Алея Зірок України: творча екосистема для українських талантів

Національна творча екосистема Алея Зірок України допомагає талановитим людям ставати відомими в Україні, Європі і в світі.

Ми публікуємо творчі роботи учасників всеукраїнських та міжнародних конкурсів – кожен конкурсант отримує персональну конкурсну сторінку в онлайн-каталозі Алея Талантів України. Найкращі творчі роботи, за висновками фахового і продюсерського журі, публікуються в онлайн-каталозі Алея Зірок України.

Конкурсант також може отримати персональну творчу сторінку-портфоліо за програмами просування талантів Hollywood Promotion, Star Talent Pages та Алея Зірок України: історії успіху. Сторінки-портфоліо представляють творчих людей, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Персональні творчі сторінки є основою для професійного рекламування в Facebook/Instagram, для професійного просування в мережі на аудиторію України, країн Європи, США і Канади тощо.

Творчі люди будь-якого віку і рівня майстерності, автори і виконавці усіх мистецтв, можуть замовити публікації і просування усіх рівнів – від базового до зіркового і професійного.

Учасникам конкурсів Благодійного фонду Кyiv Art Time – знижка 20%.

Кожен талант має право стати зіркою. Кожна зірка важлива для України, Європи і світу – для сузір’я талантів і культур планети.

Долучайтеся сьогодні, шановні талановиті друзі!

Наш сайт: Алея Зірок України

Viber: 093 857-03-88

5/5