Новини Алеї Зірок за тиждень

Лист талановитим друзям

Алея Зірок України - творчі новини

Добрий день!
Це новини Творчої екосистеми Алея Зірок України за тиждень.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ

Учасникам 8-го сезону конкурсу London Stars розіслані нагороди.

Публікуються конкурсні сторінки учасників 2-го сезону конкурсу Paris: Talents d’Europe.


Нових і старих учасників сьогодні запрошують конкурси:

LONDON STARS – 9-й сезон

АЛЕЯ ЗІРОК – 19-й сезон

NEW YORK STARLIGHTS – 8-й сезон

Я МАЮ ТАЛАНТ! – 8-й сезон

СУЗІР’Я УКРАЇНА-ЄВРОПА – 23-й сезон


ПОРТФОЛІО АВТОРІВ І ВИКОНАВЦІВ

Публікуються сторінки-портфоліо за програмою просування талантів Hollywood Promo.

Нові Hollywood-сторінки учасників програми: Студія Едельвейс, Маргарита Юкало, Максим Вовковинський. Готуються нові публікації.

Учасники програми отримують базові сторінки-портфоліо, які постійно поповнюються і просуваються.

Також публікуються Зіркові сторінки-портфоліо авторів і виконавців. Нові Зіркові сторінки отримали Олександра Романова і Trio z Ukrainy. Готуються нові публікації.


ТВОРЧІ НОВИНИ УЧАСНИКІВ

Постійно публікуються новини про нові творчі роботи учасників екосистеми в розділі Таланти України сайту міжнародної мережі творчих новин Head News Network.

Нові публікації: Каріна Корнута, Беатріс Бучок, Олександра Романова, Марта Ільчун, Максим Вовковинський, Юліана Колесникова, Анна Богуславська, Miroichan, Юлія Тарчинська, Уляна Романська, Аліна Алієва, Андрій Цимко та інші. Готуються нові публікації.


ПІДТРИМКА АУДИТОРІЇ

Нагадуємо, що на кожній сторінці кожного конкурсанта є форма для аргументованого голосування аудиторії за творчі роботи учасників екосистеми для Національного Творчого Чарту.

Дякуємо всім, хто голосує і аргументує свої оцінки і запрошуємо до голосування усіх любителів мистецтв і творчості. І фанатів конкретних учасників!


МЕЦЕНАТСЬКА ПІДТРИМКА

Наших талановитих учасників також підтримують меценати. Будь-яка небайдужа людина може зробити грошовий внесок на просування, рекламування творчих робіт, на участь в конкурсі, на отримання інших творчих послуг – для конкретного учасника екосистеми або для всіх одразу. Така допомога підвищує позицію таланта в спеціальному Меценатському Рейтингу.
Правила підтримки.

Запрошуємо на конкурс:

СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ: АМЕРИКА

Міжнародні двотурові фахові конкурси талантів Constellation of Talents: America запрошують творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності – авторів і виконавців, початківців і майстрів, учнів і вчителів, дітей і дорослих, солістів і колективи, творчі родини. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсу ідеальні для атестації вчителів.

ПОЛОЖЕННЯ І ЗАЯВКА

Конкурс Сузір’я Талантів: Америка | Constellation of Talents: America contest competition

Це конкурс і творча програма, яка публікує, рекламує і просуває творчі роботи учасників, яка робить таланти відомими.

Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США, творчі онлайн портфоліо. Українські автори і виконавці, творчі роботи додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України, у Всеукраїнський рейтинг талантів Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд, рекламуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network.

Кожен фіналіст отримує диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс композиторів, конкурс співаків, конкурс художників, конкурс танцюристів тощо).

Творчі роботи учасників публікуються на Творчій платформі Алея Зірок України, рекламуються в соцмережах і в ЗМІ.

Запрошуємо!

ПОЛОЖЕННЯ І ЗАЯВКА


ВСІ КОНКУРСИ

Всі конкурси на Алеї Зірок України можна подивитися тут ↓

Конкурс Алея Зірок України

КУРСИ

Також запрошуємо на Курс підвищення кваліфікації вчителів музичних і мистецьких шкіл “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Сертифікат на 60 годин для викладачів. Сертифікат музичного менеджера для батьків талановитих дітей.

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Сертифікати курсу також публікуються в реєстрі. Більше 1000 сертифікатів вже видано. Курс працює постійно. Долучайтеся сьогодні!
Програма і заявка


HOLLYWOOD PAGES

В пакеті участі Hollywood конкурсант отримує, крім конкурсної творчої сторінки на сайті Алеї Зірок, також сторінку-портфоліо за програмою просування талантів Hollywood Promo.

Hollywood Promotion Program - програма просування талантів в Україні, Європі і США

Hollywood-сторінка поступово накопичує найкращі творчі роботи автора/виконавця (або творчі роботи учнів учителя) і гідно представляє учасника програми в мережі – для творчої співпраці, отримання замовлень, збрання власної аудиторії артиста тощо.


НОВИНИ ПРО ВАС

Ми постійно публікуюємо новини про нові творчі роботи учасників екосистеми в розділі Таланти України сайту міжнародної мережі творчих новин Head News Network.

Творчі новини про таланти України

Творчі новини просувають творчих людей у мережі, роблять авторів і виконавців більш відомими.


ФАНАТИ І МЕЦЕНАТИ

ФАНАТИ. На кожній сторінці кожного конкурсанта є форма для аргументованого голосування аудиторії за творчі роботи учасників екосистеми для Національного Творчого Чарту.

Дякуємо всім, хто голосує і аргументує свої оцінки і запрошуємо до голосування усіх любителів мистецтв і творчості. І фанатів конкретних учасників!

МЕЦЕНАТИ. Наших талановитих учасників також підтримують меценати. Будь-яка небайдужа людина може зробити грошовий внесок на просування, рекламування творчих робіт, на участь в конкурсі, на отримання інших творчих послуг – для конкретного учасника екосистеми або для всіх одразу. Така допомога підвищує позицію таланта в спеціальному Меценатському Рейтингу.
Правила підтримки


СУПЕРБОНУС

Беріть участь одночасно в двох конкурсах – Алея Зірок і World Stars: Beginning на двох творчих платформах за ціною одного пакету World. Суперпотужно і корисно для просування таланту. Два комплекти дипломів і подяк з двох крутих конкурсів!

Конкурс World Stars: Beginning | Україна

А ще – просто виберіть пакет World в будь-якому з наших конкурсів, і ми розпочнемо ваше потужне просування.


ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Ми в цьому впевнені. І працюємо на те, щоб Україна і її культура ставали ще більш модними у світі, а головне – щоб перед українськими талантами відкривалися усі творчі шляхи світу. Публікуємо, просуваємо, рекламуємо.

Дякуємо, що ви з нами. Запрошуйте друзів, разом ми йдемо вперед – до перемоги!

З повагою,
Творча екосистема Алея Зірок України

Viber: (093) 857-03-88

Сайт: Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика
Constellation World Talent Network

Facebook: сторінка | група

Канали: Telegram | Viber

Алея Зірок України

Ви можете відписатися від цієї розсилки, надіславши лист з таким бажанням у відповідь.

UA42023 residents
© 2023 Creative Ecosystems. All rights reserved

.

5/5