Сузір’я Україна-Європа – конкурс

844

Це міжнародний професійний продюсерський онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень.

Конкурс міжнародний. У ньому можуть брати участь конкурсанти не лише з України, а з будь-якого місця планети.

Професійний – професійні музиканти, хореографи, актори і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Вчителі отримують подяки (є схвалення Міністерства культури) і сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного процесу.

Для кого це?

Ми надаємо можливість кожному, хто співає (або, наприклад, читає реп), грає музику, пише пісні (слова та/або музику) — проявити себе.

Хтось гарно співає вдома та не має можливості їздити по конкурсах, хтось виступає на офлайнових конкурсах, але прагне більшого, а хтось вже вирішив стати професіоналом і розпочав підніматися до вершини майстерності і світового визнання, хоче публікуватися на провідних світових музичних сервісах, продавати свої сингли та альбоми, хоче стати суперзіркою.

Для усіх цих творчих людей – наш конкурс.

Конкурсанти змагаються не так з іншими, як самі з собою. Заспівати сьогодні краще, ніж учора, написати пісню завтра більш досконалу, ніж сьогодні.

Що отримають учасники?

Ви на Apple Music etc

СТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛОМ!
Гарна творча робота конкурсанта може отримати допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Це початок професійної кар’єри, шлях, що веде на вершину музичного Олімпу, де сяють суперзірки. Якщо ви серйозно вирішили йти.

Grand Prix Special

Грошова винагорода – Великий Спеціальний Приз = 3000 грн за особливу творчу роботу музиканта, вокаліста, автора пісні.

Сузір’я талантів

Усі учасники усіх сезонів беруть участь у нашому Сузір’ї талантів – творчій спільноті та базі даних, спілкуються з професіоналами, отримують поради та пропозиції, самі стають професіоналами.

Коментарі професіоналів

Кожен конкурсант отримає професійні коментарі та побажання – що цього разу було добре, а над чим слід більше попрацювати. Ці коментарі персональні, доброзичливі та спрямовані на допомогу артистові. Коментарі можуть бути від журі загалом, або від окремого фахівця.

Подарунки

У нас конкурсанти отримують знижки та подарункові сертифікати на створення пісні, аранжування, студійний запис, фотографування на обкладинку сингла, що публікується, на дизайн, на публікацію та просування пісні чи артиста тощо (за вищі призові місця).

Диплом

Учасник конкурсу обов’язково отримає диплом із зазначенням місця та інших нагород у кожній номінації (жанр + вікова категорія):

 • володар Grand Prix Special (із грошовою винагородою у 3000 грн);
 • володар Grand Prix;
 • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
 • учасник конкурсу, член музичної родини «Сузір’я Україна»
 • а також спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. пропозиція публікації на музичних сервісах.

Вчителі отримують подяки (є схвалення Міністерства культури) і сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного процесу.

Вікові категорії, що зазначатимуться у дипломах: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 18–25 років, старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання творів.

Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами.

Публікації у мережі

Конкурсанти отримують також:

 • публікацію свого відео на сайті «Сузір’я Україна»;
 • публікацію у результатах сезону;
 • публікацію у новинах на Музичному березі.

Категорії

На конкурс приймаються:

 • авторські пісні у виконанні вокалістів;
 • кавер-версії відомих пісень у виконанні вокалістів;
 • народні пісні у виконанні вокалістів;
 • академічний вокал;
 • музика (авторська чи виконання твору іншого автора) у виконанні музикантів, у т.ч. музика для майбутньої пісні;
 • слова для пісні (автор віршів може наспівати або просто начитати їх).

КАВЕР-ВЕРСІЇ

Якщо людина дуже хоче співати, але в неї поки немає своєї пісні, вона, звичайно ж, може співати улюблені пісні улюблених виконавців. Це розвиває і надихає, навчає кращих зразків творчості від успішних артистів.

Але професійно публікувати на продаж кавер-версії можна лише за згодою авторів та з відповідною виплатою цим авторам.

Проте брату участь у нашому конкурсі з кавер-версіями пісень можна і треба (питання авторського права конкурсанти вирішують самостійно). Можливо, у вас дуже гарно вийде кавер і, крім оцінок та призів нашого конкурсу, ви отримаєте коментар від Тейлор Свіфт, Біллі Айліш або Еда Ширана.

