Конкурси незабаром

Лист талановитим друзям

Алея Зірок України - творчі новини

Добрий день!
Запрошуємо всіх талановитих друзів і колег на конкурс:

ЗІРКИ ЄВРОПИ

Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів Зірки Європи | Stars of Europe, 15-й сезон, запрошує творчих людей усіх мистецтв, будь-якого віку і рівня майстерності – початківців і майстрів, учнів і вчителів, дітей і дорослих, солістів і колективи, творчі родини. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсу ідеальні для атестації вчителів.

Конкурс ЗІРКИ ЄВРОПИ | STARS of EUROPE contest

Крім публікації всіх конкурсантів на Алеї Талантів, найкращих творчих робіт – на Алеї Зірок, крім потужних пакетів з просування, новин у ЗМІ, ми підготували спеціальне представлення учасників конкурсу для Європи. Будь ласка, подавайте ваші найкращі творчі роботи, найбільш вдалі портретні фото, щоб гідно представити себе, своє місто (село), Україну в Європі.

Положення і заявка

Це конкурс і творча програма, яка публікує, рекламує і просуває творчі роботи учасників, яка робить таланти відомими.

Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США, творчі онлайн портфоліо. Українські автори і виконавці, творчі роботи додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України, у Всеукраїнський рейтинг талантів Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд, рекламуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network.

Це міжнародна конкурсна система Творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі Constellation World Talent Network, яка проводить міжнародні фахові двотурові конкурси:

– конкурс співаків;
– конкурс авторів пісень;
– конкурс композиторів;
– конкурси музикантів-інструменталістів:
–– фортепіано;
–– струнні інструменти;
–– духові інструменти;
–– ударні інструменти;
–– народні інструменти;
– конкурс диригентів;
– конкурс концертмейстерів;
– конкурс авторів музичних і інших відео;
– конкурс авторів віршів і прози;
– конкурс акторів (в т.ч. читців) і режисерів (театр і кіно);
– конкурс теле- і радіоведучих;
– конкурс моделей (фото і відео, дефіле, косплей тощо);
– конкурс художників;
– конкурс скульпторів;
– конкурс дизайнерів (в т.ч. одягу, театрів мод);
– конкурс фотохудожників;
– конкурс танцюристів і хореографів;
– конкурс артистів цирку;
– конкурс майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

Кожен фіналіст отримує диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс композиторів, конкурс співаків, конкурс художників, конкурс танцюристів тощо).

Це також відбір на Суперпремію творчого року.

Творчі роботи учасників публікуються на Творчій платформі Алея Зірок України, рекламуються в соцмережах і в ЗМІ.

Запрошуємо!

Положення і заявка

Viber: (093) 857-03-88

Сайт: Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна” – Конкурсний портал
Творча екосистема “Музика
Constellation World Talent Network

Facebook: сторінка | група

Канали: Telegram | Viber


Також найближчі конкурси:

NEW YORK STARLIGHTS

Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів. Для творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсу ідеальні для атестації вчителів.

Конкурс NEW YORK STARLIGHTS - Алея Зірок України

Конкурс New York Starlights – положення і заявка


АЛЕЯ ЗІРОК

Головний конкурс Творчої екосистеми Алея Зірок України – міжнародний двотуровий фаховий. Для творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсу ідеальні для атестації вчителів.

Конкурс Алея Зірок України і всі інші конкурси

Конкурс Алея Зірок – положення і заявка


LONDON STARS

Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів. Для творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсу ідеальні для атестації вчителів.

Конкурс London Stars - Алея Зірок України

Конкурс LONDON STARS – положення і заявка


Я МАЮ ТАЛАНТ!

Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів. Для творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсу ідеальні для атестації вчителів.

Конкурс Я МАЮ ТАЛАНТ!

Конкурс Я МАЮ ТАЛАНТ! – положення і заявка


HOLLYWOOD ALLEY

Міжнародний двотуровий фаховий конкурс талантів. Для творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності. Зручна дистанційна участь, при цьому документи конкурсу ідеальні для атестації вчителів.

Конкурс Hollywood Alley contest

Конкурс Hollywood Alley | Голлівудська Алея – положення і заявка


ВСІ КОНКУРСИ

Всі конкурси на Алеї Зірок України можна подивитися тут. Додайте сайт Алея Зірок України у закладки і заходьте щотижня. Постійним учасникам наших конкурсів – цікаві і корисні бонуси!

