Алея Зірок України: Суперпремія творчого року

17513
Алея Зірок України

Шановні таланти! На Суперпремію-2025 подавайте заявки до 31-го грудня 2024 року включно. Доповнювати подання, додавати творчі роботи можна до 10-го січня включно.
Для довідок: Viber 093 857 03 88.

Підсумки творчого року 2021

Оголошення переможців Суперпремії 2022

Алея Зірок України: Суперпремія 2022-го творчого року

Про Суперпремію

Алея Зірок України: Суперпремія року – щорічний всеукраїнський Суперконкурс талантів як підсумок творчого року. Суперконкурс визначає, хто виявився найкращим серед кращих в Україні за цей творчий рік.

Суперконкурс складається з відбіркових фахових конкурсів, на які учасники подають конкурсні творчі роботи, а також представляють на розгляд журі Суперпремії свої творчі досягнення за рік – інші найбільш вдалі роботи, творчі, культурні і соціальні досягнення.

Фахові конкурси визначають учасників, які стають Номінантами Суперпремії Алеї Зірок України. Далі серед Номінантів журі визначає переможців – володарів Суперпремії Алеї Зірок України.

ТРИ ЕТАПИ

1. Попередній відбір учасників – творчі роботи приймаються на фаховий відбірковий конкурс або відхиляються. Безкоштовно.

2. Фахові відбіркові конкурси з місцями, дипломами і іншими нагородами. Всі отримують звання учасників відбору Суперпремії. Деякі учасники отримують також звання Номінантів Суперпремії. Конкурсний збір.

3. Серед Номінантів визначаются Переможці Суперпремії творчого року. Дипломи переможців і інші призи, почесні місця на Алеї Зірок України (творча платформа), в каталогах і друкованому журналі-каталозі “Алея Зірок України”. Просування і реклама в Україні, Європі і США (за допомогою Constellation World Talent Network).

Будь-яка творча людина може взяти участь у відбірковому фаховому конкурсі Суперпремії, надавши необхідні творчі матеріали на розгляд журі і сплативши конкурсний збір. Дуже важливо надати, крім суто конкурсних творчих робіт, інформацію і посилання на цікавий творчий доробок за цей рік – журі може присудити перемогу в номінації “Творче зростання за рік” учаснику, творчі роботи якого не перемогли у фахових номінаціях.

Учасники, які упродовж року 5 разів брали участь в будь-яких наших конкурсах, автоматично (за згодою) стають учасниками відбору на Суперпремію року.

В Суперпремії можна брати участь повністю дистанційно, при цьому документи конкурсів спеціально адаптовані Творчим об’єднанням “Сузір’я Україна” і ідеальні для атестації в Україні – двотуровість з одним очним туром, кому треба (схвалення Міністерства культури та інформаційної політики України).

Заявки на Суперпремію приймаються до 31-го грудня 2024 року включно.

Положення фахових конкурсів

Фахові конкурси Алеї Зірок відбуваються постійно. Чергові раунди з прийняття нових учасників – щотижнево. Оголошення призерів місяця – щомісячно, призерів кварталу – відповідно щоквартально, першого півріччя – в липні, другого півріччя – разом із Суперпремією Року – в січні.

Алея Талантів України

Всі фіналісти конкурсів “Алея Зірок” автоматично стають резидентами Алеї Талантів України, публікуються на цьому сайті і отримують базові пакети з просування. А також дипломи, подяки, сертифікати і інші нагороди за рішенням журі.

Алея Зірок України

Всі призери конкурсів “Алея Зірок”, які набрали 98 і більше балів (і за рішенням журі), стають резидентами Алеї Зірок України, публікуються нв цьому сайті, в соцмережах, в ЗМІ і отримують розширені пакети з просування і реклами. А також дипломи, подяки, сертифікати резидентів Алеї Зірок України і інші нагороди за рішенням журі.

Нові імена на Алеї Зірок України оголошуються урочисто щомісяця, щокварталу, кожного півріччя, і особливо – з найпотужнішою рекламою – отримувачі Суперпремії Року від Алеї Зірок України.

