Всеукраїнські та міжнародні конкурси: березень 2024

Лист творчим друзям

Алея Зірок України alley.constellation.org.ua

Доброго безпечного дня!

Запрошуємо на всеукраїнські та міжнародні конкурси, оптимальні для атестації викладачів, творчого розвитку учасників і просування талантів в Україні, Європі і світі.

Є всі мистецтва і жанри, а також педагогічна майстерність. Багато цікавих пакетів участі, в тому числі “Стандарт+Сертифікат” з сертифікатом підвищення кваліфікації викладачів на 10 годин.

Це справжні якісні конкурси, що професійно і доброзичливо оцінюють, навчають конкурсантів, реально публікують, рекламують і просувають творчі роботи, роблять таланти відомими, а викладачам допомагають з атестацією.

Конкурс London Stars contest | Алея Зірок України - всеукраїнські та міжнародні конкурси

LONDON STARS
ЗІРКИ ЛОНДОНА
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс Рим: Таланти Європи

ROMA: TALENTI D’EUROPA
РИМ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс Алея Зірок | Alley of Stars talent contest | Всеукраїнські та міжнародні конкурси - Алея Зірок України

АЛЕЯ ЗІРОК
ALLEY of STARS
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс Hollywood Alley - Алея Зірок України

HOLLYWOOD ALLEY
ГОЛІВУДСЬКА АЛЕЯ
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс Зірки Європи | Stars of Europe – Алея Зірок України

ЗІРКИ ЄВРОПИ
STARS of EUROPE
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс Зоряний Шлях

ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс Сузір’я Талантів: Америка | Constellation of Talents: America contest competition

СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ: АМЕРИКА
Constellation of Talents. America
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс Virtuoso | Віртуоз - Алея Зірок України, всеукраїнські та міжнародні конкурси

VIRTUOSO
ВІРТУОЗ
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

Конкурс педагогічної майстерності | Всеукраїнські та міжнародні конкурси

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ
всеукраїнський конкурс для педагогів
положення і заявка
__________

Конкурс педагогічної майстерності Сонце Сократа | Sun of Socrates teachers contest

СОНЦЕ СОКРАТА
міжнародний конкурс педагогічної майстерності
положення і заявка
__________

Також приймає заявки міжнародний очний конкурс-фестиваль ЗІРКИ ЄВРОПИ: КІТЕН – це тиждень на березі моря, в Болгарії (м. Кітен), 18-25 серпня.

Конкурс Зірки Європи: Кітен - Болгарія, літо, море

STARS of EUROPE
ЗІРКИ ЄВРОПИ: КІТЕН
міжнародний конкурс для всіх
положення і заявка
__________

ВСІ КОНКУРСИ

ЩЕ ПРО КОНКУРСИ

Це справжні якісні конкурси і творчі освітні програми, що професійно і доброзичливо оцінюють, навчають конкурсантів, реально публікують, рекламують і просувають творчі роботи, роблять таланти відомими, а викладачам допомагають з атестацією.

Всі наші конкурси оптимальні для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Також додано пакет участі “Стандарт+Сертифікат” із сертифікатом підвищення кваліфікації на 10 годин.

Наші конкурси також оптимальні для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні портфоліо і аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Конкурсант отримує призи і диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс композиторів, конкурс співаків, конкурс художників, акторів, хореографічний конкурс тощо). Також можна отримати диплом з фото, додаткові кубки і медалі, публікацію новин про себе, зіркову сторінку-портфоліо на Алеї Зірок України і в Зоряному журналі. За рішенням фахового і продюсерського журі – сертифікат на просування таланта (до 100.000 грн), грошова премія (до 3000 грн), інші спеціальні пропозиції.