Конкурс Алея Зірок України

КУРСИ

Також запрошуємо на Курс підвищення кваліфікації вчителів музичних і мистецьких шкіл “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Сертифікат на 60 годин для викладачів. Сертифікат музичного менеджера для батьків талановитих дітей.

Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Сертифікати курсу також публікуються в реєстрі. Більше 1000 сертифікатів вже видано. Курс працює постійно. Долучайтеся сьогодні! Програма і заявка


HOLLYWOOD PAGES

В пакеті участі Hollywood конкурсант отримує, крім конкурсної творчої сторінки на сайті Алеї Зірок, також сторінку-портфоліо за програмою просування талантів Hollywood Promo.

Hollywood Promotion Program - програма просування талантів в Україні, Європі і США

Hollywood-сторінка поступово накопичує найкращі творчі роботи автора/виконавця (або творчі роботи учнів учителя) і гідно представляє учасника програми в мережі – для творчої співпраці, отримання замовлень, збрання власної аудиторії артиста тощо.


СТАВАЙТЕ ВІДОМИМИ

Ми просуваємо таланти в Україні, Європі і в світі. Публікуємо творчі роботи, збираємо онлайн портфоліо творчим людям, рекламуємо і просуваємо їх в мережі. Створюємо бренди артистам. Ставайте резидентами творчої екосистеми Алея Зірок України сьогодні!
Докладніше

Алея Зірок України має місце для тебе!

НОВИНИ ПРО ВАС

Ми постійно публікуюємо новини про нові творчі роботи учасників екосистеми в розділі Таланти України сайту міжнародної мережі творчих новин Head News Network.

Творчі новини про таланти України

Творчі новини просувають творчих людей у мережі, роблять авторів і виконавців більш відомими.


ФАНАТИ І МЕЦЕНАТИ

ФАНАТИ. На кожній сторінці кожного конкурсанта є форма для аргументованого голосування аудиторії за творчі роботи учасників екосистеми для Національного Творчого Чарту.

Дякуємо всім, хто голосує і аргументує свої оцінки і запрошуємо до голосування усіх любителів мистецтв і творчості. І фанатів конкретних учасників!

МЕЦЕНАТИ. Наших талановитих учасників також підтримують меценати. Будь-яка небайдужа людина може зробити грошовий внесок на просування, рекламування творчих робіт, на участь в конкурсі, на отримання інших творчих послуг – для конкретного учасника екосистеми або для всіх одразу. Така допомога підвищує позицію таланта в спеціальному Меценатському Рейтингу.
Правила підтримки


СУПЕРБОНУС

Беріть участь одночасно в двох конкурсах – Алея Зірок і World Stars: Beginning на двох творчих платформах за ціною одного пакету World. Суперпотужно і корисно для просування таланту. Два комплекти дипломів і подяк з двох крутих конкурсів!

Конкурс World Stars: Beginning | Україна

А ще – просто виберіть пакет World в будь-якому з наших конкурсів, і ми розпочнемо ваше потужне просування.


КОНКУРСНИЙ ПОРТАЛ

Всі наші і партнерські конкурси ви завжди можете побачити на Конкурсному порталі. Додайте цей сайт у закладки і заходьте щотижня. Постійним учасникам наших конкурсів – цікаві і корисні бонуси!

Конкурсний портал

ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Ми в цьому впевнені. І працюємо на те, щоб Україна і її культура ставали ще більш модними у світі, а головне – щоб перед українськими талантами відкривалися усі творчі шляхи світу. Публікуємо, просуваємо, рекламуємо.

Дякуємо, що ви з нами. Запрошуйте друзів, разом ми йдемо вперед – до перемоги!

З повагою,
Творча екосистема Алея Зірок України

Viber: (093) 857-03-88

Сайт: Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна” – Конкурсний портал
Творча екосистема “Музика
Constellation World Talent Network

Facebook: сторінка | група

Канали: Telegram | Viber

Алея Зірок України

Ви можете відписатися від цієї розсилки, надіславши лист з таким бажанням у відповідь.

UA22023 residents
© 2023 Creative Ecosystems. All rights reserved

.

5/5