Nemo – The Code

На конкурсі Євробачення-2024, що відбувся у шведському Мальме, перемогу здобув виконавець зі Швейцарії Nemo з піснею The Code. Немо Меттлер – біологічний чоловік, який психологічно ідентифікує себе як небінарну особу (не чоловік і не жінка).

Друге місце посів представник Хорватії Baby Lasagna з піснею Rim Tim Tagi Dim.

Український дует Jerry Heil та Alyona Alyona – на третьому місці.

Максимальні 12 балів представникові Швейцарії поставили професійні журі більшості країн-учасниць. За підсумками голосування журі Швейцарія отримала 365 балів – найвищий показник. Українське журі також віддало максимальний бал Швейцарії.
Водночас глядачі дали швейцарцю загалом 226 балів.

При цьому Україні максимальний бал поставили тільки журі з Чехії та Молдови, і після голосування журі наші Jerry Heil та Alyona Alyona посідали 5-те місце із загальним балом 146. Глядачі віддали нашим виконавицям 307 балів – це третій глядацький бал після Хорватії (337) та Ізраїлю (323).

До першої п’ятірки увійшли також Франція та Ізраїль: французький виконавець Slimane з піснею Mon amour отримав 218 балів від журі та 227 балів від глядачів, а ізраїльтянка Eden Golan із піснею Hurricane отримала від журі всього 52 бали, зате від глядачів – аж 323.

Nemo – The Code

Baby Lasagna – Rim Tim Tagi Dim

Jerry Heil & alyona alyona – Teresa & Maria

ТАКОЖ:

АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ, національна творча освітня екосистема, запрошує всіх творчих людей – авторів і виконавців, солістів і колективи будь-якого віку – на міжнародні конкурси талантів. В номінаціях є всі мистецтва, а також педагогічна майстерність. Зручна дистанційна участь.

Це справжні якісні конкурси і творчі освітні програми, що професійно і доброзичливо оцінюють, навчають конкурсантів, реально публікують, рекламують і просувають творчі роботи, роблять таланти відомими, а викладачам допомагають з атестацією.

ВСІ КОНКУРСИ

Алея Зірок України. Отримайте ваше місце сьогодні!