Viktoria Shevchenko

4319
Вікторія Шевченко

Viktoria Shevchenko

VII age category, Kharkiv, Ukraine
Visual Arts, Oil painting

Creative work
“River Ros” (Viktoria Shevchenko), triptych
“Гранiтнi скелi” (Viktoria Shevchenko), 2023 р, 40×50 см, олiя, полотно, пензель, мастихiн,
“Глибина” (Viktoria Shevchenko), 2022 р, 50×50 см, олiя, полотно, мастихiн,
“Ранок над Россю” (Viktoria Shevchenko), 2023, 40×50 см, олiя, полотно, мастихiн, пензель

Результат
Перше місце (97 балів)

Міжнародний конкурс Paris: Talents d’Europe. 3-й сезон

Щоб ставати відомими артистами, долучайтеся до програми просування талантів Alley of Stars Promo. Створюйте онлайн портфоліо за програмою Hollywood!

River Ros

Гранiтнi скелi

Глибина

Ранок над Россю

Автор про роботу

Проживши два місяці з початку війни під обстрілами в Харкові, ми змушені були евакуюватися. Рік проживання в маленькому суто українському містечку став неймовірним досвідом пізнання історії, культури, традицій моєї країни. Я ніби доторкнулася до глибин прожитого моїм народом. Тут біля витоків Київської Русі, біля річки Рось, я відкрила Україну в собі.

Картина ” Глибина” була написана у вереснi 2022 року. Мене запросили прийняти участь у виставцi ” Aбстрактне мистецтво” в мicтi Iвано- Франкiвськ. Тому я написала двi картини. А третья – “Глибина” – це був такий эксперимент. Бо це не зовсiм абстракцiя, скорiше якесь особисте вiдчуття мiсцевостi та часу.

Я вже чотири мiсяцi пiсля евакуації з рiдного мiста ходила вздовж скалистих берегiв рiчки Рось. Роздумувала про те, скільки всього могли б розказати цi скелi.
Тому досить швидко на полотнi з’явилося таке бачення. Це край “озера в скелях” по руслу Росi. Там дуже велика глибина. Камiнь на передньому планi, це те, де ми стоїмо зараз. А там простягаються в далечiнь крутi береги, вкритi старими садами та лiсами, наче поколiння наших предкiв стоять рядами. А вода Росi наче час, що пливе, наче народная пам’ять, що все зберiга та несе в собi.

Пiзнiше виникла iдея створення панорами з трьох окремих картин.
“Гранiтнi скелi” вiдзеркалюють в чистих водах Росi тисячолiтнi спогади про iсторiю украiнського народу, про любов до життя, до волi, до своєї землі.
Третья картина “Ранок над Россю” була закiнчена в травнi 2023 року.
Теплi променi cонця падають на гранiтне камiння, зiгрiвають та наче пробуджують до нового життя. Тихий плескiт води, шелестiння гiлочок, голоси ранкових птахiв, запах кiпрею. Все, що торкається струн душi.

“Гранiтнi скелi” та ” Ранок над Россю” написанi в жанрi реалiзму. А саме центральная частина “Глибина” органiчно поєднує всi три картини в завершену композицiю. Написана в сучаснi технiцi мастихiном вона як найкраще підкреслює особливу ознаку часу сучасностi – де мирне життя перестало бути реальнiстью, a складається зi спогад та мрiй.
Це час, коли йде велика переоцiнка цiнностей. Коли кожен визначається для себе самого – хто я, де моя країна, що означає Україна саме для мене особисто.

ВСІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ФОНД

НАЙКРАЩІ ТВОРЧІ РОБОТИ ДОДАЮТЬСЯ В МІЖНАРОДНИЙ ЗОЛОТИЙ ФОНД ТВОРЧОСТІ

Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Подаруйте учаснику квиток в UA:TOP
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ЧАРТ: ГОЛОСУВАННЯ ЗА УЧАСНИКІВ (натисніть)

  ГОЛОСУВАННЯ

  Ви можете проголосувати за цю творчу роботу. Це чесне кваліфіковане аргументоване голосування за творчі роботи учасників Творчої екосистеми Алея Зірок України для Національного Творчого Чарту. Просимо шановних виборців ставитися до оцінок і коментарів відповідально. Ваші оцінки розглядатимуться поважним журі Чарту, продюсерами і талант-менеджерами, і можуть суттєво вплинути на творчі, організаційні і фінансові пропозиції артистам. Журі може додатково поспілкуватися з вами про ваш вибір.

  Також ви можете допомогти таланту фінансово. Така допомога прямо не впливає на головний рейтинг, але додає реклами учаснику, робить талант більш відомим. При цьому грошова допомога впливає на спеціальний рейтинг підтримки, де рейтингуються таланти, що отримали допомогу меценатів. Також ви можете підняти учасника в UA:TOP сайту Алея Зірок.

  Ваша оцінка творчих робіт (обов'язково) ↓

  Чому ви оцінили саме так? (обов'язково) ↓

  Ваші побажання артисту ↓

  Кого ще ви рекомендуєте подивитися/послухати журі Чарту?

  Ім'я артиста, назва колективу ↓

  Посилання на відео, аудіо, фото, акаунт ↓

  Допомогти таланту фінансово.

  Купити таланту квиток в UA:TOP

  Сайт рейтингу: Національний Творчий Чарт
  Група Національного Творчого Чарту в Facebook

  ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

  Допомога талантам

  Ви можете допомогти таланту, додавши свій внесок на створення творчих робіт і просування українських артистів. Так ви стаєте співпродюсером і співменеджером талантів Алеї Зірок України. Долучайтеся!
  ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ
  МЕЦЕНАТСЬКИЙ РЕЙТИНГ
  ПРО КОНКУРСИ. Paris: Talents d’Europe – творчі конкурси міжнародної мережі Constellation World Talent Network і творчої платформи “Алея Зірок України”. Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. І додаються в продюсерський каталог талантів України, рейтинговий каталог найяскравіших зірок України, в Національний творчий чарт. Конкурси ідеальні для атестації в Україні. Докладніше (положення і заявка).

  Всеукраїнські і міжнародні конкурси в Творчій екосистемі Алея Зірок України.

  __________

  ЗОРЯНИЙ ЖУРНАЛ

  Персональні сторінки творчих людей і колективів в Зоряному журналі. Покажіть ваш талант світові. Долучайтеся прямо або через будь-який наш конкурс сьогодні!
  Зоряний журнал талантів України і світу | Star Journal by AdverMAN

  СЬОГОДНІ В ПРОМО

  ДОЛУЧАЙТЕСЯ

  Обрій в її очах

  Я відчувала те саме

  Дівчинка з Місяця

  Ілон Маск – марсіанин