Алея Зірок України: Суперпремія Року

За підсумками всього творчого року ми визначаємо спочатку номінантів, а потім і переможців, володарів Суперпремії Року. Це найкращі з кращих майстрів/артистів, найяскравіші таланти всієї України. Найталановитіші учні, які продемонстрували найпотужніше творче зростання за рік, а також їхні вчителі.

Переможці урочисто оголошуються, яскраво публікуються і потужно рекламуються для широкої публіки в Україні і Європі. Публікуються на наших сайтах, в соцмережах, ЗМІ, в каталозі “Алея Зірок України”, в тому числі в його друкованій глянцевій версії.

Каталоги

Кожен фіналіст конкурсів долучається до продюсерського Каталогу Талантів України.

Призери конкурсів, які набрали 98 і більше балів (і за рішенням журі), отримують свої почесні місця в рейтинговому Каталозі Зірок України, який поповнюється щомісяця. Перша десятка найяскравіших зірок за підсумками кварталу і півріччя публікується з особливими відзнаками і отримує додаткову рекламу, а за підсумками року – поруч із володарями Суперпремії Року.

Фахові конкурси

Фахові відбіркові конкурси Суперпремії:

– конкурс співаків;
– конкурс авторів пісень;
– конкурс композиторів;
– конкурси музикантів-інструменталістів:
–– фортепіано;
–– струнні інструменти;
–– духові інструменти;
–– ударні інструменти;
–– народні інструменти;
– конкурс диригентів;
– конкурс концертмейстерів;
– конкурс авторів музичних і інших відео;
– конкурс акторів (в т.ч. читців) і режисерів (театр і кіно);
– конкурс моделей (фото і відео, дефіле, косплей тощо);
– конкурс художників;
– конкурс фотохудожників;
– конкурс скульпторів;
– конкурс дизайнерів (в т.ч. одягу, театрів мод);
– конкурс танцюристів і хореографів;
– конкурс артистів цирку;
– конкурс майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

Запрошуються солісти і колективи. Будь-яка кількість учасників, будь-який вік, всі рівні майстерності. Творчі родини.

Кожен фіналіст отримує диплом свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс бандуристів, конкурс вокалістів, конкурс художників тощо). Учасники, які стають Номінантами Суперпремії, отримують відповідну позначку в дипломі. Переможці Суперпремії отримують спеціальні дипломи переможців з власними фото і багато інших бонусів.

Учителю за кожного учня-конкурсанта (в пакетах від “срібного” і вище) ми надаємо сертифікат з інформацією:

 • Всеукраїнський статус конкурсу.
 • Назва конкурсу.
 • Дата проведення.
 • Двотуровість (з одним очним туром, при цьому можна брати участь в конкурсах повністю дистанційно).
 • Фах конкурсу (вокальний конкурс, конкурс піаністів, бандуристів тощо – кожен фах оцінює відповідний склад журі).
 • Місце конкурсанта, якого представляв на конкурс учитель (сертифікат за кожного конкурсанта).
 • Схвалення Міністерства культури та інформаційної політики України.
 • Участь учителя в інноваційній мистецькій програмі Творчої платформи “Алея Зірок України”.
 • Участь учителя в роботі Міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network.

