Продати пісню, музику, картину

280

Шановні талановиті друзі, колеги! Ви можете опублікувати оголошення про продаж музики, пісні (слова, слова і музика), картини, скульптури, твору декоративого мистецтва, інших творчих робіт і одночасно отримати просування цього оголошення в залежності від обраного пакету послуг.

Скористуйтеся нашим спеціальним сайтом ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ.

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину, скульптуру, декор

Також ми рекомендуємо отримати сторінку-портфоліо в творчій екосистемі Алея Зірок України або в Зоряному журналі – як базу для пропозиції ваших творчих робіт і фахівцям, і поціновувачам мистецтв. Дивіться тут: ЗІРКОВІ СТОРІНКИ.

ЗІРКОВІ СТОРІНКИ ТАЛАНТІВ | STAR PAGES of Talents - Алея Зірок України

А також ми запрошуємо всіх творчих людей на конкурси всеукраїнської творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Дивіться ВСІ КОНКУРСИ.

Всеукраїнські та міжнародні конкурси - Алея Зірок України

Учасники наших конкурсів додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Публікують власні творчі онлайн портфоліо. Просуваються в Україні, Європі і США. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network.

Учасники також можуть отримати диплом з фото, додаткові кубки і медалі, сертифікати, публікацію новин про себе, зіркові сторінки-портфоліо (Hollywood і Star Pages) на Алеї Зірок України і в Star Journal – Зоряному журналі, а також – запрошення на конкурси міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network.

Долучайтеся сьогодні!