Отже, учасники конкурсів Національної творчої освітньої екосистеми Алея Зірок України і Міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі, США і Канаді. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Публікують власні творчі онлайн портфоліо, галереї, концерти. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд і міжнародний Золотий фонд творчості, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network – таланти України. Студійні записи пісень і музики подаються на кастинг і ротацію Радіо Алея Зірок. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

ВСІ КОНКУРСИ

Також для всіх творчих людей:

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ

В творчій екосистемі Алея Зірок України і в Зоряному журналі ви можете опублікувати ваші спеціальні творчі сторінки, які представлятимуть вас аудиторії для збирання власної армії фанатів, для показу вашої творчості колегам, для демонстрації ваших талантів навчальним закладам, замовникам, продюсерським компаніям, музичним лейблам, талант-менеджерам тощо. Ці сторінки – ваша платформа на авторитетному сайті, в авторитетній творчій екосистемі, а також база для запуску вашого просування і професійної реклами.

Зіркові сторінки талантів | STAR PAGES of Talents – Алея Зірок України

Зіркові сторінки талантів


РЕЙТИНГ АЛЕЇ ЗІРОК

Також нагадуємо, що на Алеї Зірок працює рейтинг талантів. Зоряна мапа всіх наших зірочок. Це дуже корисно для представлення і просування талантів, а також вчителів. Долучайтеся до наших творчих програм сьогодні!

Star Chart | Alley of Stars Rating

Рейтинг Алеї Зірок


КУРСИ

Також запрошуємо на Курс підвищення кваліфікації вчителів музичних і мистецьких шкіл “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Сертифікат на 60 годин для викладачів. Сертифікат музичного менеджера для батьків талановитих дітей.

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Сертифікати курсу також публікуються в реєстрі. Більше 1000 сертифікатів вже видано. Курс працює постійно. Долучайтеся сьогодні! Програма і заявка


НОВИНИ ПРО ВАС

Ми постійно публікуємо новини про нові творчі роботи учасників екосистеми в розділі Таланти України сайту міжнародної мережі творчих новин Head News Network.

Нова пісня: “Мрію
by Miroichan

Miroichan - Мрію | Алея Зірок України

Творчі новини просувають творчих людей у мережі, роблять авторів і виконавців більш відомими.


ФАНАТИ І МЕЦЕНАТИ

ФАНАТИ. На кожній сторінці кожного конкурсанта є форма для аргументованого голосування аудиторії за творчі роботи учасників екосистеми для Національного Творчого Чарту.

Дякуємо всім, хто голосує і аргументує свої оцінки і запрошуємо до голосування усіх любителів мистецтв і творчості. І фанатів конкретних учасників!

МЕЦЕНАТИ. Наших талановитих учасників також підтримують меценати. Будь-яка небайдужа людина може зробити грошовий внесок на просування, рекламування творчих робіт, на участь в конкурсі, на отримання інших творчих послуг – для конкретного учасника екосистеми або для всіх одразу. Така допомога підвищує позицію таланта в спеціальному Меценатському Рейтингу.
Правила підтримки


КОНКУРСНИЙ ПОРТАЛ

Всі наші і партнерські конкурси ви завжди можете побачити на Конкурсному порталі. Додайте цей сайт у закладки і заходьте щотижня. Постійним учасникам наших конкурсів – цікаві і корисні бонуси!

Конкурсний портал - найкращі всеукраїнські та міжнародні конкурси

ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Ми в цьому впевнені. І працюємо для того, щоб Україна і її культура ставали ще більш відомими у світі, а головне – щоб перед українськими талантами відкривалися усі творчі шляхи світу. Публікуємо, просуваємо, рекламуємо.

Запрошуємо всіх творчих людей. Йдемо вперед – до перемоги!

З повагою,
Національна творча екосистема Алея Зірок України

Алея Зірок України

НАЦІОНАЛЬНА ТВОРЧА ЕКОСИСТЕМА
АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ

Viber: (093) 857-03-88

Сайт: Алея Зірок України

Конкурсний портал Сузір’я Україна

Constellation World Talent Network

Facebook: сторінка | група

Канали: Telegram | Viber

У К Р А Ї Н А   П Е Р Е М О Ж Е

Ви отримали цей лист, тому що запросили положення конкурсу або є учасником національної творчої екосистеми Алея Зірок України. Ви можете відписатися від цієї розсилки, надіславши лист з таким бажанням у відповідь.

UA32024 residents
© 2024 Creative Ecosystems. All rights reserved

.

5/5