Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com – конкурс для освітян

4
Конкурс Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com

Програма популяризації освіти і культури України і творчий конкурс “Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com”, які працюють з 2018-го року, запрошують всіх, хто вивчає іноземні мови, поділитися думками, враженнями, а можливо, і секретами 🙂 – як ви навчаєтесь чи викладаєте, як “вживаєтесь” в нове мовне середовище, в новий світ знань. Які підручники і методики ви використовуєте, яке видавництво ваше улюблене. Які цікаві моменти вам запам’яталися. Розкажіть про ваші таланти і вмотивуйте інших вчитися.

Також ви можете подавати матеріали на будь-яку освітню тему з будь-яких дисциплін. В тому числі критичні статті про освіту як таку в Україні і за кордоном.

Ми опублікуємо ваш текст – ваші враження, думки, вашу новину, ваш огляд, статтю, оповідання, методичні розробки, сценарії заходів тощо. Хай читачі обговорюють, голосують. Всі учасники цієї програми отримають представлення і популяризацію свого таланту, навчального закладу, творчих планів – в Європі і в світі, на наших сторінках і в соцмережах. Автор найцікавішої публікації отримає найбільш потужну популяризацію свого таланту і крутий Золотий (ну, під “золото” 🙂 ) кубок! А також інші призи від сайту Adverman.com, українських і європейських видавництв і закладів освіти.

Нам вже треба піднімати освіту і культуру в Україні на новий, сучасний рівень. Усім ворогам всупереч.

Освічена і талановита Україна переможе!

Конкурс Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com
Конкурс Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com
5/5