Цікавинки конкурсів

 1. Крім диплому, кожен конкурсант отримує персональну сторінку в сезоні. Ця сторінка рекламується в мережі (в залежності від обраного пакету). Тому просимо подавати для публікації, крім відео творчих робіт, також цікаві портретні фото гарної якості. Ці фото беруть участь в додатковому конкурсі іміджевих фото музикантів і авторів. А це додаткова реклама для учасників.
 2. Відтепер всі сторінки конкурсантів представлені на Алеї Талантів.
 3. Цікаві творчі роботи також публікуються в новинах, наприклад: AdverMAN World Creative News.
 4. Найкращі творчі роботи представлятимуться на Алеї Зірок України. Зірковий учасник отримає офіційне запрошення, офіційну публікацію і офіційний сертифікат. І рекламу.
 5. Конкурси також є офіційним відбором кандидатів в номінанти на Суперпремію року, яка вручається за підсумками творчого року кращим співакам, музикантам-інструменталістам, авторам пісень, композиторам (в т.ч. аранжувальникам), танцюристам, хореографам, акторам, режисерам, художникам, вчителям тощо.
 6. Найцікавіші творчі роботи публікуються також на сайті міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network, в т.ч. можуть подаватися на конкурси CWTN від ТО “Сузір’я Україна” для додаткового рекламування талантів і отримання додаткових коментарів і порад фахівців (таке подання є безкоштовим для конкурсанта).
 7. Конкурсанти, які представили цікаві творчі роботи, отримали Перше місце або Grand Prix і серйозно налаштовані стати відомими артистами, за рішенням журі можуть отримати Сертифікати на просування на суму від 1000 до 10000 гривень.

Це офіційні міжнародні конкурси Творчого об’єднання “Сузір’я Україна”, ГО “Креативні Екосистеми” і міжнародної мережі підтримки талантів Constellation World Talent Network.

Ми хочемо, щоб українські таланти ставали європейськими і світовими зірками. Ми представляємо українські творчі роботи в Європі і в світі.

Що подавати

На конкурси подаються відеозаписи живих виступів, студійні записи і музичні відеокліпи, фото творчих робіт, а також фото конкурсантів для персональних сторінок у сезонах.

Живі очні виступи представляють поточну майстерність виконавців, записи формують персональні сторінки учасників, на основі яких здійснюється рекламування, просування артистів, збирання аудиторії, створення портфоліо артистів, створення брендів.

Будь ласка, подавайте фото, аудіо і відеозаписи високої якості (виходячи з ваших реальних можливостей).

На відбір на Суперпремію Року подаються конкурсні творчі роботи, а також, в коментарі до заявки – інформація про творчі досягнення за рік і посилання на відповідні творчі роботи для додаткового розгляду журі Суперпремії.

Хто бере участь

Учасники фахових творчих конкурсів можуть бути будь-якого віку, рівня майстерності і стану здоров’я. Конкурсантів з особливими потребами підтримуємо.

У відборі на Суперпремію року може брати участь будь-яка творча людина, представивши свої творчі роботи і досягнення. Учасники 5-х сезонів (поточного року) фахових конкурсів Творчої платформи “Алея Зірок України” і Творчої екосистеми “Музика” беруть участь у відборі на Суперпремію безкоштовно.

Як взяти участь

1. Заповніть заявку на участь в конкурсі (заявка нижче, під цим текстом).

2. Ви отримаєте відповідь на ваш email від адміністраторів – ваша заявка прийнята або є додаткові запитання.

3. Журі і продюсери можуть запросити вас на очні відбіркові перегляди і прослуховування.

4. Ваша творча робота (роботи) публікується на сайті у розділі сезону конкурсу з фото і відео (чи аудіо), посилання на які ви надали в заявці.

5. Журі і продюсери слухають і дивляться вашу творчу роботу, визначають ваше місце у відборі, коментують творчі роботи, виписують дипломи учасникам та подяки вчителям і школам, пропонують подальше спілкування, подальший розвиток.

Що отримують конкурсанти

Учасник фахового конкурсу отримує місце у своїй номінації (жанр + вікова категорія):

 • володар Grand Prix і Номінант Суперпремії;
 • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце) і Номінанти Суперпремії (деякі лауреати, за рішенням журі);
 • учасник конкурсу;
 • а також (за рішенням журі і продюсерів) спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки тощо;
 • найбільш вдалі творчі роботи володарів Grand Prix і Перших місць представляються на Алеї Зірок України і отримують розширену рекламу;
 • всі фіналісти отримують персональні сторінки в сезоні конкурсу, які представляються на Алеї Талантів України, рекламу і просування в мережі.

Результати конкурсів публікуються на сайті. Учасник отримує диплом (а вчитель – подяку (є схвалення Міністерства культури України), учитель також отримує сертифікат як учасник інноваційної освітньої мистецької програми, в старших пакетах) – у відділенні “Нової пошти”, вказаному у заявці.

