Рейтинг Талантів

128

Шановні творчі друзі!

На сайті Національної творчої освітньої екосистеми Алея Зірок України працює Рейтинг Талантів. Це дуже корисно для представлення і просування талантів, а також вчителів – і для творчої реабілітації, особливо дітей, і для атестації педагогів. Важливі як вихід творчої енергії в світ, так і розуміння, що людям цікава твоя творчість, що ти не один.

В рейтингу ви знайдете персональні конкурсні сторінки талантів з творчими роботами, які активно просуваються зараз завдяки підтримці меценатів, свіжі публікації конкурсантів, які отримали 100 балів і Grand Prix творчих конкурсів, а також конкурсантів, отримавших 99 і 98 балів і, відповідно, Перші місця.

Також представлені свіжі публікації учасників, які увійшли в рейтинговий каталог найкращих – Алея Зірок України.

Нові творчі роботи, автори і виконавці яких отримали нагороди від меценатів (грошові внески на представлення і просування талантів).

І свіжі публікації продюсерського каталогу Алея Талантів України.

Дивіться Рейтинг Талантів, беріть участь в наших всеукраїнських і міжнародних творчих конкурсах. Рейтингуйтеся, просувайтеся, адже талант у вас є!

Запрошуємо!

Star Chart | Alley of Stars Rating

______

Також для вчителів: курс підвищення кваліфікації (сертифікат на 60 годин) педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів мистецької освіти “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

Viber: (093) 857-03-88
Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика”
Constellation World Talent Network
Зіркові сторінки для просування талантів

КОНКУРСИ

Запрошуємо всіх творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності на наші конкурси, які відбуваються постійно. Всі конкурси тут.

Всі конкурси - Алея Зірок України
5/5