Радіо Сузір’я Україна

Шановні друзі! Запрошуємо дітей, підлітків і дорослих на кастинг радіоведучих нашого Творчого онлайн радіо “Сузір’я Україна”.

Усі учасники із вдалими творчими роботами отримають офіційну публікацію подкастів (аудіо чи відеороликів), переможці – співпрацю, просування і рекламу.

Той, хто отримає співпрацю, також зможе брати участь у наших конкурсах безкоштовно.

На цьому конкурсі також можна отримати фахові оцінки і коментарі, дипломи, подяки і сертифікати (за бажанням).

Кастинг безкоштовний. Конкурсні дипломи і інші документи, а також усіляки нагороди на кшталт кубків надаються за відповідну плату (докладніше про це розповідають адміністратори конкурсу).

Що і як подавати

Будь ласка, надішліть нам:

1. Обов’язковий текст (див. нижче), записаний як аудіо чи відеофайл.

2. Свій текст – вірш або короткий прозовий твір (чи уривок), записаний як аудіо або відеофайл.

Діти, яким важко начитати дорослий обов’язковий текст, можуть розповісти щось цікаве для дітей на тему творчості.

3. Надішліть нам заявку на участь з усією необхідною інформацією (форма заявки нижче, під текстом).

Начитайте текст

Начитайте цей текст дуже виразно, як для радіо, тобто не бу-бу-бу 🙂

Це початок тексту:


Добрий день, Україно!

Оксана Іваненко (чи Микола Петренко – змініть на ваші ім’я та прізвище або творчий псевдонім чи сценічне ім’я) на радіо Сузір’я Україна. Сьогодні я розповім вам про нашу Алею Зірок.

Творча платформа Алея Зірок України публікує творчі роботи усіх талановитих людей нашої країни.

У нас багато талантів, у нас талановита країна! І кожен талант заслуговує на те, щоб про нього дізналися люди.

Сьогодні показати свою творчість людям, аудиторії, стає все легше – самостійно, в соцмережах. А якщо додати до цього турботу фахівців з просування – можна стати відомим артистом, як то кажуть, не за всі гроші світу.

Так, поступово зібрати свою власну аудиторію сьогодні можна без якихось великих грошей і хитрих знайомств. 

Творча платформа Алея Зірок України пропонує цікавий шлях для авторів і виконавців.

Хочете творчо зростати? Отримуйте фахові коментарі і поради від журі творчих конкурсів Алеї Зірок. А також чудові дипломи і інші призи. Це перший крок.

А що далі? А далі ще цікавіше. Конкурси Алеї Зірок публікують персональні сторінки усіх конкурсантів із творчими роботами. Ці сторінки просуваються в мережі, рекламуються в новинах. Під час конкурсу і після конкурсу – завжди. Збирають аудиторію майбутніх фанатів майбутньої зірки.

Уявіть. Конкурс вже відбувся, конкурсант вже спить, а реклама його творчості крокує планетою. Сьогодні, завтра, післязавтра, упродовж місяця, упродовж року. Завжди!

І що далі? Декілька ваших конкурсних сторінок об’єднуються у творчу сторінку-портфоліо. Це онлайн портфоліо демонструє усі ваші творчі роботи, які подавалися на конкурси Алеї Зірок. Містить ваші фото, текст про вас, усі необхідні посилання. Представляє артиста – автора і виконавця – і фанатам, і колегам для співпраці, і потенційним роботодавцям. І деякі навчальні заклади цікавляться, а який творчий доробок є у абітурієнта?

Музичні лейбли і кінокомпаніі зараз теж дивляться – як представлений цей талант у мережі? Чи є в нього своя аудиторія – поціновувачі, підписники, а може і фанати вже є?

Йдемо далі. Просування і реклама авторів і виконавців на основі сторнок – конкурсних і тих, які є портфоліо – робить творчих людей більш відомими. Наступає час зробити власний онлайн концерт. Опублікувати власну онлайн галерею. Відкрити власний онлайн театр. Спочатку у вигляді добірки відео на спеціальній сторінці Алеї Зірок України. На сторінці, яка теж фахово просувається у мережі.

Що далі? Вихід на міжнародну аудиторію. З цікавим творчим доробком, гарно представленим у мережі.

Це крутий шлях насправді.

Ви просто берете участь в конкурсі. В першому, другому, третьому… А творча платформа збирає вашу творчість, оформлює, публікує, рекламує, просуває. Робить це за ваші конкурсні внески. 

На Творчій платформі Алея Зірок України кажуть, що кожен український талант має право стати зіркою України, Європи і світу.

Так, сьогодні це можливо. Сьогодні будь-яка творча людина з будь-якого українського міста чи села може стати творчою зіркою світового масштабу. Не за один день, але впевнено. Не за всі гроші світу, а лише за конкурсні внески. Якщо правильно вибирати конкурси.

Головне – створюйте якісні творчі роботи. Щоб люди казали вам “вау!” 🙂 А показати вашу творчість світу – ми допоможемо.

Тож розпочніть свій зоряний шлях сьогодні на Творчій платформі Алея Зірок України!

Беріть участь в наших творчих конкурсах, отримуйте місця на Алеї Талантів України, на Алеї Зірок України, збирайте творчі онлайн портфоліо, просувайтеся, ставайте відомими авторами і виконавцями. Перемагайте в Суперпремії творчого року! Посідайте найвищі місця в Національному Творчому Чарті! Додавайте ваші творчі роботи у Національний Творчий Фонд!

Цікаві посилання дивіться під відео цього подкасту.

З вами на радіо Сузір’я Україна була Оксана Іваненко (чи був Микола Петренко – змініть на ваші ім’я та прізвище або творчий псевдонім чи сценічне ім’я) із розповіддю про Творчу платформу Алея Зірок України.

І я нагадую – творча Україна обов’язково переможе!


Це кінець тексту.

Заявка

Будь ласка, надішліть нам заявку на участь в кастингу (і одночасно в конкурсі, якщо хочете) з посиланями на відео/аудіо з начитаними текстами і портретним фото учасника.

    Варіант участі (обов'язково) ↓

    Відео, аудіо і фото також можна передати нам через Google Drive, надіслати на Viber (093) 857-03-88, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або ж передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл).

    Наша група в Facebook

    5/5