Конкурс насамперед рекламує учасників і просуває їхні творчі роботи, передає в продюсування і менеджмент. Конкурсанти можуть замовити собі призи до конкурсу (і не лише для конкурсу) додатково в нашому Призовому центрі. Також можна додатково замовити диплом з фото конкурсанта. І рекламну новину в ЗМІ.

Принцип конкурсу – екзаменаційний. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня творів. Передбачене дублювання місць для учасників, що посіли однаковий рівень за кількістю балів.

Всі учасники представляються на Алеї Талантів. Найкращі творчі роботи представляються на Алеї Зірок. Цікаві творчі роботи публікуються в онлайн ЗМІ. Ці публікації також розповсюджуються у соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року, Суперпремію Алеї Зірок України.

Вікові категорії

– 3–6 років
– 7–10 років
– 11–14 років
– 15–18 років
– 19–25 років
– 26–39 років
– 40–59 років
– 60+ років
– Змішана вікова категорія
– Вчитель + учень
– Творча родина

Кількісні категорії

МУЗИКАНТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Ансамблі, хори, оркестри (будь-які кількість і склад).

ТАНЦЮРИСТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Мала форма (від 4 до 7 учасників).
– Ансамбль (від 8 до 14 учасників).
– Формейшн (від 15 і більше учасників).

Критерії оцінювання

Оцінювання професійне – фахове і продюсерське. Критеріїв оцінювання багато. Подаємо основні критерії оцінювання творчих робіт в основних категоріях:

ВОКАЛІСТИ:
– Точність інтонації, звуковедення, діапазон, віртуозність володіння голосом, дикція, динаміка;
– Сценічність, артистизм, харизма, емоційність;
– Культура поведінки на сцені (в кадрі);
– Оригінальність, художня цінність та відповідність репертуару віку виконавця;
– Глибина розуміння художнього образу;
– Художня якість текстів (для авторів пісень – ви можете наспівати слова або навіть начитати їх).
etc

ІНСТРУМЕНТАЛІСТИ:
– Складність музичного твору.
– Музичність. Передача глибини і яскравості твору.
– Технічність виконання.
– Індівідуальність виконання. Трактування.
etc

ТАНЦЮРИСТИ:
– Лексика та драматургія номеру.
– Техніка виконання.
– Розкриття художнього образу.
– Артистизм.
– Відповідність музичної теми і змістової складової номеру.
– Відповідність обраної тематики віку виконавців.
etc

АКТОРИ:
– Володіння голосом (динаміка, сила, тембр тощо).
– Дикція.
– Емоційність, виразність, харизма.
– Вплив на слухача/глядача (здатність зацікавити, захопити увагу тощо).
– Розуміння твору з точки зору логіки, композиції (вміння передати – кульмінаційний момент тощо).
– Вміння відчути жанр твору.
– Акторська дія в межах кадру.
– Сценічна культура.
etc

Стан здоров’я

В конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно. Ми щиро вітаємо конкурсантів з особливими потребами.

Мета конкурсу — допомогти всім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

Оплата

ОСНОВНИЙ ПАКЕТ

Одна головна конкурсна творча робота і додатково – інформація про творчий доробок за рік (посилання на відео, фото, тексти тощо):

Пакет “Суперпремія” = 1500 грн.
В пакеті: диплом учасника з місцем, сертифікат учасника, зіркова статуетка, персональна сторінка учасника, подяка вчителю, сертифікат вчителя, публікація в соцмережах, публікація в ЗМІ, рекламний пакет “Юніор”.

Зазвичай достатньо однієї конкурсної роботи, решту можна подати “до відома журі”, як творчий доробок за рік.

Але, якщо є бажання і фінансові можливості, можна подати будь-яку кількість конкурсних робіт. За кожну другу (третю і т.д.) творчу роботу від одного і того ж конкурсанта оплата = 50% від ціни основного пакета. Додаткові конкурсні роботи повніше представляють артиста/майстра аудиторії.