АВТОРСЬКА ПІСНЯ

Світ аплодує виконавцям із власним, неповторним репертуаром. Дуже багато суперзірок пишуть свої пісні самі. Є пісні, які пишуться спеціально для таких артистів. Це – головний шлях до успіху. Меломани усього світу охоче купують оригінальні, неповторні пісні своїх улюблених зірок.

Створюйте пісні і ви, друзі. Не виходить поки що – замовляйте у тих, кому це легше вдається. І написати, і замовити ми також допоможемо. А головне – ваша пісня буде легко опублікована на провідних світових музичних сервісах, ви розпочнете свій шлях професіонала, майбутньої суперзірки та мільйонера. І це не жарт, зовсім не жарт.

Критерії оцінки

 • точність інтонації, звуковедення, діапазон, віртуозність володіння голосом, дикція, динаміка;
 • сценічність, артистизм, харизма, емоційність;
 • культура поведінки на сцені (в кадрі);
 • костюм (навіть якщо співаєте вдома, додайте виразності образу, який передаєте піснею);
 • оригінальність, художня цінність та відповідність репертуару віку виконавця;
 • глибина розуміння художнього образу;
 • художня якість текстів (для авторів пісень – ви можете наспівати слова або навіть начитати їх).

Журі конкурсу

Професійне журі конкурсу складають викладачі вокалу та музики середніх та вищих навчальних закладів, а також фахівці музичної індустрії. Склад журі може змінюватись у різних конкурсних сезонах.

Технічні вимоги

На конкурс подаються відеофайли, відзняті за допомогою смартфонів, фото- або відеокамер з якістю не нижче HD (720p). (Приймемо файл і середньої якості, якщо інший вам не вдається зробити, але для оцінки виконання твору нам потрібен виразний звук).

Голос повинен записуватись безпосередньо смартфоном, фото- або відеокамерою вбудованим або зовнішнім мікрофоном, підключеним до пристрою, що знімає, а не проходити через сторонній мікрофон та колонки, звук з яких буде спотворений.

Музику ви можете грати на власному інструменті або увімкнути фонограму-мінус на іншому пристрої, щоб вона звучала акомпанементом до вашого співу.

Додатково (якщо вони є) можуть подаватись студійні аудіофайли, а також відео, відзняте у студії у процесі запису пісні. Оцінюватиметься здатність конкурсанта працювати на результат — готовий сингл, призначений для публікації на музичних сервісах. Але це — додатково. У конкурсі насамперед беруть участь записи живого звуку, а не студійні.

Бажано надсилати нам посилання на відео, завантажені на відеохостинги на кшталт YouTube або Vimeo, або навіть на Facebook. Для цього у формі заявки є відповідні поля. Якщо відеохостинги видають попередження про авторські права на ваші кавер-версії пісень, ви можете завантажити відео на свій Гугл-диск, надіслати відео нам на e-mail або передати його через сервіс fex.net. Деталі ви можете зазначити у коментарі у формі заявки, а також при спілкуванні з адміністратором конкурсу.

Оплата

Конкурсний збір становить 300 гривень з одного конкурсанта за одну творчу роботу. За кожну додаткову творчу роботу +150 грн. Оплата здійснюється одразу після подання заявки (у найближчі три доби) на реквізити, узгоджені із адміністратором конкурсу відповідно до варіанту, який вам зручніше — банківська карта, платіжний термінал, Приват-24 або згідно із рахунком-фактурою.

Це серйозно!

Це конкурс для усіх творчих людей, а головна його мета – допомогти талантам, особливо молодим, стати професіоналами, успішними та заможними творчими людьми, справжніми артистами. Тому оцінки та побажання правдиві, об’єктивні, конструктивні, доброзичливі.

НАШЕ ПРАВИЛО

Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу. Це Сузір’я Україна.

Долучайтесь до Сузір’я!

У постійному онлайновому конкурсі постійно змагаються відеозаписи живого виконання пісень, студійні аудіозаписи та відео зі студій розповідають про те, як артист працює в студії. У зазначений термін, після закінчення чергового етапу конкурсу, учасники отримують оцінки, поради, дипломи, призи, публікації.

Сторінка конкурсу на сайті Сузір’я Україна

5/5