Всеукраїнські та міжнародні конкурси: лютий 2024

Лист творчим друзям

Алея Зірок України alley.constellation.org.ua

Доброго безпечного дня!
Запрошуємо всіх творчих друзів і колег на міжнародні конкурси і в найкрутішу творчу спільноту країни – Алея Зірок України. А також в Constellation Talents Europe та Constellation World Talent Network.

Найбільш популярні конкурси зараз:

АЛЕЯ ЗІРОК | ALLEY OF STARS,
міжнародний конкурс

ПАРИЖ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ,
міжнародний конкурс

БЕРЛІН: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ,
міжнародний конкурс

NEW YORK STARLIGHTS,
міжнародний конкурс

ТВОРЧА ПЕРЕМОГА,
міжнародний конкурс

СОНЦЕ СОКРАТА,
міжнародний конкурс педагогічної майстерності

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ,
всеукраїнський конкурс

ВСІ КОНКУРСИ ТУТ

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КОНКУРСИ

Всі конкурси національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network оптимальні для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Також додано пакет участі “Стандарт+Сертифікат” із сертифікатом підвищення кваліфікації на 10 годин.

Наші конкурси також оптимальні для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні портфоліо і аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Конкурсант отримує призи і диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс композиторів, конкурс співаків, конкурс художників, хореографічний конкурс тощо). Також можна отримати диплом з фото, додаткові кубки і медалі, публікацію новин про себе, зіркову сторінку-портфоліо на Алеї Зірок України і в Зоряному журналі. За рішенням фахового і продюсерського журі – сертифікат на просування таланта (до 100.000 грн), грошова премія (до 3000 грн), інші спеціальні пропозиції.

Творчі роботи також додаються у Національний творчий фонд для представлення в Україні, Європі і в світі.

Національний творчий фонд | Алея Зірок України - всеукраїнські та міжнародні конкурси

ВСІ КОНКУРСИ

Міжнародні конкурси | International talent contests – Алея Зірок України

Конкурсанти отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Публікують власні творчі онлайн портфоліо, галереї, концерти. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд і міжнародний Золотий фонд творчості, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network – таланти України. Студійні записи пісень і музики подаються на кастинг і ротацію Радіо Алея Зірок. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Номінації (фахові конкурси) конкурсних потоків:

– конкурс співаків;
– конкурс авторів пісень;
– конкурс композиторів;
– конкурси музикантів-інструменталістів:
— фортепіано;
— струнні інструменти;
— духові інструменти;
— ударні інструменти;
— народні інструменти;
– конкурс вокально-інструментальний (бандуристи тощо);
– конкурс диригентів;
– конкурс концертмейстерів (в т.ч. хору, оркестру; ілюстратор);
– конкурс музично-теоретичний (у форматі текстів, презентацій, аудіо, відео);
– конкурс авторів музичних, освітніх і інших відео;
– конкурс авторів віршів та прози;
– конкурс акторів (в т.ч. читців) і режисерів (театр і кіно);
– конкурс теле- і радіоведучих;
– конкурс моделей (фото і відео, дефіле, косплей тощо);
– конкурс художників;
– конкурс фотохудожників;
– конкурс скульпторів;
– конкурс дизайнерів (в т.ч. одягу, театрів мод);
– конкурс майстрів декоративно-ужиткового мистецтва;
– конкурс танцюристів і хореографів;
– конкурс артистів цирку;
– конкурс вчителів (педагогічна майстерність; навчальні, методичні матеріали);
– конкурс фото і відео з фізичної культури (навчальні, художні, кумедні тощо);
– конкурс бібліотечних фото і відео (виставки, тематичні заходи тощо);
– інші мистецтва.

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки


ПАРИЖ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів.
Положення і заявка:

Конкурс Париж: Таланти Європи | Paris: Talents d'Europe concours

АЛЕЯ ЗІРОК | ALLEY of STARS. Головний міжнародний конкурс Алеї Зірок України. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів.
Положення і заявка:

Конкурс Алея Зірок | Alley of Stars talent contest | Всеукраїнські та міжнародні конкурси - Алея Зірок України
Конкурс Україна-Весна | Алея Зірок України - всеукраїнські та міжнародні конкурси

Також є спеціальні редакції конкурсу Алея Зірок – Україна-Весна, Талановитий Народ України, Країна Героїв, Victory UA, Золоті Таланти Алеї Зірок, Моя історія успіху, Творче серце України. І Національна премія року!


