Подяка від Музики

4284

Всеукраїнська Творча екосистема “Музика” щиро дякує своїм резидентам за їхню активну участь в інноваційному освітньому культурному процесі, який впроваджує екосистемний підхід до розбудови креативної музичної індустрії в Україні.

Ми, Творча екосистема “Музика”, хочемо разом з українськими музикантами, вчителями відповісти на численні запитання юних талантів – закінчили музичну школу, випустилися з вищого музичного навчального закладу – а далі що? Йти каву варити?

Знання і вміння, набуті під час навчання, молодий музикант повинен бути спроможний застосувати в практичному житті для того, щоб розвиватися творчо і ставати незалежним фінансово, ставати маестро, віртуозом, зіркою і мільйонером. Чому ні?

Ми хочемо, щоб кожен український вчитель музики, вокалу був хоч трохи музичним менеджером, продюсером успішних в майбутньому учнів. Саме для цього – цей наш проект.

Адже “Музика” буде наймасовішим музичним менеджером і продюсером. Разом з вами, шановні музиканти, шановні вчителі.

Якщо вам потрібна також формалізована подяка за участь у цьому процесі, то це не проблема.

Якщо у вас ще немає аккаунту на “Музиці” – зареєструйтеся, напишіть про себе, про ваші досягнення, опублікуйте деякі творчі роботи – власні чи ваших учнів. Надішліть нам заявку на отримання Подяки і отримайте Подяку. Хочете – на email, хочете – “Новою поштою”.

Отримуючи формалізовану Подяку, ви такоє стаєте меценатом, допомагаєте “Музиці” надавати безкоштовні творчі сервіси творчим дітям України.

Внесок резидента (постійного учасника) “Музики” за формалізацію Подяки становить 55 грн (згідно з офіційним рахунком). Якщо отримувати “Новою поштою”, плюс пересилка (скільки візьме пошта).

В подяках зазначається також місяць і рік. Може зазначатися додаткова інформація, яка уточнюватиме більш конкретно, за що саме “Музика” дякує шановному учаснику.

Заявка

  ХТО ВИ В МУЗИЧНОМУ ПРОЦЕСІ ↓

  Подяка від Музики


  Беріть участь в конкурсах

  Сузір’я Україна-Європа

  Сузір’я Україна-Європа

  Сузір’я Україна-Європа – міжнародний професійний продюсерський онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень і музики.
  Докладніше →


  Сила Музики | The Power of Music

  Сила Музики | The Power of Music

  Сила Музики | The Power of Music – міжнародний професійний продюсерський постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів.
  Докладніше →


  Зірки Європи | Stars of Europe

  Зірки Європи | Stars of Europe

  Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний професійний, продюсерський, багатожанровий, постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, хореографів, акторів.
  Докладніше →


  Virtuoso

  Virtuoso talent contest - конкурс талантов

  Virtuoso – міжнародний професійний, продюсерський, багатожанровий, постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, хореографів, акторів. Для тих, хто прагне стати віртуозом.
  Докладніше →

  5/5