Вчитель музики – музичний менеджер і продюсер

993

Шановні колеги!

Всеукраїнська творча екосистема “Музика” пропонує вчителям музики і вокала ставати також музичними менеджерами для учнів, продюсерами музичних творчих робіт – учнівських і власних.

Для чого? Для розвитку креативної музичної індустрії в Україні, яка робитиме більше молодих музикантів успішними, вчителів більш шанованими і заможними, яка сприятиме зростанню економіки і підвищуватиме загальний рівень культури.

Музика сьогодні – не лише мистецтво, не лише культурне явище. Це також соціальне явище – музика пронизує весь соціум, усі верстви населення, звучить скрізь – від концертних залів до магазинів, вона звучить у навушниках усіх підлітків світу.

Музика сьогодні також – індустрія з доходами в десятки мільярдів доларів щороку. Творче і ділове середовище, в якому живуть, творять, заробляють гроші музиканти й інші фахівці – учасники музичної економіки світу. Це економіка, з якою взаємодіють геть усі люди, навіть ті, хто над цим не замислюється.

Сьогодні мало навчити музиканта бути музикантом – кваліфікованим вокалістом чи інструменталістом, виконавцем, автором. Треба навчити творчу молодь хоча б основам музичної індустрії. Щоб молоді таланти розуміли, як працює ця індустрія, куди йти, які перші кроки робити, як гарно заробляти своїм фахом, своєю творчістю, як досягти успіху, стати зіркою і суперзіркою, зробити свій творчий внесок у світову музичну культуру.

Музична освіта без відповіді на запитання “А що далі, після закінчення музичної школи чи випуску з вищого музичного навчального закладу?” – залишається неповною. Адже сьогодні ми бачимо, як сотні молодих музичних талантів, яким ніхто не розповів про перші кроки в дорослому музичному житті, музичній індустрії, – йдуть варити каву. Скільки зірок вже не засяють ніколи?

Сьогодні також є багато запитань до вчителів.

  • Чи хоче і чи може вчитель музики виховати яскраву музичну зірку, і не одну?
  • Чи знає вчитель, як тепер все відбувається у великому музичному світі, де одночасно створюються блискучі талановиті музичні твори і заробляються мільйони доларів музикантами-підлітками?
  • Чи хоче і чи може сучасний вчитель музики сам стати вчителем-зіркою, мати сотні учнів в усіх куточках країни, а, можливо, і світу – і заробляти великі гроші своїм талантом вчителя?
  • Чи хоче вчитель бути Вчителем з великої літери, який вказує учням шлях, з самого початку навчає так, щоб творчі діти, зростаючи, були бажаними учасниками світового музичного процесу, великої креативної індустрії?
  • Чи може вчитель бути хоч трохи менеджером і продюсером для своїх учнів?
  • Чи може вчитель, який одночасно є гарним виконавцем та/або автором, бути також відомим, успішним артистом без відриву від вчителювання?

На ці та інші запитання ми відповідатимемо, разом із вчителями, в практичній роботі “Музики”.

Долучайтеся, ставайте Агентами Музики!

Також пропонуємо вам наш новий курс:

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Музична індустрія

5/5