Новини і статті про вас

2781

Андрій Мірошниченко, головний продюсер Творчої екосистеми "Музика"Шановні колеги, шановні друзі!

Ви знаєте, що українські спеціалізовані ЗМІ про музику не публікують ані новин, ані статей про багатьох українських музикантів – авторів, виконавців, солістів і гурти.

Якщо ви надсилаєте свої новини, прес-релізи і статті, а редакції їх ігнорують – це відбувається, скоріше за все, не тому, що ви нікому не цікаві вашою творчістю, а зовсім з іншої причини. Вона проста, як гітара з бетону.

Часто виявляється, що, наприклад, ЗМІ про музику належать квитковим операторам. Тому, якщо на вас ще не продаються квитки, про вас нічого й не опублікують.

Також є косплеєри цих ЗМІ – сайти нібито незалежні, нібито про українську культуру піклуються, а теж не публікують новин про тих музикантів, яким це насамперед потрібно – про талановитих, але ще невідомих. Так, їхні імена ж не додають популярності сайту! 🙂

Публікуються лише відомі відомості про відомих. І так по колу. По замкненому колу.

А давайте розірвемо це коло.

Отже, ми публікуємо новини, прес-релізи, статті про тих і для тих, кому це справді потрібно. Наприклад:

Emma Kolodrivska – Thy Will

Emma Kolodrivska
Emma Kolodrivska

Еміль Хачатурян – Exodus

Emil Khachaturian
Еміль Хачатурян

Maria Myrosh – I Felt the Same

Maria Myrosh

Дар’я Афанасьєва – Fly Away

Дар’я Афанасьєва

Розділ новин Таланти України.

Ми серйозно публікуємо – фахові журналісти приймають ваші тексти, фото і відео, якщо треба – фахово покращують тексти (узгоджують це з авторами) і навіть пишуть про вас статтю. Навіть серію статей. А інтернет-маркетологи беруть ці опубліковані в наших ЗМІ матеріали в просування – seo (оптимізація для пошукових систем), smm (просування в соцмережах) тощо.

Оскільки це серйозна робота, вона має свою ціну. Але при цьому талант може бути впевнений – якщо в матеріалах про нього немає нічого протизаконного, ці матеріали обов’язково будуть опубліковані. Все просто. Заплатив за свою рекламу – опублікувалася твоя реклама (новина, прес-реліз, стаття тощо). Без шуму і пилу, без ревнощів і витребеньок різних фріків зі “ЗМІ про музику”.

Бо ми є “Музика” – екосистема для всіх талантів.

Ціни ставимо мінімальні, як для такої роботи (враховуючи seo і smm).

• Готова новина (публікація і просування) з 1 фото і 1 відео = 100 грн.
• Готовий прес-реліз (публікація і просування, до 3-х фото і 3-х відео) = 200 грн.
• Готова стаття (публікація і просування, до 5-ти фото і 5-ти відео) = 300 грн.
• Новина (створення, публікація, просування) з 1 фото і 1 відео = 300 грн.
• Прес-реліз (створення, публікація, просування, до 3-х фото і 3-х відео) = від 500 грн.
• Стаття (створення, публікація і просування, до 5-ти фото і 5-ти відео) = від 700 грн.

Гарно підготовлена новина, над якою не треба працювати (чи доопрацьовувати її) журналістам, про цікаву подію або цікаву творчу роботу може бути опублікована безкоштовно. Будь ласка, пропонуйте.

А якщо ви берете участь в наших конкурсах, то в пакетах (Золотий, Hollywood) ви отримуєте новину в ЗМІ за той самий конкурсний внесок.

Створення новин, прес-релізів і статей відбувається на основі наданих вами матеріалів. Невеличкі тексти можна додавати в коментар до заявки. Якщо багато тексту і багато великих фото – давайте посилання на них або передавайте в подальшому листуванні, у відповідь на наш лист щодо вашої заявки.

P.S. Новини, прес-релізи і статті можуть публікувати не лише музиканти, а таланти всіх мистецтв. А хочете – журі оцінить і прокоментує ваші творчі роботи.

І, будь ласка, не забувайте про КОНКУРСИ.

Заявка

    ХТО ВИ В МУЗИЧНОМУ ПРОЦЕСІ ↓

    ВИ ЗАМОВЛЯЄТЕ ↓

    5/5