ДОДАТКОВІ ПАКЕТИ

Додатково до основного пакету можна замовити платну рекламу в Facebook/Instagram.

Пакет “GoldStar” = 30 USD (за курсом НБУ).
В пакеті: платна реклама в Facebook/Instagram упродовж тижня на основі персональної сторінки конкурсанта в сезоні конкурсу.

Пакет “SuperStar” = 50 USD (за курсом НБУ).
В пакеті: платна реклама в Facebook/Instagram упродовж місяця на основі персональної сторінки конкурсанта в сезоні конкурсу.

Доставку дипломів, подяк і сертифікатів «Новою поштою» отримувачі оплачують самостійно.

Також додатково завжди можна замовити рекламні новини в ЗМІ, дипломи з портретами, медалі, статуетки, кубки.

Час і простір

Ці конкурси долають простір за допомогою сучасних технологій, надають можливість показати свій талант будь-якій талановитій людині з будь якого куточку України і світу – також всім, хто не може кудись далеко їхати, зокрема людям з особливими потребами.

Стосовно організації конкурсу.

В часі все відбувається таким чином:
– до вказаної дати (включаючи її) адміністрація збирає заявки від конкурсантів, робить попередні прегляди і прослуховування, приймає чи відхиляє творчі роботи, збирає оплату;
– після закінчення збирання заявок упродовж тижня (двох тижнів) творчі роботи публікуються на персональних сторінках конкурсантів-фіналістів на сайті конкурсу, розпочинається просування і рекламування цих сторінок;
– після закінчення публікації сторінок конкурсантів упродовж тижня журі оцінює творчі роботи, публікуються результати сезону і готуються дипломи, подяки, сертифікати тощо;
– коли дипломи надруковані, вони розсилаються «Новою поштою».

В просторі конкурс діє таким чином:
– творчі роботи збираються з усієї України і будь-якого місця світу за допомогою інтернету;
– учасники, які можуть реально доїхати до Києва (і інших місць очних прослуховувань і переглядів), можуть бути запрошені на очні прослуховування і перегляди, враховуючи епідемічну ситуацію;
– адміністрація конкурсу знаходиться в Києві, фахівці – члени журі – оцінюють творчі роботи в Києві, з інших міст України, Європи і США;
– дипломи (і інші призи) розсилаються по Україні. Закордонним учасникам надсилаються інтернетом високоякісні зображення дипломів, які можна роздрукувати (CMYK, 300 dpi).

В часі і просторі персональні сторінки конкурсантів публікуються «назавжди» і розповсюджуються інтернетом по всій планеті, представляються також іншими мовами світу. Хто брав участь в конкурсі, той рекламується завжди і всюди, де є інтернет.

Авторські права на твори

Ми дбаємо про збереження авторських прав шановних авторів. Будь ласка, акуратно вказуйте авторів творів, які ви представляєте.

Ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. “Алея Зірок” не претендує на чужі авторські права і не передає чужі творчі роботи третім особам.

Журі

Професійне журі конкурсу складають фахівці відповідних креативних індустрій і викладачі відповідних мистецтв. Склад журі може змінюватись в різних конкурсних сезонах.

Дирекція конкурсу може додатково залучати фахівців з Європи і США для оцінювання конкурсних творчих робіт.

Заявка на участь

Увага! Інформацію про творчий доробок за рік, а також Все, що Ви вважаєте потрібним додатково вказати в заявці, Ви можете зазначити в коментарі. Від того, який саме нюанс додатково має оцінити журі, до посилань на додаткові матеріали. Ну і будь-який коментар, звісно. ДУЖЕ ВАЖЛИВІ фото конкурсантів. Ми одразу рекламуємо учасників, тож представляйте себе, своїх учнів красиво.


  Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.


  Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.

  Участь в фаховому конкурсі (обов'язково) ↓

  Відео також можна надіслати нам на Viber (093) 857-03-88, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл). Це якщо Ви не маєте можливості завантажити файл на YouTube, Vimeo, Google Drive, iCloud.

  АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД ↓

  Наша група в Facebook