Obidi Nnedu

4619
Obidi Nnedu

Obidi Nnedu

Почесне місце на Алеї Зірок | Алея Зірок України - конкурси

35 років, м. Харків, Україна
Авторська пісня

Творча робота
Heal The World (Obidi Nnedu)

Міжнародний конкурс Hollywood Alley. 1-й сезон

Щоб ставати відомими артистами, долучайтеся до програми просування талантів Alley of Stars Promo. Створюйте онлайн портфоліо за програмою Hollywood!

Heal The World

Heal The World (Obidi Nnedu)

Home Is Where The Heart Is

Home Is Where The Heart Is (Obidi Nnedu)

The One For Me

The One For Me (Obidi Nnedu)

Про талант

Обіді Ннеду – співак, музикант, автор пісень.

Народився в Нігерії, був різнобічно обдарованою дитиною, виріс в сім’ї, де дуже любили музику. Але свій музичний шлях почав лише в 2010 році, коли приїхав на навчання до медичного університету в Україну. Саме тут він народився як автор пісень, Україна надихнула його на творчість!

Спочатку він спробував співати у театральному гуртку. Потім любов до музики привела до вивчення музичних інструментів. Гітара та фортепіано полонили серце Обіді Ннеду.

Незабаром він стає солістом музичної групи “Vecks”, яку створив разом з друзями під час навчання в університеті. Це стало поворотним моментом у його житті та музичній кар’єрі. Група виконувала кавер-версії відомих пісень, а також декілька авторських пісень, створених Обіді. З часом, після розпаду групи, він вирішив продовжувати сольну кар’єру – виконувати відомі та авторські пісні.

Його музичний стиль: кантрі, кантрі-блюз, кантрі-рок, сучасний фолк, акустичний блюз.

На творчість автора вплинули такі виконавці: Трейси Чепмен, Шейд, Боб Марлі, Дон Уільямс, Крис Рі, Р. Келли, Кенні Джи, Хуліо Иглесіас, Кенні Роджерс та багато інших.

Навесні 2020 року Обіді Неду випустив свій авторський альбом із 10 треків та продовжує свою творчість, ділиться любов’ю та пристрастю до музики.

Продовжує жити в Україні та створювати пісні. Бере участь у різних музичних заходах та підтримує Україну, яка стала для нього другою домівкою!

Obidi Nnedu
YouTube | Facebook | Instagram | TikTok | Spotify etc

ВСІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ФОНД

НАЙКРАЩІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В МІЖНАРОДНИЙ ЗОЛОТИЙ ФОНД ТВОРЧОСТІ

Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?

 Поділитися в соцмережах:

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЧАРТ: ГОЛОСУВАННЯ ЗА УЧАСНИКІВ (натисніть)

  ГОЛОСУВАННЯ

  Ви можете проголосувати за цю творчу роботу. Це чесне кваліфіковане аргументоване голосування за творчі роботи учасників Національної творчої екосистеми Алея Зірок України для Рейтингу Алеї Зірок та Національного Творчого Чарту. Просимо шановних виборців ставитися до оцінок і коментарів відповідально. Ваші оцінки розглядатимуться поважним журі Чарту, продюсерами і талант-менеджерами, і можуть суттєво вплинути на творчі, організаційні і фінансові пропозиції артистам. Журі може додатково поспілкуватися з вами про ваш вибір.

  Також ви можете допомогти таланту фінансово. Така допомога прямо не впливає на головний рейтинг, але додає реклами учаснику, робить талант більш відомим. При цьому грошова допомога впливає на спеціальний рейтинг підтримки, де рейтингуються таланти, що отримали допомогу меценатів. Також ви можете подарувати таланту Меценатську нагороду.

  Ваша оцінка творчих робіт (обов'язково) ↓

  Чому ви оцінили саме так? (обов'язково) ↓

  Ваші побажання артисту ↓

  Кого ще ви рекомендуєте подивитися/послухати журі Чарту?

  Ім'я артиста, назва колективу ↓

  Посилання на відео, аудіо, фото, акаунт ↓

  Подарувати таланту Меценатську нагороду

  Star Chart: Рейтинг Алеї Зірок

  Також: Національний Творчий Чарт

  ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

  Допомога талантам

  Ви можете допомогти таланту, додавши свій внесок на створення творчих робіт і просування українських артистів. Так ви стаєте співпродюсером і співменеджером талантів Алеї Зірок України. Долучайтеся!
  ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ
  МЕЦЕНАТСЬКИЙ РЕЙТИНГ
  ПРО КОНКУРСИ. Hollywood Alley – творчі конкурси міжнародної мережі Constellation World Talent Network і творчої платформи “Алея Зірок України”. Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. І додаються в продюсерський каталог талантів України, рейтинговий каталог найяскравіших зірок України, в національний творчий чарт. Конкурси ідеальні для атестації в Україні. Докладніше (положення і заявка).

  Всеукраїнські і міжнародні конкурси в Творчій екосистемі Алея Зірок України.

  __________

  ЗОРЯНИЙ ЖУРНАЛ

  Персональні сторінки творчих людей і колективів в Зоряному журналі. Покажіть ваш талант світові. Долучайтеся прямо або через будь-який наш конкурс сьогодні!
  Зоряний журнал талантів України і світу | Star Journal by AdverMAN

  СЬОГОДНІ В ПРОМО

  ДОЛУЧАЙТЕСЯ

  Обрій в її очах

  Я відчувала те саме

  Дівчинка з Місяця

  Ілон Маск – марсіанин