Trio z Ukrainy – фольклорний гурт 
2018 р.з.
Польща, м. Варшава

Учасники:
Віктор Река – вокал, акустична гітара
Оксана Река – вокал, дзвіночки, маракаси, шейкери
Іван Купрейчанка – бонги, кахон

Програма просування талантів Star Pages

Hej sokoły

“Hej sokoły” (Tomasz Padurra, аранж. Trio z Ukrainy)

Про таланти

Гурт Trio z Ukrainy заснований в році 2018 у Варшаві професійними музикантами з України. У липні 2022 року відбулася зміна складу гурту. Засновником тріо є музикант, співак і композитор Віктор Река. 

ДОКЛАДНІШЕ
Також Віктор автор пісень і в минулому лідер рок-гурту «Рекоста».

У 2014 році Віктор був активним учасником подій Революції Гідності в Києві і отримав тяжке поранення з вогнепальної зброї.

Оксана Река – лауреат багатьох вокальних конкурсів, у тому числі лауреат конкурсу Італійської пісні Sanremo – Czaplinek 2017 та конкурсу вокалістів ім. Квітки Цісик у Варшаві, за який отримала нагороду Орден Золотої Квітки від Національної ради жінок України. У минулому учасниця італійського гурту «Chao Amore» та інших музичних проектів.

Іван Купрейчанка – майстер ударних інструментів (політичний біженець з Білорусі – виступав проти диктатури Лукашенка). Окрім Тріо з України, грає на перкусії у Варшавському Оркестрі Свободи, організованому при білоруському музеї у Варшаві. Навчається в Академії журналістики та звукорежисури на спеціальності інженерія звуку.

Репертуар гурту Trio z Ukrainy складається з авторських творів, польських пісень та українських народних і популярних пісень.

Гурт багато концертує та є впізнаваним у Польщі. У 2022 році виконавці тріо дуже активно та гідно несли до людей українську пісню, мову і культуру. Багато концертів були благодійними, для людей з України, які опинились у Польщі далеко від дому. Українська пісня була і залишається для них краплею свіжої води з рідної криниці. В рамках благодійних заходів музиканти не оминали найболючішої теми війни і допомагали та допомагають ЗСУ та біженцям.

Поляки з захопленням слухають українські пісні, і співають ті, які знають. Також для польських глядачів та слухачів з великою подякою від українців тріо завжди виконують пісню Hej sokoły.

Ми всі боремося за нашу перемогу, перемогу України, кожен на своєму фронті. Фронт української культури, мови та пісні є не менш важливим за інші, бо Україна всюди, де лунає українська пісня!

Фото

Trio z Ukrainy
Trio z Ukrainy
Trio z Ukrainy
Trio z Ukrainy

Folk-zespół „Trio z Ukrainy” składa się z trzech osób:
Viktor Reka – wokal, gitara akustyczna
Oksana Reka – wokal, dzwonki, marakasy, shakery
Ivan Kupreichanka – bongosy, cajon

Kontakty dla organizacji koncertów:
Tel.: +48 513 185 583
e-mail: triozukrainy@gmail.com
Facebook

Також дивіться: Oksana Reka

Конкурсні сторінки

Trio z Ukrainy – Алея Зірок України

Trio z Ukrainy

Гурт Trio z Ukrainy, 26-48 років, на міжнародному конкурсі London Stars, 8-й сезон.

Нові конкурсні публікації цього артиста з’являтимуться на цій сторінці.

Це персональна творча сторінка-портфоліо за програмою просування талантів в Україні, Європі і США Star Pages. Ви можете отримати таку сторінку через участь у конкурсах або замовивши у Viber: 093 857-03-88.

5/5