Вероніка Біліченко

3727
Вероніка Біліченко

Вероніка Біліченко, 15 років, Україна, м. Трускавець
1. Композиція «Революція» за мотивами книги Карла Мулькевича «Фрагменти революції» (Лідія Зубрицька), театр, читання
2. Поетично-документальна композиція «Межа» за мотивами есею Мирослава Мариновича «Україна на полях Святого Письма» (Лідія Зубрицька), театр, читання
Вчитель Лідія Зубрицька
Міжнародний конкурс Сузір’я Україна-Європа. Україна - творчі конкурси30 років Незалежності України

Щоб поступово ставати відомими артистами, долучайтеся до програми Hollywood, а також до Міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network.

1. Революція

Композиція «Революція» за мотивами книги Карла Мулькевича «Фрагменти революції» (Лідія Зубрицька)

2. Межа

Поетично-документальна композиція «Межа» за мотивами есею Мирослава Мариновича «Україна на полях Святого Письма» (Лідія Зубрицька)
ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

Допомога талантам

Ви можете допомогти таланту, додавши свій внесок на створення творчих робіт і просування українських артистів. Так ви стаєте співпродюсером і співменеджером талантів Алеї Зірок України. Долучайтеся!
ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ
ПРО КОНКУРСИ. Сузір’я Україна-Європа – творчі конкурси міжнародної мережі Constellation World Talent Network і творчого об’єднання “Сузір’я Україна”. Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. І додаються в продюсерський каталог талантів України, рейтинговий каталог найяскравіших зірок України, в національний творчий чарт. Конкурси ідеальні для атестації в Україні. Докладніше (положення і заявка).