Злата Лисак

2012 р.н.
Україна, м. Чортків

Таланти:
Художнє читання
Студія “Едельвейс”
Вчитель та режисер Катерина Чуйко

Програма просування талантів Hollywood

Украдена весна

“Украдена весна” (О. Горголь-Ігнатьєва)

Про талант

Злата розповідає про себе:

“Привіт, Hi, Hello, Salut! Мене звати Злата. І мені 10 років. У цей чудовий світ я з’явилася із першими весняними промінчиками – 16 березня. Моя мама розповідала, що у той день яскраво світило сонечко, крізь сніг та холод проривались перші проліски! Ось так і я – творча ранкова квітка, яка прийшла у цей Світ зробити його кращим.

У мені вирує життя та безліч ідей. І хоч мені всього лиш 10, проте 7 із них я займаюся танцями, 3 – театральним мистецтвом, 2 – грою на скрипці, а ще люблю малювати та творити щось цікавеньке своїми руками.

Найбільша моя пристрасть – Його Величність Театр! Я часто уявляю себе на сценах найбільших театрів України та світу, де граю головні ролі, і, хоч буває іноді лячно, однак це неабияк надихає мене та додає завзятості долати шлях, який я обрала.

За все своє життя я брала участь у багатьох театральних конкурсах, де виборювала лише призові місця, а ще брала участь у відомому театральному фестивалі “Молоко” у м. Одеса, відвідала чимало театрів України, а також Національну оперу у м. Одеса. Це було неймовірно!

У майбутньому мрію підкорити світ кіно та музики і щиро вірю в те, що колись моє ім’я почує увесь світ! Я пишаюсь тим, що є Українкою, вірю у швидку перемогу та наближаю її своєю працею щодня! Все буде Україна!

Конкурсні сторінки

Злата Лисак

Злата Лисак

Злата Лисак, 10 років, на міжнародному конкурсі Алея Зірок – Країна Героїв. 15-й сезон.

Нові конкурсні публікації цього артиста з’являтимуться на цій сторінці.

Це персональна творча сторінка-портфоліо за програмою просування талантів в Україні, Європі і США Hollywood Promo. Ви можете отримати таку сторінку через участь у конкурсах або замовивши безпосередньо тут.

5/5