БЕРЛІН: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів.
Положення і заявка:

Берлін: Таланти Європи – міжнародний конкурс

ЗОРЯНІ ВОГНІ НЬЮ-ЙОРКА. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів.
Положення і заявка:

Конкурс NEW YORK STARLIGHTS - Алея Зірок України

ТВОРЧА ПЕРЕМОГА. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі творчих новин Head News Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів.
Положення і заявка:

Конкурс Міністерство Талантів: Творча Перемога | Всеукраїнські та міжнародні конкурси

СОНЦЕ СОКРАТА. Міжнародний конкурс педагогічної майстерності від інноваційної освітньої екосистеми AdverMAN Education, національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі творчих новин Head News Network. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для атестації викладачів.
Положення і заявка:

Конкурс педагогічної майстерності Сонце Сократа | Sun of Socrates teachers contest

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ. Національний (всеукраїнський відкритий) конкурс інноваційної освітньої екосистеми AdverMAN Education, національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі творчих новин Head News Network. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для атестації викладачів.
Положення і заявка:

Конкурс педагогічної майстерності | Всеукраїнські та міжнародні конкурси

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Всі конкурси | Алея Зірок України - всеукраїнські та міжнародні конкурси

Також для всіх творчих людей:

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ

В творчій екосистемі Алея Зірок України і в Зоряному журналі ви можете опублікувати ваші спеціальні творчі сторінки, які представлятимуть вас аудиторії для збирання власної армії фанатів, для показу вашої творчості колегам, для демонстрації ваших талантів навчальним закладам, замовникам, продюсерським компаніям, музичним лейблам, талант-менеджерам тощо. Ці сторінки – ваша платформа на авторитетному сайті, в авторитетній творчій екосистемі, а також база для запуску вашого просування і професійної реклами.

Зіркові сторінки талантів | STAR PAGES of Talents – Алея Зірок України

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ – докладніше


РЕЙТИНГ АЛЕЇ ЗІРОК

Також нагадуємо, що на Алеї Зірок працює рейтинг талантів. Зоряна мапа всіх наших зірочок. Це дуже корисно для представлення і просування талантів, а також вчителів. Долучайтеся до наших творчих програм сьогодні!

Star Chart | Alley of Stars Rating

ЗОРЯНИЙ ЖУРНАЛ

Пакет Constellation будь-якого з наших конкурсів відтепер надає конкурсанту також персональну сторінку в Star JournalЗоряному журналі талантів.

Зоряний журнал | Star Pages – Алея Зірок України

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки


КУРСИ

Також запрошуємо на Курс підвищення кваліфікації вчителів музичних і мистецьких шкіл “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Сертифікат на 60 годин для викладачів. Сертифікат музичного менеджера для батьків талановитих дітей.

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Сертифікати курсу також публікуються в реєстрі. Більше 1000 сертифікатів вже видано. Курс працює постійно. Долучайтеся сьогодні! Програма і заявка


НОВИНИ ПРО ВАС

Ми постійно публікуємо новини про нові творчі роботи учасників екосистеми в розділі Таланти України сайту міжнародної мережі творчих новин Head News Network.

Нова пісня: “Мрію
by Miroichan

Miroichan - Мрію | Алея Зірок України

Творчі новини просувають творчих людей у мережі, роблять авторів і виконавців більш відомими.


ФАНАТИ І МЕЦЕНАТИ

ФАНАТИ. На кожній сторінці кожного конкурсанта є форма для аргументованого голосування аудиторії за творчі роботи учасників екосистеми для Національного Творчого Чарту.

Дякуємо всім, хто голосує і аргументує свої оцінки і запрошуємо до голосування усіх любителів мистецтв і творчості. І фанатів конкретних учасників!

МЕЦЕНАТИ. Наших талановитих учасників також підтримують меценати. Будь-яка небайдужа людина може зробити грошовий внесок на просування, рекламування творчих робіт, на участь в конкурсі, на отримання інших творчих послуг – для конкретного учасника екосистеми або для всіх одразу. Така допомога підвищує позицію таланта в спеціальному Меценатському Рейтингу.
Правила підтримки


КОНКУРСНИЙ ПОРТАЛ

Всі наші і партнерські конкурси ви завжди можете побачити на Конкурсному порталі. Додайте цей сайт у закладки і заходьте щотижня. Постійним учасникам наших конкурсів – цікаві і корисні бонуси!

Конкурсний портал - найкращі всеукраїнські та міжнародні конкурси

ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Ми в цьому впевнені. І працюємо для того, щоб Україна і її культура ставали ще більш відомими у світі, а головне – щоб перед українськими талантами відкривалися усі творчі шляхи світу. Публікуємо, просуваємо, рекламуємо.

Запрошуємо всіх творчих людей. Йдемо вперед – до перемоги!

З повагою,
Творча екосистема Алея Зірок України

Алея Зірок України

НАЦІОНАЛЬНА ТВОРЧА ЕКОСИСТЕМА
АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ

Viber: (093) 857-03-88

Сайт: Алея Зірок України

Конкурсний портал творчого об’єднання “Сузір’я Україна”

Constellation World Talent Network

Facebook: сторінка | група

Канали: Telegram | Viber

У К Р А Ї Н А   П Е Р Е М О Ж Е

Ви отримали цей лист, тому що запросили положення конкурсу або є учасником національної творчої екосистеми Алея Зірок України. Ви можете відписатися від цієї розсилки, надіславши лист з таким бажанням у відповідь.

UA12024 residents
© 2024 Creative Ecosystems. All rights reserved

.

5/5