Данііл Реберт

2012 р.н.
Україна, м. Олександрія

Таланти:
Cпів, фортепіано

Програма просування талантів Hollywood

Творчі роботи

Earth Song
Рідна мати моя
Україна це ти

Про талант

Одного разу Данііл Реберт випадково потрапив на відкритий урок ансамблю “Нові Імена”, заслухався, а потім в паузі заспівав 4 рядки з “Хору половецьких дівчат”(oпера Римського-Корсакова). Так з дружніми оплесками прийняли Данііла в ансамбль.

Данііл тонко, по-особливому відчуває музику. Особливо мелодійну. Але зізнається, що останнім часом його хвилює рок. Слухає американську групу альтернативного (електропанк) року Mindless Self Indulgence та піднімає свій настрій, слухаючи ритми Rammstein, стиль метал. Мрія – створити свою групу.

Данііл є володарем Гран Прі міжнародного фестивалю в Празі за оцінками диригента державної опери Чехії Твртко Карловича, солістки державної опери Дани Пєнкової. Також має спеціальну нагороду “Не залишайся осторонь” від Сенату Парламенту Чехії.

Також має Гран Прі Європейського фестивалю “Зірки війни”, був запрошений на засідання Сенату Чехії, де розглядалось питання підтримки Україні, учасник майданчиків українських мітингів “Нi війні” в Чехії.

Навчається в музичній школі по класу фортепіано, є лауреатом і вокальних і в інструментальних конкурсів. Володіє різними вокальними жанрами, музика – кредо життя, мріє пов’язати свою майбутню професію тільки з музичним мистецтвом.

Навчання

Зразковий аматорський вокальний колектив “Нові імена”
Вчитель Наталія Заболотнікова

Фото

Конкурсні сторінки

Данііл Реберт

Данііл Реберт

Daniil Rebert, 11. London Stars talent contest. Season 10.

Нові конкурсні публікації цього артиста з’являтимуться на цій сторінці.

Це персональна творча сторінка-портфоліо за програмою просування талантів в Україні, Європі і США Hollywood Promo. Ви можете отримати таку сторінку через участь у конкурсах або замовивши безпосередньо тут.

5/5