Світлана Капітонова

4416
Світлана Капітонова

Світлана Капітонова

13 років, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Україна
Авторська проза

Творча робота
“Війна за СВІЙ шлях” (Світлана Капітонова)
Вчитель Оксана Юшманова

Міжнародний конкурс Сузір’я Україна-Європа. 21-й сезон

Щоб ставати відомими артистами, долучайтеся до програми просування талантів Alley of Stars Promo. Створюйте онлайн портфоліо за програмою Hollywood!

Війна за СВІЙ шлях

Заплющую очі… 24 лютого…

Чітко пам’ятаю той день, коли почалася війна – люта, жорстока, жахлива, кривава…
Прокинувшись, почула стривожений голос мами (ніколи він не був таким) – це збентежило… “Мамо, чому ти схвильована?” – німе питання застигло в очах при погляді на найріднішу людину — вона вперше виглядала… розгубленою…розчавленою… не зовсім знайомою… Побачила мене, протягла руки, обхопила і притисла міцно-міцно до себе, наче боялася, що хтось забере… “Війна, моя дитино!” – крізь сльози прошепотіла, мабуть, щоб не налякати. Спочатку — шок, недовіра: як таке може бути, це злий жарт… Ні!…

З часом прийшло розуміння, що все відбувається насправді, що це не гра, чи зміст фільму про війну. Сирена, комендантська година – поняття, що бачила в історичних книжках і думала, що у наш час, в сучасному цивілізованому світі, це точно мене не торкнеться. Це жах, біль, смерть, жорстока, брехлива, підступна битва.

Дякувати Богові, що маю батьків та відчуваю захищеність та безпеку…

Але не на повну… Ракети, танки, цей жахливий звук винищувача, що перехоплює подих, вий сирени, який чую, коли його й немає, вибухи, розбити шибки, понівечені будівлі, рани, кров, крик, стогін і … смерть — найстрашніше слово, від якого холоне всередині…

Не забуду!

Ні в чому не винні люди, ми — українці: діти, дорослі, літні, здорові, хворі — змушені захищати свій дім, свою Батьківщину, бо Росії не подобається наша нація, бо деспот-терорист — правитель сусідньої держави має манію величності та кровоненажерливу сутність…

Дивлячись на зруйновані будинки, людські долі, сім’ї, охоплює страх, від того, що «руський мир» здатен знищити все на своєму шляху. Без докору сумління, без каяття…
Та я пишаюся, що я – українка. Я люблю свою неньку Україну. Ми сильна нація, вільна, незалежна та незламна!

Я вірю, що згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, і нам обов’язково усміхнеться доля — МИ ПЕРЕМОЖЕМО! Бо за нами правда — ми захищаємося від окупантів, і з нами підтримка всього світу! Ми разом усе подолаємо, Україна розквітне, відбудується, настане мир і злагода!

© Капітонова Світлана, 13 років


Подаруйте учаснику квиток в UA:TOP
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЧАРТ: ГОЛОСУВАННЯ ЗА УЧАСНИКІВ (натисніть)

  ГОЛОСУВАННЯ

  Ви можете проголосувати за цю творчу роботу. Це чесне кваліфіковане аргументоване голосування за творчі роботи учасників Творчої екосистеми Алея Зірок України для Національного Творчого Чарту. Просимо шановних виборців ставитися до оцінок і коментарів відповідально. Ваші оцінки розглядатимуться поважним журі Чарту, продюсерами і талант-менеджерами, і можуть суттєво вплинути на творчі, організаційні і фінансові пропозиції артистам. Журі може додатково поспілкуватися з вами про ваш вибір.

  Також ви можете допомогти таланту фінансово. Така допомога прямо не впливає на головний рейтинг, але додає реклами учаснику, робить талант більш відомим. При цьому грошова допомога впливає на спеціальний рейтинг підтримки, де рейтингуються таланти, що отримали допомогу меценатів.

  Ваша оцінка творчих робіт (обов'язково) ↓

  Чому ви оцінили саме так? (обов'язково) ↓

  Ваші побажання артисту ↓

  Кого ще ви рекомендуєте подивитися/послухати журі Чарту?

  Ім'я артиста, назва колективу ↓

  Посилання на відео, аудіо, фото, акаунт ↓

  Допомогти таланту фінансово.

  Сайт рейтингу: Національний Творчий Чарт
  Група Національного Творчого Чарту в Facebook

  Наші Facebook групи: Алея Талантів і Алея Зірок ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

  Допомога талантам

  Ви можете допомогти таланту, додавши свій внесок на створення творчих робіт і просування українських артистів. Так ви стаєте співпродюсером і співменеджером талантів Алеї Зірок України. Долучайтеся!
  ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ
  МЕЦЕНАТСЬКИЙ РЕЙТИНГ
  ПРО КОНКУРСИ. Сузір’я Україна-Європа – творчі конкурси міжнародної мережі Constellation World Talent Network і творчої платформи “Алея Зірок України”. Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. І додаються в продюсерський каталог талантів України, рейтинговий каталог найяскравіших зірок України, в Національний творчий чарт. Конкурси ідеальні для атестації в Україні. Докладніше (положення і заявка).

  Всеукраїнські і міжнародні конкурси в Творчій екосистемі Алея Зірок України.

  __________
  СЬОГОДНІ МИ ПРОСУВАЄМО ▼ ви теж хочете?