Алея Зірок України: конкурси і просування талантів

274
Просування талантів - Алея Зірок України

Всеукраїнська творча екосистема Алея Зірок України є партнером творчих конкурсів Благодійнийого фонду Кyiv Art Time і надає всім учасникам додаткові можливості з просування.

Конкурсанти (солісти і колективи), а також викладачі, можуть додатково отримати персональну творчу сторінку на авторитетному сайті Алеї Зірок (Сторінку учасника, сторінки-портфоліо: Зіркову сторінкуHollywood-сторінку, сторінку в Зоряному журналі), просування в мережі на Європу і США, професійну рекламу в Facebook/Instagram тощо.

Найцікавіші творчі роботи публікуються в новинах Міжнародної мережі творчих новин Head News Network і Міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network (за рішенням журі, продюсерів, а також на замовлення).

Як отримати публікацію, рекламу, просування? Підготуйте портретне фото соліста (групове фото колективу), відео творчої роботи і надійшліть їх на Viber (093) 857-03-88. Фото і відео ви можете отримати на конкурсі, або подати на Алею Зірок інші матеріали, які вже є у вас. Спілкуючись з вами, ми з’ясуємо, який пакет послуг з публікації і просування буде найбільш корисним для вас – Стандарт, Срібний, Золотий, Hollywood, Star Promo, Constellation або Super Star.

Ми впевнені, що кожен талант має право стати зіркою, а кожна зірка є важливою для України, Європи і світу, для сузір’я талантів планети.

Розпочніть ваш зоряний шлях сьогодні, разом з найяскравішими талантами Алеї Зірок України!

Viber (093) 857-03-88

АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ
Творче об’єднання “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика”
Constellation World Talent Network
Head News Network

Facebook: сторінка | група
Телеграм-канал
Вайбер-канал


Найближчі конкурси

Рим: Таланти Європи – міжнародний конкурс
Берлін: Таланти Європи – міжнародний конкурс
Конкурс Париж: Таланти Європи | Paris: Talents d'Europe concours
Конкурс London Stars - Алея Зірок України
Алея Зірок України - конкурси