Катерина Фокша

4744
Катерина Фокша

Катерина Фокша

17 років, м. Кропивницький, Україна
Декоративно-ужиткове мистецтво

Творча робота
“Серце України” (Катерина Фокша)
Викладач Лариса Гарбузенко 

Результат
Перше місце (90 балів)

Щоб ставати відомими артистами, долучайтеся до програми просування талантів Alley of Stars Promo. Створюйте онлайн портфоліо за програмою Hollywood!

Серце України

Серце України
“Серце України” (Катерина Фокша)
"Серце України" (Катерина Фокша)
“Серце України” (Катерина Фокша)

Про роботу

Серце, яке вирвали з глибини України, це серце як та мить, коли в українців забрали час, в них по цей день 24 лютого 2022 року. Україна, вона немов сильна жінка, та якби вона почала писати про кожну з отриманих ран, її книга мала б такий самий успіх, як тора або коран, чоловіки читали б цю дивну книгу, відчуваючи власну вину, і палили б її на площах столиці, ніж почати війну.
Чоловікам не варто знати про наслідки, їм достатньо причин.
З ними краще не говорити про те що буде, щоби не втратити те, що є.
Але вона прокидалася і все починалося саме тоді, вона добре трималась на сповідях, і на суді.
Вона говорила, що краще зброя в руках, аніж хрести на гербах.
Коли вона вимовляла слово любов, я бачив кров на її зубах.
Ось таке я можу сказати про нашу сильну Україну, про те що вона неймовірна і казати не треба, я не буду розповідати про те, що в нашій країні ми повинні боротись за свободу, про те, що ми сильна нація, яка має слово та свою думку.
Хтось не отримає звістки від своєї близької людини, хтось не побаче свого батька, хтось так і не народився, деякі діти назавжди залишаться в тому віці в якому вони були.
Не буду згадувати про те, як 24 лютого 2022 року в нас почали кровоточить серця, та кипіти кров, але хто ж згадає про те, що деякі люди назавжди залишуться в 24.02 2022

ПУБЛІКУЙТЕ ЦЕ І КОМЕНТУЙТЕ В FACEBOOK-ГРУПІ

ВСІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ФОНД

НАЙКРАЩІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В МІЖНАРОДНИЙ ЗОЛОТИЙ ФОНД ТВОРЧОСТІ


Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Подаруйте учаснику квиток в UA:TOP
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЧАРТ: ГОЛОСУВАННЯ ЗА УЧАСНИКІВ (натисніть)

  ГОЛОСУВАННЯ

  Ви можете проголосувати за цю творчу роботу. Це чесне кваліфіковане аргументоване голосування за творчі роботи учасників Творчої екосистеми Алея Зірок України для Національного Творчого Чарту. Просимо шановних виборців ставитися до оцінок і коментарів відповідально. Ваші оцінки розглядатимуться поважним журі Чарту, продюсерами і талант-менеджерами, і можуть суттєво вплинути на творчі, організаційні і фінансові пропозиції артистам. Журі може додатково поспілкуватися з вами про ваш вибір.

  Також ви можете допомогти таланту фінансово. Така допомога прямо не впливає на головний рейтинг, але додає реклами учаснику, робить талант більш відомим. При цьому грошова допомога впливає на спеціальний рейтинг підтримки, де рейтингуються таланти, що отримали допомогу меценатів. Також ви можете підняти учасника в UA:TOP сайту Алея Зірок.

  Ваша оцінка творчих робіт (обов'язково) ↓

  Чому ви оцінили саме так? (обов'язково) ↓

  Ваші побажання артисту ↓

  Кого ще ви рекомендуєте подивитися/послухати журі Чарту?

  Ім'я артиста, назва колективу ↓

  Посилання на відео, аудіо, фото, акаунт ↓

  Допомогти таланту фінансово.

  Купити таланту квиток в UA:TOP

  Сайт рейтингу: Національний Творчий Чарт
  Група Національного Творчого Чарту в Facebook

  ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

  Допомога талантам

  Ви можете допомогти таланту, додавши свій внесок на створення творчих робіт і просування українських артистів. Так ви стаєте співпродюсером і співменеджером талантів Алеї Зірок України. Долучайтеся!
  ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ
  МЕЦЕНАТСЬКИЙ РЕЙТИНГ
  ПРО КОНКУРСИ. London Stars – творчі конкурси міжнародної мережі Constellation World Talent Network і творчого об’єднання “Сузір’я Україна”. Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України, в Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. Конкурси ідеальні для атестації в Україні. Докладніше (положення і заявка).

  Всеукраїнські і міжнародні конкурси в Творчій екосистемі Алея Зірок України.

  __________

  СЬОГОДНІ В ПРОМО

  ДОЛУЧАЙТЕСЯ

  Обрій в її очах

  Я відчувала те саме

  Дівчинка з Місяця

  Ілон Маск – марсіанин