовтня включно.
Положення і заявка

Конкурс WORLD VISION

ТВОРЧА СОТНЯ

ТВОРЧА СОТНЯ – міжнародний конкурс талантів Всеукраїнського рейтингу Національній Творчий Чарт і творчої платформи Алея Зірок України. Творчі роботи усіх конкурсантів подаються на рейтингування в Національній Творчий Чарт. Також учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України. Додаються в Національний Творчий Фонд. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 15-го жовтня включно.
Положення і заявка

Конкурс Творча Сотня | Національний Творчий Чарт

LONDON STARS

LONDON STARS – міжнародний конкурс талантів творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Учасники отримують місця на Алеї Талантів України і можуть змагатися за місця на Алеї Зірок України, в Національному Творчому Чарті. Додаються в Національний Творчий Фонд. Солісти і колективи. Будь-який вік. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсів ідеальні для атестації вчителів.

Заявки до 25-го жовтня включно.
Положення і заявка

Конкурс London Stars

ПРОСУВАННЯ ТАЛАНТІВ

ПРОСУВАННЯ ТАЛАНТІВ в Україні, Європі і в світі. Публікація творчих портфоліо, просування і реклама, збирання аудиторії артистам, створення брендів.
Докладніше

Просування талантів

ПОРТФОЛІО АРТИСТІВ

Також запрошуємо до програми HOLLYWOOD Promo – це творчі портфоліо, просування і реклама талантів в Україні, Європі і в світі.
Докладніше

Hollywood Promotion

СУПЕРПРЕМІЯ

СУПЕРПРЕМІЯ РОКУ – щорічний всеукраїнський Суперконкурс талантів як підсумок творчого року Алеї Зірок України. Суперконкурс визначає, хто виявився найкращим серед кращих в Україні за цей творчий рік.
Докладніше

Алея Зірок України – Суперпремія року 2021–2022

Курс на 60 годин

Курс “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“ працює постійно. Сертифікат про підвищення кваліфікації на 60 годин для вчителів, сертифікат музичного менеджера для батьків талановитих дітей.

Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

ТВОРЧИЙ ЧАРТ

Національний Творчий Чарт публікує всеукраїнські рейтинги талантів. Авторські і виконавські творчі роботи змагаються рівнем творчості, талановитості, майстерності. Долучайтеся!

Національний Творчий Чарт - всеукраїнський рейтинг талантів

ТВОРЧИЙ ФОНД

Національний Творчий Фонд збирає всеукраїнський фонд талантів – авторів і виконавців, фонд талановито створених і виконаних творчих робіт.

Ми представляємо авторів і виконавців, і творчі роботи, що знаходяться в базі даних Фонду, аудиторії в Україні, Європі і США – для поціновувачів мистецтв, для митців задля можливої співпраці, для мистецьких і культурних організацій задля можливого працевлаштування або створення творчих проектів учасників Фонду.

Ми представляємо вчителів колегам і потенційним учням для творчої і педагогічної співпраці і навчання.

Долучайтеся!

Національний Творчий Фонд

Долучайтеся до наших творчих програм. Запрошуємо!

З повагою,
Олена Корольова
директор творчих проектів
творчого об’єднання “Сузір’я Україна”
Тел. (098) 156-0-256
Viber (093) 857-03-88
E-mail: epk@adverman.com
ТО “Сузір’я Україна” в Facebook

Андрій Мірошниченко
головний продюсер творчої екосистеми “Музика”
і творчої платформи “Алея Зірок України”
E-mail: avm@adverman.com
AdverMAN Music | Creative Ecosystems | Constellation World

Творче об’єднання “Сузір’я Україна”
ГО “Креативні екосистеми”
Copyright © 2022 Creative Ecosystems. All rights reserved.


Ви отримали цей лист як учасник творчих конкурсів.
Ви можете відписатися від розсилки, повідомивши нам про таке бажання листом у відповідь.

cu102022