Всеукраїнські та міжнародні конкурси: листопад 2023

Лист творчим друзям

Алея Зірок України alley.constellation.org.ua

Добрий день!
Запрошуємо всіх творчих друзів і колег на наші конкурси і курси.

Всі конкурси (всі положення тут) національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network оптимальні для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Також додано пакет участі “Стандарт+Сертифікат” із сертифікатом підвищення кваліфікації на 10 годин.

Наші конкурси також оптимальні для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні портфоліо і аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Конкурсант отримує призи і диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс композиторів, конкурс співаків, конкурс художників, хореографічний конкурс тощо). Також можна отримати диплом з фото, додаткові кубки і медалі, публікацію новин про себе, зіркову сторінку-портфоліо на Алеї Зірок України і в Зоряному журналі. За рішенням фахового і продюсерського журі – сертифікат на просування таланта (до 100.000 грн), грошова премія (до 3000 грн), інші спеціальні пропозиції.

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Творчі роботи також додаються у Національний творчий фонд для представлення в Україні, Європі і в світі.

Національний творчий фонд | Алея Зірок України - всеукраїнські та міжнародні конкурси

ВСІ КОНКУРСИ

Всеукраїнські та міжнародні конкурси - Алея Зірок України

Конкурсанти отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Публікують власні творчі онлайн портфоліо, галереї, концерти. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд і міжнародний Золотий фонд творчості, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network – таланти України. Студійні записи пісень і музики подаються на кастинг і ротацію Радіо Алея Зірок. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

Найближчі міжнародні двотурові конкурси (конкурсні потоки):

АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ
ЗІРКИ ЄВРОПИ
LONDON STARS
ПАРИЖ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ
БЕРЛІН: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ
Я МАЮ ТАЛАНТ!
ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ
ТВОРЧА ПЕРЕМОГА
РІЗДВЯНА ЗІРКА
ТВОРЧА СОТНЯ
також:
СУЗІР’Я УКРАЇНА-ЄВРОПА
МАДРИД: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ
TOKYO ART NINJA
РИМ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ
NEW YORK STARLIGHTS
WORLD VISION
HOLLYWOOD ALLEY
СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ: АМЕРИКА

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Номінації (фахові конкурси) конкурсних потоків:

– конкурс співаків;
– конкурс авторів пісень;
– конкурс композиторів;
– конкурси музикантів-інструменталістів:
–– фортепіано;
–– струнні інструменти;
–– духові інструменти;
–– ударні інструменти;
–– народні інструменти;
– конкурс вокально-інструментальний (бандуристи тощо);
– конкурс диригентів;
– конкурс концертмейстерів (в т.ч. хору, оркестру; ілюстратор);
– конкурс музично-теоретичний (у форматі текстів, презентацій, аудіо, відео);
– конкурс авторів музичних, освітніх і інших відео;
– конкурс авторів віршів та прози;
– конкурс акторів (в т.ч. читців) і режисерів (театр і кіно);
– конкурс теле- і радіоведучих;
– конкурс моделей (фото і відео, дефіле, косплей тощо);
– конкурс художників;
– конкурс фотохудожників;
– конкурс скульпторів;
– конкурс дизайнерів (в т.ч. одягу, театрів мод);
– конкурс майстрів декоративно-ужиткового мистецтва;
– конкурс танцюристів і хореографів;
– конкурс артистів цирку;
– конкурс вчителів (навчальні, методичні матеріали);
– конкурс фото і відео з фізичної культури (навчальні, художні, кумедні тощо);
– конкурс бібліотечних фото і відео (виставки, тематичні заходи тощо);
– інші мистецтва.

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки


ЗІРКИ ЄВРОПИ. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Зірки Європи | Stars of Europe – Алея Зірок України

ПАРИЖ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Париж: Таланти Європи | Paris: Talents d'Europe concours

LONDON STARS. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Зірки Лондона | London Stars talent contest - всеукраїнські та міжнародні конкурси

БЕРЛІН: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Берлін: Таланти Європи – міжнародний конкурс

РІЗДВЯНА ЗІРКА. Святковий конкурс. Дітям від Миколая – персональні іменні пакунки солодощів з 3D грою. Медаль кожному учаснику. Заявки приймаються в листопаді. Конкурс ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Різдвяна Зірка | Christmas Star talent contest | Алея Зірок України - всеукраїнські і міжнародні конкурси

АЛЕЯ ЗІРОК. Головний міжнародний конкурс Алеї Зірок України. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Алея Зірок України

Міжнародний конкурс Алея Зірок України, редакція VICTORY UA. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Victory UA - Алея Зірок України

Міжнародний конкурс Алея Зірок України, редакція КРАЇНА ГЕРОЇВ. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Країна Героїв – Алея Зірок України

Міжнародний конкурс Алея Зірок України, редакція МОЯ ІСТОРІЯ УСПІХУ. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Моя історія успіху та Суперпремія року | Алея Зірок України - всеукраїнські та міжнародні конкурси

Я МАЮ ТАЛАНТ! Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі творчих новин Head News Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Я маю талант!

ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі творчих новин Head News Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Зоряний Шлях

ТВОРЧА ПЕРЕМОГА. Міжнародний конкурс національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі творчих новин Head News Network. Нові цікаві пропозиції для конкурсантів і викладачів. Зручна дистанційна участь. Ідеальний для просування авторів і виконавців усіх мистецтв, для атестації викладачів. Положення і заявка:

Конкурс Міністерство Талантів: Творча Перемога | Всеукраїнські та міжнародні конкурси

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Алея Зірок України | Всеукраїнські та міжнародні конкурси

Також для всіх творчих людей:

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ

В творчій екосистемі Алея Зірок України і в Зоряному журналі ви можете опублікувати ваші спеціальні творчі сторінки, які представлятимуть вас аудиторії для збирання власної армії фанатів, для показу вашої творчості колегам, для демонстрації ваших талантів навчальним закладам, замовникам, продюсерським компаніям, музичним лейблам, талант-менеджерам тощо. Ці сторінки – ваша платформа на авторитетному сайті, в авторитетній творчій екосистемі, а також база для запуску вашого просування і професійної реклами.

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ | STAR PAGES of Talents - Алея Зірок України

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ – докладніше


ЗОРЯНИЙ ЖУРНАЛ

Пакет Constellation будь-якого з наших конкурсів відтепер надає конкурсанту також персональну сторінку в Star JournalЗоряному журналі талантів.

Зоряний журнал | Star Pages – Алея Зірок України

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ – докладніше

ВСІ КОНКУРСИ – положення і заявки


КУРСИ

Також запрошуємо на Курс підвищення кваліфікації вчителів музичних і мистецьких шкіл “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Сертифікат на 60 годин для викладачів. Сертифікат музичного менеджера для батьків талановитих дітей.

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Сертифікати курсу також публікуються в реєстрі. Більше 1000 сертифікатів вже видано. Курс працює постійно. Долучайтеся сьогодні! Програма і заявка


НОВИНИ ПРО ВАС

Ми постійно публікуємо новини про нові творчі роботи учасників екосистеми в розділі Таланти України сайту міжнародної мережі творчих новин Head News Network.

Нова пісня: “Мрію
by Miroichan

Miroichan - Мрію | Алея Зірок України

Творчі новини просувають творчих людей у мережі, роблять авторів і виконавців більш відомими.


ФАНАТИ І МЕЦЕНАТИ

ФАНАТИ. На кожній сторінці кожного конкурсанта є форма для аргументованого голосування аудиторії за творчі роботи учасників екосистеми для Національного Творчого Чарту.

Дякуємо всім, хто голосує і аргументує свої оцінки і запрошуємо до голосування усіх любителів мистецтв і творчості. І фанатів конкретних учасників!

МЕЦЕНАТИ. Наших талановитих учасників також підтримують меценати. Будь-яка небайдужа людина може зробити грошовий внесок на просування, рекламування творчих робіт, на участь в конкурсі, на отримання інших творчих послуг – для конкретного учасника екосистеми або для всіх одразу. Така допомога підвищує позицію таланта в спеціальному Меценатському Рейтингу.
Правила підтримки


КОНКУРСНИЙ ПОРТАЛ

Всі наші і партнерські конкурси ви завжди можете побачити на Конкурсному порталі. Додайте цей сайт у закладки і заходьте щотижня. Постійним учасникам наших конкурсів – цікаві і корисні бонуси!

Конкурсний портал

ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Ми в цьому впевнені. І працюємо для того, щоб Україна і її культура ставали ще більш відомими у світі, а головне – щоб перед українськими талантами відкривалися усі творчі шляхи світу. Публікуємо, просуваємо, рекламуємо.

Запрошуємо всіх творчих людей. Йдемо вперед – до перемоги!

З повагою,
Творча екосистема Алея Зірок України

НАЦІОНАЛЬНА ТВОРЧА ЕКОСИСТЕМА
АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ

Viber: (093) 857-03-88

Сайт: Алея Зірок України
Конкурсний портал творчого об’єднання “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика
Constellation World Talent Network

Facebook: сторінка | група

Канали: Telegram | Viber

Алея Зірок України

Ви можете відписатися від цієї розсилки, надіславши лист з таким бажанням у відповідь.

UA112023 residents
© 2023 Creative Ecosystems. All rights reserved

.

5/5